دارچين بهترين دارو براي دردهاي عضلاني است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت مواد غذايي به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
پست: 3050
تاریخ عضویت: یک شنبه 7 اسفند 1384, 3:45 am
سپاس‌های ارسالی: 347 بار
سپاس‌های دریافتی: 1565 بار
تماس:

دارچين بهترين دارو براي دردهاي عضلاني است

پست توسط Dr.Akhavan » یک شنبه 31 تیر 1386, 10:58 am

  بهترين دارو براي دردهاي عضلاني  دارچين كليه را گرم كرده، ضعف كمر و پاها را از بين مي برد و كم خوني را درمان مي‌كند .

به گزارش سرويس بهداشت و درمان ايسنا منطقه مرکزي، دارچين رمز جواني است و مصرف روزانه آن انسان را سالم و جوان نگه مي دارد .

دارچين بهترين دارو براي دردهاي عضلاني و آرام كننده درد است. به طوري كه از بسياري از داروهاي آرام بخش بهتر است. در حقيقت مي توان گفت، دارچين واليوم گياهي است زيرا دارچين روي حيوانات و انسان اثر آرام بخش دارد .

اثر مهم ديگر دارچين پايين آوردن تب است. حتي امروزه دارچين به صورت قرص و كپسول به عنوان تب بر به كار مي رود. به طوري كه به آساني مي‌توان با نوشيدن يك فنجان چاي دارچين تب را به سرعت پائين آورد. دارچين رگها را باز كرده و اثر خوبي در گردش خون دارد.

دارچين خاصيت قوي در مصونيت بدن در مقابل امراض دارد. حتي مي توان گفت كه به مقدار زيادي داراي اثر پني سيلين و آنتي بيوتيك است. اگر حس كرديد كه ضعيف شده‌ايد و ممكن است بيمار شويد چاي دارچين را فراموش نكنيد و حتي در سرما خوردگي و يا ضعف شديد، مصرف چاي دارچين بهترين دارو است .

يك دانشمند انگليسي در كتابي كه در قرن نهم تاليف نموده، ادعا كرده است كه دارچين معده را تميز، آرام و قوي مي كند. بنابراين اگر ناراحتي معده داريد حتما از دارچين استفاده كنيد

ارسال پست

بازگشت به “بهداشت مواد غذايي”