در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Colonel I

Colonel I

no avatar
643

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 13:08

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 259 پست

توسط Frogfoot » جمعه 13 مهر 1386 11:47

آيا ميشه دو تا ياهو مسنجر يکي 6 و يکي8 رو همزمان نصب کرد . مشکلي ايجادنميشه ؟

احتمال تداخل دو ورژن بسیار زیاده، چون کلیدهای رجیستری که هر یک از این دو نسخه استفاده می کنند، یکسان هست. حالا نمی دونم رابط COM ایی که برای این دو نسخه استفاده میشه ورژن های مختلف داره یا اینکه از یک ورژن ثابت استفاده میکنه. از طرف دیگه، نیازی هم به نصب یک نسخه قدیمی و جدید نیست. برنامه نصب کننده یاهو هم خودش ورژن قبلی نصب شده را پیدا می کنه و ورژن جدید را جایگزین آن میکنه.
ياهومسنجري که سايت ياهو در اختيارمون قرار ميده کامله ؟

خودتون میگید که یاهو مسنجر؛ یعنی این برنامه توسط شرکت یاهو ارائه میشه، پس کاملترینش هم همونی هست که سایت این شرکت ارائه میده.

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

توسط unknown20 » چهارشنبه 17 بهمن 1386 12:43

وقتی روی ویندوز مسنجر دبل کلیک می کنیم برای اینکه ایمیل  آدرس  نشون داده نشه راهی هست؟

من با موزیلا فایر فاکس 2.0.0.11 نمیتونم وارد هاتمیلم بشم  و مرورگر پیش فرضم هم IE هست. راه حلی داره؟

Colonel I

Colonel I

no avatar
643

تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 13:08

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 259 پست

توسط Frogfoot » چهارشنبه 17 بهمن 1386 13:24

[quote]
اصولا سایت های مایکروسافتی میانه خوبی با Firefox ندارند. برای برطرف کردن مشکل، افزونه IE Tab را از سایت Mozilla دریافت کنید. این افزونه (Extension) به شما امکان میده که به دلخواه خودتون صفحات اینترنت را با موتور IE یا Firefox در داخل فایرفاکس باز کنید. تنها کاری که بعد از نصب باید انجام بدید اینه که در تنظیماتش آدرس سایت hotmail را به لیستش اضافه کنید، بعد از این هر وقت از داخل Firefox بخواید سایتHotmail را باز کنید، سایت در داخل Firefox باز میشه، البته با موتور IE
::ns

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

توسط unknown20 » چهارشنبه 17 بهمن 1386 13:36

بعد از اتصال به اينترنت ويندوز مسنجر به صورت خودکار sign in ميشه راهي هست که غيرفعالش بکنم .

وقتي از منوي tools در outlook express  گزينه accouts\ add رو انتخاب کردم و بعد هم ويزارد رو با هاتميل هماهنگ کردم . يک پنجره باز شد به عنوان checing for new messages on hotmail...    و اصلاً بسته نميشه و وقتي هم که مي بندمش با باز شدن پرنامه هاي ديگه مرتب صداي يک زنگ کوتاه مياد و موقع خاوش کردن سيستم هم پنجره END TASK باز ميشه .  :-? چکار کنم؟!

Captain II

Captain II

نماد کاربر
412

تاريخ عضويت

سه شنبه 22 فروردین 1385 10:46

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 33 پست

توسط njmh » جمعه 10 اسفند 1386 22:47

من يه folder توي yahoo mail ساختم
حالا نميدونم چه جوري پاکش کنم؟؟؟ :-o
مرا دوست بدار،اندكي ولي طولاني!