عدم نمایش کاربران انلاین

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

عدم نمایش کاربران انلاین

پست توسط ganjineh » شنبه 20 مرداد 1386, 11:12 am

چرا نمی توانم من کاربران انلاین را ببینم ؟؟؟ :shock:
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 20 مرداد 1386, 11:32 am

HRG جان
اگر ممکنه بيشتر توضيح بديد :-(
نمايش کاربران انلاين در 24 ساعت گذشته براي مهمانان به خاطر کاهش لود همينطور جلوگيري از سو استفاده ربوت‌ها حذف شده، اما کاربران عضور قادر به ديدن اون هستند، در صورتي که با اين توضيحات جوابتون رو نگرفتيد، تصويري از موضوع ارسال کنيد تا بررسي بشه :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

پست توسط ganjineh » شنبه 20 مرداد 1386, 6:33 pm

منظور من اینهایی که ذکر شد نیست بلکه ان قسمتی که محل فعالیت کاربران چه مهمان چه عضو را مشخص می کند است ... :-( :-( :-(
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » شنبه 20 مرداد 1386, 7:41 pm

منظور من اینهایی که ذکر شد نیست بلکه ان قسمتی که محل فعالیت کاربران چه مهمان چه عضو را مشخص می کند است ..

برای این کار باید مد آخرین فعالیت کاربران نصب بشه که به نظر من هم نیازی نیست . چون اولن محل فعالیت کاربر جزو حریم خصوصی اونه و به ما ربطی نداره ثانیا مقداری از بار صفحه بیشتر خواهد شد :shock:

همین الان هم بار صفحه یه 80 کیلو بایتی هست که برای دیدناون من بدبخت با اینتر نت مفنگی باید دو سه دقیقه صبر کن حالا فکر کنین وضع بقیه که با دیال اپ کارمیکنند بعضا از من هم بدتره :L:L

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”