در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

برنامه‌های ماه رمضان شبکه قرآن اعلام شد

توسط Leila » جمعه 16 شهریور 1386 23:43

شبکه قرآن سیما در ماه رمضان امسال برنامه‌های سفره دوست، رمضان در ملل اسلامی، چشمه‌های جاری، نسیم سحری، نقد مجموعه "صاحبدلان" و درس استاد را پخش می‌کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه "سفره دوست" در 30 قسمت 70 دقیقه‌ای بعد از اذان مغرب از شبکه قرآن سیما پخش می‌شود و آیتم‌های آن شامل گفتگو، بخش کارشناسی، گزارش مشاغل، مسابقه و ... است. "سفره دوست" به تهیه‌کنندگی علیرضا هنرمند تولید می‌شود.

برنامه "رمضان در ملل اسلامی" از تولیدات گروه معارف است که به تهیه‌کنندگی حسین معماریان و کارگردانی علی بیابانی در 30 قسمت 20 دقیقه‌ای در ماه رمضان پخش می‌شود. این برنامه آداب و رسوم و سنت‌های کشورهای اسلامی را در ماه رمضان بررسی می‌کند.

برنامه "چشمه‌های جاری" در 30 قسمت 60 دقیقه‌ای در ماه رمضان به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محسن عارف کشفی از ساعت 16 تا 17 از شبکه قرآن سیما پخش می‌شود. این برنامه شامل بخش‌های کارشناسی، روخوانی، گزارش و ... است.

نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ساعت 15 تا 23 هر شب در ماه رمضان در فواصل مختلف به تهیه‌کنندگی اکبر صمصامی و کارگردانی احمد قربانی از شبکه قرآن سیما روی آنتن می‌رود.

برنامه "نسیم سحری" از تولیدات گروه معارف شبکه قرآن است که در 30 قسمت 100 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی سیدافضل میرلوحی و پرویز امیری از ساعت سه و نیم بامداد تا پنج بامداد از این شبکه پخش می‌شود.

برنامه "درس استاد" از تولیدات گروه آموزش شبکه قرآن سیماست که در 30 قسمت 30 دقیقه‌ای به کارگردانی امیرهوشنگ بهشتیان در ماه رمضان از این شبکه روی آنتن می‌رود.

نقد مجموعه "صاحبدلان" از دیگر برنامه‌های شبکه قرآن سیما در ماه رمضان است. دکتر بلخاری، دکتر حسینی و شفیع آقامحمدیان این مجموعه را از منظر قرآنی تحلیل می‌کنند.خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان