در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

ژاله صادقي به "خانه‌ي مهر" باز مي گردد

توسط Leila » پنج شنبه 11 مرداد 1386 22:11

ژاله صادقي، مجري شبكه‌ي 3 سيما كه چندي پيش به علت بيماري در بيمارستان بستري شده بود، از شنبه (13 مرداد) به برنامه‌ي خانه‌ي مهر باز مي‌گردد.  

به گزارش (ايسنا)، با اعلام اين خبر اظهار كرد: اين تصور به وجود آمده بود كه پس از غيبت چندين هفته‌اي، پس از بهبود و قطعا كار خود را در شبكه‌ي ديگري ادامه مي‌دهم و حتي آقاي مهدي فرجي – مدير شبكه‌ي و برخي ازاهالي شبكه‌ي تهران براي كار در اين شبكه‌ها به من پيشنهاداتي دادند و البته آقايان مير حسيني و علي اصغر پور محمدي- مدير شبكه‌ي سه پيگير وضعيت من بودند و مرا مورد لطف قرار دادند.

وي درباره‌ي وضعيت جسمي خود گفت: حدود يك ماه ونيم قبل، دچار افتادگي پلك چشم راست شدم و به دنبال آن ديد اين چشم را از دست دادم سپس چشم چپم نيز درگير شد؛ به اعتقاد دكترها اين امر طبيعي بود، چون زماني كه چشم راست دچار عارضه‌اي مي‌شود در چشم چپ نيز اختلال ايجاد مي‌شود.

صادقي افزود: برخي پزشكان به ابتلاي من به بيماري ام اس دسته‌اي ديگر به تومور مغزي مشكوك شدند، اما با آزمايشات بيشتر به نتيجه رسيدند كه بر اثر فشار عصبي و خشكي زياد عصب، چشم راست من دچار عارضه شده و بقيه رگ‌ها را نيز درگير كرده است، بنابراين شوك برقي به من دادند و به اين ترتيب سلامتي خود را بازيافتم؛ البته پزشكان به من گفته‌اند كه بايد مراقب باشم.

وي اضافه كرد: اين عارضه از 14 خرداد ماه شروع شد و معالجاتم را آغاز كردم و 19 تيرماه از بيمارستان ساسان كه كاركنان بسيار زحمتكشي دارد مرخص شدم؛ اكنون هيچ مشكلي ندارم و مراحل درماني من به پايان رسيده است.

صادقي در پايان گفت: پزشكان تا دو روز قبل به من اجازه‌ي كاركردن نداده بودند و حتي اجازه‌ي استفاده از تلفن همراه و رانندگي كردن را نيز نداشتم و از هيجان زياد و استرس هم منع شده بودم، ولي روز يكشنبه 7 مرداد ماه، آنان پس از انجام معاينات كامل و تشكيل شوراي پزشكي به من اجازه‌ي از سرگيري امور روزمره را دادند.

ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟