به احمدی‌نژاد زنگ بزنید!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 177
تاریخ عضویت: یک شنبه 17 دی 1385, 3:13 pm
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

به احمدی‌نژاد زنگ بزنید!

پست توسط Gamma » چهار شنبه 24 مرداد 1386, 7:03 pm

آفتاب: با اعلام شماره تلفن 111 شهروندان می‌توانند نظرات و شکایات خود را به نهاد ریاست جمهوری و از این طریق به دولت منتقل کنند. رییس دفتر رسیدگی به شکایات مردمی نهاد ریاست جمهوری همچنین از جمع آوری هفت میلیون و 200 هزار نامه در جریان سفرهای رییس جمهوری خبر داد.

هاشم غرقی ، رییس دفتر رسیدگی به شكایات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری می‌گوید: با اعلام شماره تلفن 111 كه در دهه فجر در چند استان راه‌اندازی می‌شود مردم می‌توانند مشكلات ، شكایات و پیشنهادهایشان را مطرح كنند.

وی در باره نحوه بررسی نامه‌های مردمی گفت: در طول سفرهای استانی بیش از هفت میلیون و 200 هزار نامه جمع‌آوری شده است كه در حال رسیدگی است. رسیدگی به نامه‌ها در استان‌هایی كه ریاست‌جمهوری سفرهای اولیه را داشته تمام شده كه در این بین استان كهكلویه و بویراحمد بهترین استان شناخته شده است.

رییس دفتر رسیدگی به شكایات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری افزود: موضوع حدود 40 درصد نامه‌ها مساعدت و حمایت مالی ، 15 درصد اشتغال ، 15 درصد وام ، 5 درصد مسكن و 5 درصد درمان و داروست كه لازم است به لحاظ اهمیت و سنگینی كار به شكل گروهی پی‌گیری شود.

وی یادآور شد : همیشه حق با مردم است، با این وجود برای رسیدگی دقیق و پاسخگویی به آنها شماره‌هایی اعلام و در استان‌ها دفاتر ارتباطات مردمی ایجاد شده كه در واقع مولود همین سفرهاست و عزیزانی كه جواب لازم را دریافت نكرده‌اند می‌توانند از این طریق پی‌گیری كنند.

رییس دفتر رسیدگی به شكایات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری هم‌چنین گزارش داد: با آماری كه امروز دریافت كردیم حدود 50 درصد نامه‌ها به نتیجه قطعی رسیده است و مابقی نامه‌ها به پالایش مجدد نیاز دارد كه برای این منظور مقرر شد كمیته خاصی آن را پیگیری كند.

وی با تأكید بر این كه قبل از آغاز دور دوم سفرهای استانی رییس‌جمهور رسیدگی به نامه‌های مردمی باید تمام شود گفت : سازمان مسكن و شهرسازی و بانك‌ها برنامه‌های خوبی داشته‌اند، هرچند نیازهای مردم بیش از این است.

غرقی خدمت‌رسانی در بیمه درمانی و مددكاری را ضعیف توصیف كرد و افزود : صمیمات جدیدی گرفته شد كه ان‌شاءالله آثار آن را در آینده شاهد خواهیم بود. وی در پایان خاطرنشان كرد : یكی از ملاك‌های ارزیابی عملكرد فرمانداران، میزان توجه به نامه‌های مردمی است.
اميرالمومنين حضرت علي : ... حق پدر بر فرزند اين است كه فرزند در همه چيز به جز نافرماني خدا از پدر اطاعت كند ...
فرازي از حكمت 399 نهج البلاغه

Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 45
تاریخ عضویت: سه شنبه 8 آبان 1386, 6:38 pm
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط biya2azizam » پنج شنبه 17 آبان 1386, 9:34 pm

تو كشورهاي پيشرفته وقتي يه رييس جمهوري راه ميافته تو خيابون همه مردم فقط سلام ميكننو ابراز احساسات نشون ميدن تو ايران ما يه مشت آدم بيكار راه ميافتنو از رييس جمهورشون انواع و اقسام چيزهايي رو ميخوان كه حتي رييس جمهور خودشم نميدونه چي هست!!!اين هفت ميليون نامه اگه رييس جمهور تا آخر عمرشم رييس جمهور باشه نميتونه جوابشون رو بده راستي يه چي بگم كه بايد تو كتاب ركوردا ثبت بشه رييس جمهور تو سفر چند ماه پيشش به استان خوزستان 3200000 هزار نامه بهش داده بودن در صورتي كه جمعيت استان 2700000 نفر ميباشد!!! :-O يعني اينقدر اوضاء در استان نفت خيز و آباد و سرسبز خوزستان خرابه كه صداي مرغ و خروساشونم در اومده!واقعا اين 500 هزار نامه اضافي مال كي بوده!!!عجب لافي بوده ها !برادر من بايد خودمون تلاش كنيم 100000تومن كمك بلا عوض دولت كه نون سالمون نميشه؟شده شهر 100000نفري بم كه بعد از سر شماري و 50000نفر كشته جمعيت تو 6 ماه 120000نفر شده بود!معلومه يه تعدادي اصلا حرفه اي هستند و به دنبال فرصت طلبي خود ميباشند دزدي كه ديگه شاخ و دم نداره!!!

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 236
تاریخ عضویت: جمعه 14 مهر 1385, 4:48 pm
محل اقامت: تهران-اهواز
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پست توسط shahram_sampad » جمعه 18 آبان 1386, 12:27 am

امام علی میگه اگه میخوای به کسی کمک کنی به اون ماهی نده بلکه به اون ماهی گیری یاد بده ...کاشکی به جای اینکه رئیس جمهور بخواد را بیفته و تو تمام کشور بگرده و مشکلات مردم رو خودش حل کنه (که اکثرا کمک مالی میخوان و یا این که تقریبا همشون با کمک مالی از مشکلشون کم میشه) و از پول بیت المال به مردم ببخشه که مشکلاتشون حل بشه،این پول صرف سیاست های کلان کشور بشه که مسلما نفعش به همه ی اون مردمی که کمک میخوان میرسه و مطمئنا این طوری همون مردم بیشتر سود میبرن
عمریست که از حضور او جا ماندیم/ در غربت سرد خویش تنها ماندیم/ او منتظر ماست که ما برگردیم/ ماییم که در غیبت کبرا ماندیم

Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 324
تاریخ عضویت: دو شنبه 24 مهر 1385, 6:13 pm
محل اقامت: تهران-شهرک غرب
سپاس‌های دریافتی: 6 بار
تماس:

پست توسط MAX » جمعه 18 آبان 1386, 11:36 am

دوستان می دونید طرح جامع تامین اجتماعی چی هست
این یک طرح حمایتی دولتی است وتقریبا در تمام کشورهای جهان از جمله کشور های عربی همسایه اجرا میشه
و به نوعی تمام شهروندان در هر سن وسالی در حمایت این طرح قرار می گیرند
ودر این طرح دولت در مقابل شهروندان واتباع خود قانونا موظف می گردد
در مورد مسائل مختلف معیشتی و رفاهی
:)

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1117
تاریخ عضویت: پنج شنبه 3 آبان 1386, 3:56 pm
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1159 بار
تماس:

پست توسط big-man » یک شنبه 20 آبان 1386, 11:10 am

عجب مثالي آوردي کشوراي عربي همسايه


اگه کشور ما از اونا تقليد کنه ديگه هيچي....
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”