در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
22

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 16 مرداد 1386 00:50

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

طرح سوالات و مشکلات در مورد ساخت انجمن

توسط hamid4639 » چهارشنبه 17 مرداد 1386 02:39

دوستان می شه یگید چه جوری باید کلید تشکر رو به انجمن اضافه کرد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hamid4639 تشکر کرده اند:
sokuteasemuni

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » چهارشنبه 17 مرداد 1386 10:09

دوستان می شه یگید چه جوری باید کلید تشکر رو به انجمن اضافه کرد

دو  مد مربوطه رو از اینجا دریافتش کنید
http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=441758

http://mamylo.persiangig.com/thank_mod_1.1.8.zip

برای اموزش نصب مود هم به این تاپیک مراجعه کنید

http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=14741

صد در صد  قبل از نصب روی  لوکال هاست چکش  کنید هر کدوم سازگار تر بود اون رو به کار  بگیرید

البته  احتمالا  شما  درباره مد  تشکر   شبیه به این انجمن پرسیدید  که  در این صورت به دوستمون مهدی بستگی داره که مد رو در اختیارتون بزارن

موفق باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mehdi2224 تشکر کرده اند:
Ra30ol, sokuteasemuni

Major II

Major II

نماد کاربر
258

تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 تیر 1385 03:36

دانشگاه

آرشيو سپاس: 25 مرتبه در 22 پست

توسط borhan » چهارشنبه 17 مرداد 1386 15:55

Mehdi2224 سلام

من مودهاي geust restrict رو دانلود کردم،نصبشم کردم،ولي متاسفانه درست جواب نداد حتي يه کمم انجمنو به هم ريخت ،اگه لطف کنين بگين مشکل از کجا بوده ممنون ميشم   :K:L

در مورد مود آپلود فايل هم اگه راهنمايي کنين ممنون ميشم  :)  :)  :)

یه مشکل دیگم اینه که من در مورد لوکال هاست هیچی بلد نیستم اگه وقتشو داشته باشین که توضیح بدین ممنون میشم  :lol:  :lol:
زود ازدواج کردن اشتباهه،ولي دير ازدواج کردن اشتباهي بزرگتر..

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب borhan تشکر کرده اند:
sokuteasemuni

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » چهارشنبه 17 مرداد 1386 18:04

borhan,

کاش اول  میگفتین از چه قالبی  استفاده میکنید و اینکه  ورزن   phpbb شما  چیه  . علاه بر اون   همیشه از فایلهایی که  دستکاریشون میکنید  یک  پشتیبان   بگیرید  تا  در  صورت  خرابی    مجددا ازشون استفاده کنید و نیازی به نصب مجدد  نباشه .

مد های تشکر یکی و یا  دوتا  نیستند   بسته به نوع  قالب  دارند . مدی  که براتون کار  گذاشتم  تو قالب های  vbو  prosilver و subsilver   کار کردهو  امتحانشو  پس  داده . یک بار  از  اول   خط  فرمانهای  نصب  مد  رو  چک کنید  ممکنه  چیزی از  قلم  افتاده باشه

چندین مود  سپاسس دیگه  در این سایت موجوده  برای اطلاعات  بیشتر در مورد  مد و ویرایششون به اونجا  سری بزنید .
http://forum.pc-online.ch

یه مشکل دیگم اینه که من در مورد لوکال هاست هیچی بلد نیستم اگه وقتشو داشته باشین که توضیح بدین ممنون میشم

لوکال هاست  همون ایجاد  یک سرور مجازی  روی  سیستم شماست  تا  بدین وسیله  بتونید   هم  نصب  کردن و هم  به روز کردن و هم  هک  کردن   انجمن و مد و  استیل و نیز   سایر  برنامه هایی  که با  زبان  php نوشته شده اند  رو  سریعتر  یاد بگیرید .

از این لینک میتونید  فایل اموزشی  اون رو دریافت  کنید

http://phpbb.parsvpn.net/download.php?id=6

البته  این  پک اموزشی   توصیه  به استفاده از   easy  php1.7  کرده که  من  پیشنهاد میکنم  برای  کارایی  بهتر  easyphp1.8 رو  دریافت  کنید از لینک  زیر

http://www.easyphp.org/telechargements/ ... easyphp1-8

حجم 7.8 مگا بایت

روش نصب  نرم افزار  مثله  نرم افزارهای  دیگه هست  فقط  توصیه میکنم  در  دیسک نصب ویندوز نصب  نکنید . در محل  نصب  نرم افزار  پوشه ای  وجود داره با  نام  www  که این پوشه همان  اینترنت مجازی شماست . تنها  کاری که برای  استفاده از این هاست مجازی باید  انجام  بدید  اینه که  پوشه ای به نام   فرضا  host1 ( هر نامه  دیگه ای که  خودتون  دوست  دارید  میتونید  انتخاب کنید ) ایجاد کرده و  فایلهای نصب  phpbb  رو به  داخل  اون  پوشه  کپی کنید  .

نرم افزار  easyphp رواجرا  کنید    در گوشه  سمت  راست  ویندوز حرف  E رو خواهید  دید که  چراغ  چشمک  زن   قرمزی  داره .  بر روی اون  کلیک  راست  کرده از  منوی configuration  گزینه  phpmyadmin رو انتخاب کنید

یک صفحه  در مرورگر  شما  به شکل  زیر باز خواهد  شد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

زبان فارسی  رو انتخاب کنید و سپس  در قسمت ایجاد  پایگاه  جدید  یک نام   به دلخواه وارد  کنید  . به طور مثال  database  و سپس بر روی  کلید  ساختن   کلیک  کنید . پیگاه  داده  با  نام  مورد  نظر  ایجاد  میشه

صفحه رو ببندید و با  کلیک راست  بر روی  منوی   نرم افزار   گزینه  رستارت  رو انتخاب کنید . (البته  بهتره exit رو بزنید و سپس مجددا  نرم افزار رو اجرا  کنید )

پس از  اجرا پنجره زیر رو می بینید  .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

این  پنجره  با دو چراغ  سبز  نشاندهنده اینه که  پایگاه داده ای که شما  ایجاد کردید  کار میکنه  و میتونید  از  سرور  مجازی حودتون  لذت  ببرید .  در تمام مدتی که  از  سرور مجازی یا  همون لوکال هاست  استفاده میکنید این  پنجره باید باز باشه . شاید بپرسید  در  اجرای  اول  هم  این  پنجره بود  جواب  اینه که  بله  این نرم افزار برای  راحتی  کار  شما   به صورت  پیش فرض   پاگاه  داده ای به نام  mysql ایجاد کرده که  در هنگام اغاز به کار    نرم افزار راه می افته.

و مرحله اخر اینکه  بر روی آیکون برنامه  کلیک  راست کنید و گزینه  local web رو انتخاب کنید . مرورگر اینترنتی  شا باز میشه و شما  یک پوشه به نام   host 1 خواهید دید .

این همان هاست مجازی شماست . همون طوری که می بینید من  حدود  6  پوشه  هاست مجازی  ایجاد کردم و فایلهای نصبم در پوشه ششم هست
روی اون لیک کنید. صفحه اول  نصب  phpbb نمایان خواهد  شد .

مقادیر رو به صورت  پیشفرض  پر کنید و بر روی کلید start install کلیک کنید.  پس از مشاهده  finish installitation  وارد  پوشه www شدهو  دو  پوشه  install و contrib را  پاک کنید و در نهایت  بر روی  دکمه   کلیک کنید . انجمن مجازی شما  ایجاد شده . تغییرات   استیلها و مدها را   از طریق  پوشه www میتوانید  اضافه  کرده و تست کنید  . در برخی موارد به دلیل  استفاده ما از زبان فارسیمدها  به درستیکار نمیکنند  . پس باید  از  طریق همین   سرور مجازی و از  طریق  روش  آزمون  و خطا انها  را ویرایش و  قدم به قدم  مرتب  کنیم تا  در نهایت  به  نوع  مد  دلخواه خود  برسیم ..پس از اینکه مد دلخواه ما  ایجاد شد میتونیم  روی   هاست واقعی آپلود کنیم . اگر انجمنتون در هاست واقعی الان ایراد داره    فایلهای  خراب  اون رو با  فایلهای سالم از این انجمن  جایگزین کنید .

برای ویرایش  فایلهاتونهم بهتونبرنامه زیر رو معرفیمیکنم که زبانهای فارسی  رو به  راحتی پشتیبانی میکند .البته شاید شما از  dream waver  استفاده میکنید که باز هم موردی نداره

http://phpbb.parsvpn.net/download.php?id=12

Ra30ol, sokuteasemuni, SAMAN

Major II

Major II

نماد کاربر
258

تاريخ عضويت

دانشگاه

توسط borhan » پنج شنبه 18 مرداد 1386 01:47

ممنون از راهنماييهاتون  :smile:

من از قالب c3s يا همون zblue استفاده ميکنم

نسخه اي هم که استفاده ميکنم 2.0.22 هستش،اگه مطلب ديگه اي هست لطفا بيشتر راهنمايي کنين  :sad:

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » پنج شنبه 18 مرداد 1386 08:44

نسخه اي هم که استفاده ميکنم 2.0.22 هستش،اگه مطلب ديگه اي هست لطفا بيشتر راهنمايي کنين

پس درست فهمیده بودم  . مدی که براتون  گذاشتم به صورت  پیشفرض برای قالب  subsilver   هست  و طبیعی هست که   جواب  نداده  چون شما   قالبتون  یک  چیزه   دیگه هست . برای  اینکه   رو اون  قالب بتونید  راه  بندازید  باید  فایلهایی رو که  به  پوشه  ساب  سیلور میرن به  پوشه zblue ببرید و دقت کنید و تغییرات  رو به  جای  قالب  ساب  سیلور  در   فایلهای  zblue ایجاد کنید.
چند با  چکش کنید  از همون  لوکال  سرور و ببینید اگر ایرادی داره با  ویرایش  رفعش کنید .(پشتیبان گیری هرگزیادتون نره )

راستی تونستید  لوکال  سرور  رو  راه بندازید  یانه ؟
در پست  قبلی  در آپلود  فایل  گفته بودید  ایراد دارید . در کدوم  قسمت .آپلود  به آپلودرها و یا به هاست  . اگر میخواهید  به سایت خودتون  اپلود کنید  از برنامه ای  ftp باید  استفاده کنید . در کارکرد شون  اگر مشکلی  داشتید بگید تا  کمکتون کنیم

sokuteasemuni, SAMAN

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
22

تاريخ عضويت

سه شنبه 16 مرداد 1386 00:50

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط hamid4639 » پنج شنبه 18 مرداد 1386 09:39

با تشکر از دوسان

لطف کنيد يک مد تشکر بزاريد که به اين قالبcoder-lite يا اين يکي deepblue بخوره

Major II

Major II

نماد کاربر
258

تاريخ عضويت

دانشگاه

توسط borhan » پنج شنبه 18 مرداد 1386 15:05

Mehdi2224 نوشته است:

نسخه اي هم که استفاده ميکنم 2.0.22 هستش،اگه مطلب ديگه اي هست لطفا بيشتر راهنمايي کنين

پس درست فهمیده بودم  . مدی که براتون  گذاشتم به صورت  پیشفرض برای قالب  subsilver   هست  و طبیعی هست که   جواب  نداده  چون شما   قالبتون  یک  چیزه   دیگه هست . برای  اینکه   رو اون  قالب بتونید  راه  بندازید  باید  فایلهایی رو که  به  پوشه  ساب  سیلور میرن به  پوشه zblue ببرید و دقت کنید و تغییرات  رو به  جای  قالب  ساب  سیلور  در   فایلهای  zblue ایجاد کنید.
چند با  چکش کنید  از همون  لوکال  سرور و ببینید اگر ایرادی داره با  ویرایش  رفعش کنید .(پشتیبان گیری هرگزیادتون نره )

راستی تونستید  لوکال  سرور  رو  راه بندازید  یانه ؟
در پست  قبلی  در آپلود  فایل  گفته بودید  ایراد دارید . در کدوم  قسمت .آپلود  به آپلودرها و یا به هاست  . اگر میخواهید  به سایت خودتون  اپلود کنید  از برنامه ای  ftp باید  استفاده کنید . در کارکرد شون  اگر مشکلی  داشتید بگید تا  کمکتون کنیم

خیلی ممون از راهنماییتون  :(

در اون مورد که گفتین که باید تغییرات رو به zblu منتقل کنید همون کار کردم اونم در مورد مود geust restrict ولی جواب نداد یعنی مهمانها میتونند لینکامو بخونن در مورد مود تشکر هم هنوز نصبش نکردم یعنی یه جورایی کامل بلد نیستم نصبش کنم

در مورد لوکال هاستم فعلا کار نکردم ولی نتیجه شو حتما میگم  :-)

در مورد آپلود فایل هم تو اون قسمت اولی که میگه فایل install مربوط به مود رو باید اجرا کنید مشکل دارم   :sad:

Major II

Major II

نماد کاربر
258

تاريخ عضويت

دانشگاه

توسط borhan » شنبه 20 مرداد 1386 00:38

Mehdi2224 جان

من لوکالو امشب راه اندازي کردم ولي مشکلي که دارم اينه که وقتي ميخوام انجمنو نصب کنم اخطار ميده ميگه به پايگاه داده دسترسي ندارم

بايد چيکار کنم؟ :sad:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 20 مرداد 1386 02:15

borhan يوزرنيم براي دسترسي به ديتابيس root هست و بدون پسورد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Ra30ol, sokuteasemuni, SAMAN

Major II

Major II

نماد کاربر
258

تاريخ عضويت

دانشگاه

توسط borhan » شنبه 20 مرداد 1386 03:53

Mahdi1944 نوشته است:borhan يوزرنيم براي دسترسي به ديتابيس root هست و بدون پسورد

::sa

بازم همین اخطار رو میده

نام کاربر مدیر کل سایت با پسوردو چی بدم؟  :o

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 20 مرداد 1386 04:16

borhan جان
متن اخطار چيه؟ اگر ممکنه تصويري از صفحه بگيريد و اينجا قرار بديد
نام مديرسايت و پسورد که هر چي دوست داريد بگذاريد، مربوط به سيستم نيست، اطلاعات براي مدير کل هست  :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Solver, sokuteasemuni, SAMAN

بعدي