سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

يه جورايي حالم گرفته شد ... وقتي اين پست رو ديدم !!!

توسط MASTER » پنج شنبه 1 شهریور 1386 04:13

درود بر شما ....

میدونید من زندگی عجیب و شلوغی دارم ....

تمام دلخوشیم یه جورایی اومدن به CC !!!

دلیلشم خود شما دوستانی هستید که دارید پستمو میخونید ...

میدونید یه بحث دوستانه بین من و یکی از دوستان صورت گرفت

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

حالا اشتباه از من بود یا نه کاری ندارم

ما نه به همدیگه و نه به حزب و گروهی توهین نکردیم

امشبم مثل هر شب با دلی شاد به CC اومدم ولی ...

ولی اینبار ...

اینبار بد جوری حالم گرفته شد

چون دیدم محسن جان مدیر و دوست عزیزمون این جمله را به اینجانب فرمودند :

متاسفانه بحث به جاهایی که نباید کشیده شد ، هر قدر میخواهیم در بحثها محدودیت ایجاد نکنیم اما خود دوستان رعایت نمیکنند  
درصورت تکرار چنین مباحثی با فرد خاصی برخورد جدی خواهد شد

.......................

باور کنید دپرس شدم !!!

آخه نمیدونم چه رسمی شده تا یه چیزی میشه میگن در صورت تکرار با فرد خاطی برخورد جدی میشود

خاطی چیست ؟

چه کسی خود را در آن حد معصوم میداند که انسان دیگر را خاطی بشمارد ؟

برخورد جدی چیست ؟

مگر من چه گناهی مرتکب شدم که باید با من خطا کار دفعه ی بعد برخورد جدی شود

برخورد جدی = اخراج !!!!

یعنی هیچی آقا ارزش شما کاربر گرامی برای ما در حد ...

محسن عزیز دوست من به نظر بنده شما با این  کار نشان دادید که بنده شعور و درک بحث کردن را ندارم

و شما باید بفرمایید که بنده چه چیز بگویم یا نگویم ؟

دوست من ...

خیلی حرف دارم ... ولی مجال نیست

.......................

نمیدونم چرا با یک کاربر باید اینطور برخورد بشه !!!

کاربری که مدت کمی نیست تو این انجمن عضوه !!!

کاربری که تا به حال به کسی بی احترامی نکرده !!!

کاربری که همتون رو دوست داره !!!

باور کنید از شور و شوقم خیلی کاسته شد ...

............

در پایان باید بگم خیلی دوستتون داشتم و دارم و خواهم داشت

و اگر در پستهای دیشب بی احترامی صورت گرفته عذر میخوام

پیروز باشید

:razz:
شاد زی مهر افزون ...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 1 شهریور 1386 11:57

MASTER عزيز
اول اينکه محسن عزيز اين موضوع رو کلي نوشته بودند و اگر نظر من رو بخواهيد بيشتر منظور فردي هست که تاپيک رو ارسال کرده و در وحله‌ي بعدي کساني که به اينگونه تاپيک‌ها بها ميدهند و در اون شرکت ميکنند، شما از کاربران خوب و دوست داشتني اين انجمن هستيد و در جريان فعاليت خوب شما هستم، اما برام عجيب بود چطور در چنين تاپيک‌هايي که با قوانين انجمن همخواني نداشته شرکت کرده و بحث کرده بوديد، بنده هيچ نظري در مورد صحبت‌هايي که در اون تاپيک شده بود نميدم، اما ميتونم بگم جاي اين موارد که به هر نحوي به چنين پاياني ختم ميشه در اين انجمن نيست، قبلا در همون بدو ايجاد تاپيک به سرعت آرشيو ميشد، اما برخي دوستان پيشنهاد دادند که بگذاريد ادامه پيدا کنه، شايد در مسير اشتباه پيش نرفت، بنده و اعضاي شورا هم با اينکه در اين مورد تقريبا مطمئن بوديم (با توجه به تجربه‌اي که در اين زمينه داشتيم)، اما به نظر دوستان احترام گذاشته و بحث‌ها رو تا حد امکان از ابتدا باز گذاشتيم و زمان انحراف از قوانين (که عموما هم در پايان با ناراحتي‌هايي همراه بودند) اونها رو مديريت ميکنيم، اما ظاهرا اين کار اشتباه هست، نبايد چنين تاپيک‌هايي اجازه‌ي ارسال داشته باشند، اينجا يک انجمن هست که نام تخصصي رو بر خودش داره، تا حد امکان هم سعي ميشه که تخصصي و علمي باشه (هر چند ادعايي هم نداريم، اما به وجود کاربران باسواد در انجمن معتقديم و افتخار ميکنيم)
اگر قوانيني وجود داره فقط براي جلوگيري از چنين برخوردهايي هست، اگر گفته ميشه برخورد ميشه، به معني اخراج نيست (آخرين حربه اخراج خواهد بود)، همينطور که افراد اخراج شده انگشت‌ شمار هستند،
انجمن روز به روز در حال گسترش هست و روزانه شاهد ورود افراد جديدي در انجمن هستيم که قائداتا عقايد مختلفي هم دارند، پس نميشه همه با هم عقايد مشترک و يکساني داشته باشند، پس بهتره در محيطي به دور از مباحث عقيدتي، ديني، نژادي و سياسي، با دوستي و صميميت به بحث‌هايي بپردازيم که لااقل بتونيم ادعا کنيم وقت خودمون رو بيهوده صرف نکرديم، يا به ديگران علمي ياد داديم و يا از ديگران علمي ياد گرفتيم، فکر ميکنم علم آموزي و علم آموختن بسيار ارزشمند هست  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel I

Colonel I

no avatar
643

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 13:08

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 259 پست

توسط Frogfoot » جمعه 2 شهریور 1386 01:57

دوست من، آقای Mahdi1944؛ من در فوروم های مختلفی فعالیت کردم، می تونم به جرات بگم که یکی از دلایل ایجاد تاپیک ها و پست های خلاف قوانین انجمن های تخصصی وجود بخش هایی است که به کاربران اجازه اظهار نظر و بحث درباره موضوعات خارج از حیطه فوروم را می دهد. بخش هایی مثل "سایر موضوعات"، "موضوعات متفرقه"، "گفتگوی آزاد" و ... به سرعت تبدیل می شوند به بخش هایی پر از مطالب غیر فنی و غیر تخصصی. البته کاربران هم هر چه با سایت بیشتر انس می گیرند، بیشتر تمایل به مطرخ کردن مسائل متفرقه خود در سایت پیدا می کنند. به نظر بنده، باید در فوروم های تخصصی فقط بخش های مرتبط با موضوعات تخصصی فعال باشند، و بخش های متفرقه بسته شوند تا کاربر فقط به بحث های تخصصی بپردازد و سعی نکند تمام دغدغه های خود را در سایت مطرح کند. برای بحث های آزاد می توان از روش های دیگری استفاده کرد، مثل بخش هایی که محتویات آنها بصورت هفته ایی یا ماهیانه پاک می شوند، یا ایجاد اتاق در IRC، یا ایجاد گروه در Yahoo و... تا کاربران بحث های متفرقه خود را در آنجا دنبال کنند.
درباره این بحث خاص هم با توجه به اینکه من این چند روز تاپیک هایی مثل "دوست دارید چندتا بچه داشته باشید"، یا "چرا ما بیشتر عزاداریم" و... را در سایت دیدم که فعال هستند، فکر کردم همچین بحث هایی در چارچوب قوانین سایت دنبال می شوند و حتما فرد یا گروهی در صدد مطرح کردن یکی از دغدغه های خود است؛ به همین علت هم سعی کردم جوابی به سوال فرد مربوطه بدهم.
در هر حال اگر این بحث در سایت غیرقانونی بود، من از اعضا برای ادامه دادن آن عذرخواهی می کنم.

امیدوارم این سایت در آینده نزدیک کاملا تخصصی شده و بحث های غیر تخصصی در آن مطرح نشود.

یک پیشنهاد دیگه هم داشتم که اگر براتون امکان داره سیستم سایت را به vBulletin تغییر بدهید که امکانات بسیار بیشتری از سیستم حاضر دارد، البته مجانی نیست!

موفق باشید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 2 شهریور 1386 11:44

Frogfoot عزيز
بنده هم عقيده دارم بايد به سمت مباحث تخصصي حرکت کرد، اما يک انجمن هر چه قدر گسترده باشه باز هم نميشه تمام موضوعات رو در خودش جاي بده و مباحث علمي يا قابل قبولي وجود خواهند داشت که در بخشهاي انجمن طبقه بندي نشده‌اند، پس نياز به ساير گفتگوها هست، از طرفي بسياري مباحث شايد علمي نباشند، اما ارزشمند هستند و بودن اونها سودمند هست، اما در اين ميان تاپيک‌هايي مثل همونهايي که بالا نام برديد هم وجود خواهند داشت که بايد مديريت شوند
در مورد VB هم قبلا بسيار صحبت شده، سيستم جديد انجمن در حال آماده شدن هست، هيچ نيازي به VB نخواهد بود، اگر امکان خاصي مد نظرتون هست اعلام کنيد تا در صورت پذيرش در نسخه بعدي اعمال بشه  :D
پست‌هاي غير مرتبط به موضوع تاپيک حذف شدند
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد