سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

جداسازي بخشهاي تخصصي از غير تخصصي / جلوگيري از رشد بي رويه تاپيک ارتقا

توسط MASTER » شنبه 6 مرداد 1386 03:32

درود گرم به تمام دوست جونهای گلم <<<

با احازه ی دوستان گلم میخواستم پیشنهاد بدم که بهتره بخشهای تخصصی از غیر تخصصی کاملا جدا بشه ...

یک مقدار هم بهتره دوستان مدیر بخشها و تاپیکهای اضافی رو حذف کنن

تاپیک ارتقا درجه هم واقعا شلوغ شده و بصورت روزافزون در حال رشده که باید یه فکر اساسی واسش کرد

دوستتون دارم
پیروز باشید

:razz:
شاد زی مهر افزون ...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 6 مرداد 1386 03:42

CLUB-MASTER جان
منظورتون از جداسازي کامل بخش‌هاي تخصصي از غير تخصصي رو متوجه نشدم، لطفا کامل و با راهکار بيان کنيد
در مورد تاپيک‌هاي اضافي کاملا با شما موافق هستم و تقريبا به صورت دوره‌اي اين کار توسط بنده و مديران صورت ميگيره (بسته به نياز)
در تاپيک ارتقا درجه هم قرار بر اين شده که فقط يک نفر که اول پيام ميده ارسال داشته باشه و بقيه دوستان ار اون پست سپاسگزاري کنند و بيش از يک پست براي يک ارتقا نداشته باشيم
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تاريخ عضويت

ایران

توسط MASTER » شنبه 6 مرداد 1386 03:57

Mahdi1944,   عزيز ...

با سپاس از توجهتون

در واقع  هر روز که به cc سر ميزنم موجي از پستهای غير تخصصي رو در کنار موجی از پستهای تخصصی دوستان گلمون ميبينم ( اگه اين تاپيکهارو نام ميبرم دوستان ناراحت نشن ... لطفا !!! )

مثل تاپيک شيريني يا غذا ( البته شايد برخي دوستان بگن اينم تخصص خودشو ميخواد ... )
يا تاپيک عکس يا همين تاپيک ارتقا يا تشکر ....

(( یه نکته داشت فراموشم میشد ... دوستان این حرف من خدای نکرده توهین یا کم ارزش پنداشتن پستهای عزیزان نیست ))  <<<<<<<<<<<<

در واقع در قسمت آخرين پستها , موضوعات خيلي به هم نميخورند !!!
آشپزي ... نظامي ... ماهواره ... ارتقا !!! ... سياسي ... ورزشي

.....................
پيشنهادم رو ميخوام بگم ولي شايد از نظر مديران عزيز عملي نباشه ...

اونم اينکه يا واسه بخشهاي تخصصي يه page جديد ايحاد بشه ...

يا دو تا بخش واسه آخرين پستهاي ارسالي بذاريم ....

ميدونيد ...

اينجوري جذابيت cc  بيشتر ميشه ...  :-)

... خسته شدم اينقدر تو تاريکي تايپ کردم ... :grin:

هميشه پيروز باشيد
شاد زی مهر افزون ...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 6 مرداد 1386 04:09

CLUB-MASTER جان
هر مبحثي رو ميشه و به صورت تخصصي بررسي کرد، تاپيک‌هايي مثل طرز تهيه شيريني و ... هم بسيار داراي اهميت هستند و فکر ميکنم اين طرز نگاه شما به زحمات دوستان درست نيست، در مورد تاپيک تشکر و ارتقا هم به هر حال جزئي از هر فرومي هستند، مهم اينه که بخش‌ها در کنار هم فعال باشند، توجه داشته باشيم که انسانها با روبوت‌ها تفاوت دارند، نياز دارند در مقابل زحمتي که ميکشند مورد توجه و تجليل قرار بگيرند و نميشه اون رو ناديده گرفت، فقط بايد حدود اون رعايت بشه
در مورد اسکرول هم توجه داشته باشيد در حال حاضر هم لود بالايي در صفحه اول داريم که دليل عمده‌ي اون همين اسکرول هست، از نظر فني امکان افزايش تعداد اون و يا تفکيک وجود نداره، به هر حال تمام بخشهايي که وجود دارند به نوعي از نظر مشروعيت يکسان هستند و بايد مطالب اونها براي مدتي در اسکرول قرار بگيره، افرادي که نياز به مطالعه مباحث تخصصي خاصي رو دارند، بايد وارد بخش مورد نظرشون شده و به موضوعات مورد علاقه دسترسي پيدا کنند، کما اينکه در بسياري فرومها اصلا اسکرولي وجود نداره،‌ يکي از دلايل اون هم ايجاد لود بسيار زياد در صفحه اول انجمن هست که باعث تحميل هزينه‌هاي چندين برابر براي گرفتن سرورهاي پر قدرت‌تر ميشه
مدتي هست که از مشکل لود غير عادي سرور فاصله گرفتيم و تا زمان ارتقا سيستم مديريت انجمن لااقل چنين امکاني به هيچ وجه به صلاح نيست
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تاريخ عضويت

ایران

توسط MASTER » شنبه 6 مرداد 1386 04:19

Mahdi1944 نوشته است:CLUB-MASTER جان
فکر ميکنم اين طرز نگاه شما به زحمات دوستان درست نيست،

CLUB-MASTER نوشته است:Mahdi1944,   عزيز ...

با سپاس از توجهتون

در واقع  هر روز که به cc سر ميزنم موجي از پستهای غير تخصصي رو در کنار موجی از پستهای تخصصی دوستان گلمون ميبينم ( اگه اين تاپيکهارو نام ميبرم دوستان ناراحت نشن ... لطفا !!! )

(( یه نکته داشت فراموشم میشد ... دوستان این حرف من خدای نکرده توهین یا کم ارزش پنداشتن پستهای عزیزان نیست ))  <<<<<<<<<<<<

مهدی جام من زودتر از دیدن پست شما پست خودم رو ویرایش کردم ...

من اصلا انگیزه ی کوچک کردن زحمات دوستان رو نداشتم ... خودتون که من رو خوب میشناسید  :grin: ... من CLUB-MASTER  مخلص همه بروبچ باحال خودمون  :-)

پیروز باشید .. ببخشید که تاپیک رو بیخودی شلوغ کردم ...

:razz:
شاد زی مهر افزون ...

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان