مشاهده پيامهاي ارسال شده پس از آخرين ديدار شما

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

مشاهده پيامهاي ارسال شده پس از آخرين ديدار شما

پست توسط max_cady991 » چهار شنبه 21 شهریور 1386, 6:18 am

چند روزی هست این امکان برای من دچار اختلال شده ، مثلا وقتی 10 ساعت از آخرین بازدید من گذشته و 10ها تاپیک جدی(و کلیپست)د زده شده این پیام رو برای من نمایش میده

کد: انتخاب همه

You cannot make another search so soon after your last; please try again in a short while

و من باید چند بار روی ((مشاهده پيامهاي ارسال شده پس از آخرين ديدار شما)) کلیک کنم تا بتونه صفحه حاوی تاپیک ها رو باز کنه

مرورگر من فایرفاکس هست و کوکی ها و کچ رو یکبار پاک کردم ولی مشکل حل نشد

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 21 شهریور 1386, 8:27 pm

max_cady991,
اين امکان زماني قابل استفاده است که اولين صفحه مشاهده شده index باشه و تا قبل از لود اون هم هيچ تاپيک ديگه‌اي ديده نشده باشه، در غير اين صورت سشن قبلي از بين ميره و بايد از گزينه جستجو بر اساس تاريخ ارسال ها استفاده کنيد
البته پيامي که مشاهده ميکنيد به خاطر سعي در جستجوي متوالي در زماني کمتر از 30 ثانيه هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط max_cady991 » پنج شنبه 22 شهریور 1386, 5:15 am

Mahdi1944 نوشته شده:max_cady991,
اين امکان زماني قابل استفاده است که اولين صفحه مشاهده شده index باشه و تا قبل از لود اون هم هيچ تاپيک ديگه‌اي ديده نشده باشه، در غير اين صورت سشن قبلي از بين ميره و بايد از گزينه جستجو بر اساس تاريخ ارسال ها استفاده کنيد
البته پيامي که مشاهده ميکنيد به خاطر سعي در جستجوي متوالي در زماني کمتر از 30 ثانيه هست

مثل اینکه نتونستم منظورم رو خوب برسونم.

مثلا الان من اومدم به انجمن و تا فردا همین موقع نمیام به انجمن و اولین کاری که بعد از لود شدن کامل صفحه انجام میدم این هست که بر روی ((مشاهده پيامهاي ارسال شده پس از آخرين ديدار شما)) کلیک میکنم و با اون پیغام مواجه میشم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 22 شهریور 1386, 1:51 pm

max_cady991 جان
اين پيغام به اين معني هست که شما دو بار اين دستور به سيستم ارسال ميکنيد، مثلا اينکه مرورگر رفرش ميکنه صفحه رو به محض لود شدن، اگر از Opera 9.22 استفاده ميکنيد، چنين مشکلي در اون وجود داشت که رفع شد (خود به خود رفرش ميکرد صفحات رو)
اگر مشکلتون رفع نشد اعلام کنيد تا اکانت شما بررسي بشه (هر چند تقريبا مطمئن هستم مشکلي از طرف سايت نيست)
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”