در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

390

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 20 اسفند 1385 22:35

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 18 پست

ژاپن اسلامي؟

توسط درودبرايران » دوشنبه 29 مرداد 1386 14:05

(نقل از http://www.eehum.com/archives/000115.html)

از آنجا که خدایان ما عزم خود جزم نموده اند بر ساختن ژاپنی اسلامی، با توجه به سابقه درخشان ایشان در ساختن بهشت برای بندگان بی خرد و راندن گله نادان ملت، به زور دگنک، به سمت بهشت ناب خودساخته، پیش بینی راه و روش خداگونه و بی نقص این خدایگان کاری به غایت نه آسان است. باری این خودفروخته غرب زده بازیچه دست استکبار جهانی، از روی نادانی و نابکاری، اندک فهم شیطانی خود را در کار پیشبینی می نهد تا تشت رسوائی خود را بر بام این وبلاگ شیطانی تر زند. باشد تا آتش سخت جهنم بر او باریدن گیرد.

دستورالعمل مطلقه ساختن ژاپن اسلامی (به مثابه حکمی حکومتی):

1- تشکیل ستاد امر به ژاپنی و نهی از غیرش. از خواهران و برادران مخلص و متعهد، برای انجام این فریضه بزرگ دعوت بعمل آید. عزیزانمان مزین شوند به چافیون* و استثناعن لباس تمیز و مرتب بر تن داشته باشد. نداشتن موی صورت الزامی است هم برای خواهران و هم برادران. برای این عزیزان عنوان سی جی را بر می گزینیم که ایهام داشته باشد.

2- لازم است ملت از این به بعد با چشمان نیمه باز (بادام گونه) در مکان های عمومی حضور یابند. متخلفان توسط سی جی ها امر به ژاپنی می شوند و در صورت تکرار گناه با آنها به اشد ممکن برخورد رئوفانه میشود. لازم به ذکر است عواقب برخورد رئوفانه، حتی اگر به مرگ گناهکار منجر شود بر عهده خود او خواهد بود.

3- مصلحت نطام در مسیر ژاپنی شدن ایجاب می کند نوشیدن ساکی (آب شنگولی ژاپنی) بلا مانع باشد. مراجع تقلید مخالف به دلیل مقابله با حکم حکومتی به حصر کشیده خواهند شد.

4- تشکیل شورای انقلاب ژاپنی در دانشگاهها. این شورا وظیفه دارد همه استادانی را که حالت بادامی به چشمان خود نمی گیرند اخراج کند. استادان عزیز باید التزام عملی خود را به ژاپنی شدن احراز کنند.

5- نصب تابلوی "رعایت شئونات ژاپنی الزامی است" در کنار تابلوی "رعایت شئونات اسلامی الزامی است" در مکان های عمومی. تلفیق این دو عبارت به صورت "رعایت شئونات ژاپنی-اسلامی الزامی می باشد" بلا مانع است. عزیزان توجه داشته باشند تقدم ژاپنی را حفظ کنند و سهوا زبانم لال، از اسلام ژاپنی استفاده ننمایند. فیلسوف گرانقدرمان غلامعلی را مامور کرده ایم تا مصادیق شئونات ژاپنی را در مجلس فرخنده هفتم تدارک ببینند.

6- سعید عزیزمان توجه لازم را مبذول دارند تا مبادا نشریات داخلی ابزار دست ابرقدرت ها شوند و سیاست های ژاپنی ما را زیر سوال برند. متخلفان برای همیشه توقیف موقت می شوند. باید مواظبت کرد از آنهایی که مغز خود را به دیوار می کوبند، مبادا دارای ملیت دیگری باشند.

7- دستگیری عده ای جاسوس و عامل سازمان سیا برای تهیه مصاحبه تلویزیونی. ترجیحا از فعالین فرهنگی و دانشجوئی استفاده شود. گناهکاران باید اعتراف کنند که عوامل آمریکا و اسرائیل بوده اند و هدفشان جلوگیری از ژاپنی شدن ایران اسلامی بوده است.

8- یافتن دلیلی برای افزایش دوران زندان اکبرگنجی. هیچ بعید نیست نامبرده پس از خروج از زندان تز عالیجنابان ژاپنی را مطرح کند.

باشد تا ژاپنی وار رستگار شویم.

(نقل از http://www.eehum.com/archives/000115.html)

صرفنظ از اینکه نویسندۀ این مطلب اندکی پیاز داغ را زیاد کرده است و صرفنظر از اینکه ما فعلاً ژاپن اسلامی نیستیم، بنظر شما آیا اصولاً چنین جیزی ممکن است یا خیر؟ آیا پیشرفت تکنولوژیک در حد ژاپن با حفظ ارزشهای اسلامی در یک حکومت اسلامی ممکن است یا خیر؟ حکومت فعلی ایران چقدر باید تحول اساسی داشته باشد که برای اینکار مطلوب شود؟
بايد امشب بروم...

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان