در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

خستگي رضا عطاران از سریالهای تلویزیونی

توسط Leila » يکشنبه 28 مرداد 1386 01:40

رضا عطاران گفت : با توجه به خستگی هایی که از ساخت سریالهای تلویزیونی به من دست داده است سعی دارم تا حدودی با دوری از ساخت سریالهای رایج به خود استراحت دهم.

وی در گفت وگو با سینمای ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قصد ندارد فیلمسازی را در سینما تجربه کند، گفت: انجام این کار منوط به فراهم شدن موقعیت لازم است که فکر می کنم در آینده ای بسیار نزدیک با توجه به صحبتهای انجام شده این امر رخ دهد.

«عطاران» افزود: البته تجربه فیلمسازی در سینما با تلویزیون بسیار متفاوت است به همین جهت سعی دارم برای کار سینمایی خود از یک گروه کاملا حرفه ای سود برم.
     بازیگر فیلم کلاهی برای باران همچنین گفت : کیفیت بیش از هر چیز برای من در انتخاب نقش دارای اهمیت است.

این بازیگر سینما اظهار داشت: حضور یک بازیگر در سینما هنگامی می تواند تداوم داشته باشد که آن بازیگر نیز در انتخاب نقش هایش وسواس لازم را به خرج دهد و این دقت نظر برای من در انتخاب نقش ها در اولویت قرار دارد.

وی ادامه داد:در حال حاضر هیچ چیزی به اندازه خوب بودن کار برایم در انتخاب نقشها دارای اهمیت نیست،حال می خواهد سینما باشد یا تلویزیون، به همین دلیل سعی دارم در انتخاب نقشهایم وسواس بیشتری به خرج دهم.

ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟