در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
236

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 14 مهر 1385 16:48

تهران-اهواز

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

خراب شدن تمام فونت هاي سيستم

توسط shahram_sampad » سه شنبه 13 شهریور 1386 04:04

سلام دوستان لطفا کمک کنید...چند وقتیه تمام فونت های سیتمم خراب شدن ...میخواستم با این خرابی مدارا کنم ولی تازه فهمیدم که بر اثر این خرابی فونت های بعضی از بازی ها هم خراب شدن(مثل کانتر) و دیگه اینکه تو دیدن صفحات وب هم مشکل دارم...جالب اینه که بعضی صفحات وب  در Mozilla با تغییر Encoding قابل خوندن میشن واسم ولی در IE این روش هم بی فایده بود برام.ضمن اینکه در خیلی از سایت ها(بر خلاف سنترال کلابز) حرف "ی" خراب نشون داده میشه برام...چه در IE و چه در "Mozilla FieFOX"
عمریست که از حضور او جا ماندیم/ در غربت سرد خویش تنها ماندیم/ او منتظر ماست که ما برگردیم/ ماییم که در غیبت کبرا ماندیم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 13 شهریور 1386 06:59

shahram_sampad جان
اگر ممکنه تصويري از صفحه‌اي که چنين مشکلي داره رو ارسال کنيد تا بهتر بشه موضوع رو بررسي کرد
آخرين تغييري که بعد از اون چنين مشکلي رخ داد چه بود؟
احتمالا فونت‌هاي ويندوز ديگه‌اي رو در مسير fonts کپي نکرديد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

توسط sir.mohammad » سه شنبه 13 شهریور 1386 09:37

آقا مهدي اين اتفاق براي من هم افتاده ، و اگه يادتون باشه فونت time new rohman  رو هم در خواست کردم .
شهرام جان شما قطعا چند فونت اصلي مثل Arial و Tohma رو حذف کردين ( از پوشه فونت ويندوز ) و همين باعث خرابي شده .

شما اين فونت ها رو دانلود کن و توي پوشه فونت ويندوز کپي کن انشالله مشکلتون حل ميشه .  :razz:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sir.mohammad تشکر کرده اند:
goyafilter

Major

Major

نماد کاربر
236

تاريخ عضويت

جمعه 14 مهر 1385 16:48

تهران-اهواز

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط shahram_sampad » سه شنبه 13 شهریور 1386 17:56

sir.mohammad عزيز
فکر کنم درست شد،مرسي .يکي دو تا از صفحه هايي که هميشه با مشکل ميومدن رو تست کردم و اين دفعه درست اومدند. باز هم مرسي

Mahdi1944 عزيز از شما هم ممنونم
عمریست که از حضور او جا ماندیم/ در غربت سرد خویش تنها ماندیم/ او منتظر ماست که ما برگردیم/ ماییم که در غیبت کبرا ماندیم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shahram_sampad تشکر کرده اند:
goyafilter