مشكل با N-70

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 63 بار
تماس:

مشكل با N-70

پست توسط M0H@mM@d » یک شنبه 18 شهریور 1386, 9:24 am

aval sharmande ke finglish hsod chon moshkeli pish omade dovom inke man taze in goshie N-70 ro kharidam va ta ono az tarighe usb ham vasl kardam be system sestem ono shenakht vali drivesh nemiad ke varde goshi besham baraye rikhtare ahang va barname yani on paeine samte raste safhe monitor minivise===================>your hardware not work properley
 [marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq] 
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » یک شنبه 18 شهریور 1386, 9:32 am

M0H@mM@d جان شما از طريق CD گوشيتونو نصب کرديد ؟ :shock:

لطفا مشکل فونت فارسي را هم حل کنيد و يا براي رفع اين مشکل, مشکلتونو در بخش مربوطه مطرح کنيد تا کمکتون کنيم.

با تشکر./

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 63 بار
تماس:

با سلام

پست توسط M0H@mM@d » یک شنبه 18 شهریور 1386, 11:44 am

والا بايد عرض كنم كه CD گوشي من يه سري برنامه داره واسهي نصب از جمله چندتا software.......يعني ميگيد اگه software ها نصب ببشه اونوقت كامپيوتر گوشي رو ميشناسه(منظورم به طور كامله)
 [marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq] 
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » یک شنبه 18 شهریور 1386, 11:56 am

M0H@mM@d جان شما براي ارتباط گوشي با کامپيوتر بايد برنامه Nokia PC Suite را از داخل CD گوشيتون نصب کنيد.

ارسال پست

بازگشت به “Nokia”