در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

رابرت دنیرو دو بار جشن تولد گرفت

توسط Leila » دوشنبه 29 مرداد 1386 21:37

بازیگر سرشناس آمریکایی که جمعه گذشته 64 ساله شد، تولد خود را دو بار در دو جای مختلف جشن گرفت.
به گزارش خبرنگار مهر، اسوشیتدپرس اعلام کرد دنیرو ابتدا به مناسبت افتتاح جدیدترین رستوران "نوبو" خود در ملبورن به استرالیا رفت و بعد با یک جت شخصی به هاوایی سفر کرد تا در سالروز شصت و چهار سالگی خود دو بار جشن تولد بگیرد.

در حالی که بسیاری از هم سن و سال های دنیرو به بازنشستگی فکر می کنند، ستاره هالیوود با بازی در فیلم های مختلف و راه اندازی پشت سر هم  رستوران های زنجیره ای ژاپنی، بیش از پیش مشغول کار است. او در روز تولد خود در حالی که در یکی از اتاق های خصوصی خود در رستوران نوبو وایکیکی - که ماه مه گذشته افتتاح شد- نشسته بود، گفت: "وقت کافی دارم."

نوبو وایکیکی در هتل وایکیکی پارک و نوبو ملبورن، به ترتیب هجدهمین و نوزدهمین رستوران زنجیره ای دنیرو هستند. این در حالی است که قرار است رستوران های دیگری نیز در سن دیگو و وست هالیوود راه اندازی شود. این رستوران ها حاصل همکاری دنیرو و نوبویوکی ماتسوهیسا، آشپز و رستوران دار معروف ژاپنی است. آشنایی آنها به حدود 20 سال پیش باز می گردد، زمانی که نوبویوکی اولین رستوران آمریکایی خود را در لس انجلس راه اندازی کرد.

دنیرو گفت: "به نظرم جایی فوق العاده بود. به او گفتم هر وقت خواستی در نیویورک هم یک رستوران باز کنی، خبرم کن. یک یا دو سال بعد زنگ زد و گفت، من آماده ام." در 1994 دنیرو و نوبویوکی با همکاری ریچی نوتار و میر تپر، تهیه کننده هالیوود، اولین رستوران خود را در نیویورک افتتاح کردند. این رستوران زنجیره ای اکنون در سراسر دنیا از ایتالیا تا باهاما شعبه دارد.
"استارداست"، جدیدترین فیلم دنیرو از هفته گذشته اکران شده که در آن با میشل فایفر، ایان مکلن و پیتر اوتول همبازی است.

خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟