در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

يك بردار ارزشي « پول كثيف» را سانسور مي‌كند

توسط Leila » پنج شنبه 11 مرداد 1386 00:27

پول كثيف سريالي كه اين روزها جمعه شب‌ها از شبكه پنج سيما پخش مي‌شود، بيش از يك سال در توقيف بوده است. البته دوستان تلويزيون از عبارت « در نوبت پخش» به جاي           « توقيف» استفاده مي‌كنند.

جالب است بدانيد اين سريال تاكنون بيش از 100 دقيقه سانسور شده است. موارد سانسور نيز از سوي يكي از كارگردان‌هاي ارزشي تامين مي‌شود كه هم در عرصه مطبوعات و هم كارگرداني فيلم فعاليت دارد و مدتي است به عنوان مشاور مدير شبكه پنج سيما در حال فعاليت است.

در اين سريال تاكنون صحنه‌هاي متعددي سانسور شده كه بخش عمده‌اي از آن به بخش دبي مربوط مي‌شود كه با صرف هزينه از سوي دست اندركاران به تصوير كشيده شد اما بعدا تشخيص داده شد بايد حذف شود.

جاي ديگري هم در سريال هست كه زيبا بروفه به ديدن رضا رويگري در يك رستوران مي‌رود و چون از نظر اين برادر ارزشي يك زن شوهردار شرعا حق ندارد به ديدن يك مرد غريبه در يك رستوران برود؛ با اينكه رستوران شلوغ بوده و افراد زيادي در آن حضور داشتند؛ اين صحنه هم سانسور شده است.

جالب است بدانيد در پايان اين سريال حسن اسدي كه نقش رييس ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز را ايفاء مي‌كند، با شليك سه گلوله از سوي قاچاق‌چيان كشته مي‌شود اما اين پايان بندي هم به مذاق مسوولان خوش نيامده و ابتدا گفته‌اند اين سه شليك به دو شليك و سپس به يك شليك كاهش پيد كند اما پس از اعمال تغييرات باز هم راضي نشده‌اند و گفته‌اند تنها صداي آمبولانس شنيده شود. در نهايت هم گفته‌اند صداي آمبولانس خوب نيست و اصلا بهتر است يك صفه سياه بيايد و بر روي آن صداي يك گوينده توضيح دهد كه در پايان همه قاچاق‌چيان به سزاي اعمال خود رسيدند.

اين همان پاياني است كه در سريال پول كثيف چند هفته ديگر خواهيد ديد.


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان