در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

تهيه كننده ايراني به دنبال حضور « يانگوم» در سريالي تلويزيوني

توسط Leila » شنبه 10 شهریور 1386 00:22

يكي از تهيه كنندگان سينما و تلويزيون ايران اين روزها به شدت پي‌گير حضور « لی يونگ آئی» بازيگر نقش يانگوم در سريال جواهري در قصر براي حضور در سريالي تلويزيوني است.

اين تهيه كننده كه اين روزها يك سريال تلويزيوني او به كارگرداني يكي از كارگردان‌هاي مطرح در حال توليد است، مدتي است تلاش‌هاي دامنه‌داري را آغاز كرده تا از حضور اين بازيگر كره‌اي در سريال جديد خود استفاده كند. نكته جالب توجه اينكه وي در پاسخ به اين پرسش كه با توجه به مساله محدوديت حجاب چگونه از اين بازيگر خارجي استفاده خواهد كرد؟ به توليد بخش‌هايي از اين سريال در خارج از كشور اشاره كرده و گفته در صورت به توافق رسيدن با يانگوم، از اين بازيگر در بخش‌هاي خارج از كشور استفاده خواهد كرد تا مشكل حجاب نيز وجود نداشته باشد.

گفتني است كارگرداني كه اين سريال اين روزها توسط او ساخته مي‌شود از چهره‌هاي جنجالي سينما است و ساخته‌هاي او همواره بحث‌هاي فراواني را به دنبال داشته است. شنيده‌ها حاكي است تهيه كننده مذكور پس از قول و قرارهاي تلفني با مدير برنامه‌هاي يانگوم احتمالا براي مذاكره شفاهي ـ البته به شكلي كاملا محرمانه ـ عازم كره خواهد شد.ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان