در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 آبان 1385 15:04

..مازندران..

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 47 پست

مشکل با رم ريدر (در خواست راهنمايي )

توسط ghadami2005 » دوشنبه 12 شهریور 1386 16:14

با سلام.

من دیروز یه رم ریدر خریدم (kingstore  ks-800 )  ولی یه مشکل اساسی باهاش دارم.یکی اینه که با تو جه به اینکه در زیر اسلاتها نوع رمی رو که ساپورت میکنه نوشته شده مثلا sd/mini sd/mmc 4.0  یا micro-mmc و........وقتی یه رم mmc توش میزارم دستگاه نمیتونه رم رو بخونه و علامت ساعت شنی میاد و بعد از حدود 30 ثانیه یه اررور میده که چیزی تو رم ریدر نیست در صورتی که تو گوشی دوستم مشکلی نداره و داره کار میکنه.(البته بعضی رمها رو میخونه)

مشکل دومم اینه که وقتی رم گوشی خودمو که رم فابریک ان 73 موزیک هست رو تو اسلاتش میزارم اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده و انگار چیزی تو رم ریدر نیست و به نظرم  اسلاتش یه مقدار از اندازه رمم بزرگتره (ولی زیرش زده mini sd ) بقیه اسلاتها رو هم تست کردم جواب نمیده.

حقیقتش خودمم تا الان با بلوتوث و کابل گوشی کار کردم زیاد از رم ریدر سر رشته ندارم اگه دوستان فکری به نظرشون میرسه لطفا راهنمایی کنید :-)
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

Major

Major

نماد کاربر
437

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 خرداد 1385 20:18

تهران

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 12 پست

توسط akhmail » دوشنبه 12 شهریور 1386 21:11

ghadami2005, جان معمولا" رمهای ریمارک با این مشکل زیاد مواجه میشن ولی شما فرمودید مه رمتون فابریک بوده!!!
رمتون رو وقتی داخل خشاب رم ریدر قرار میدید کمی تکون بدید چون منم این مشکلو داشتم که به این شکل حل شد،شاید رمتون درست در جای خودش قرار نگرفته ،معمولا" رم ریدر ها بسته به نوعشون روی هر اسلات LED دارند که با قرار گرفتن رم اون به حالت روشن در میاد و در آخر هم باید بگم میتونید همون رم رو روی یه رمریدر دیگه امتحان کنید اگر جواب داد نسون دهنده اینه که حداقل اون اسلات از رم ریدرتون خرابه :D
بيستون را عشق کند و  شهرتش فرهاد برد.