سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
330

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 27 مرداد 1386 18:25

آرشيو سپاس: 43 مرتبه در 19 پست

>>>يک انتقاد دوستانه از مديران سايت<<<

توسط limo_torosh » شنبه 24 شهریور 1386 00:10

سلام خدمت مدیران محترم سایت
من مدت زیادی نیست که تو این سایت عضو شدم ولی تو این مدت کم که فکر کنم حول و حوش 20-30 تا پست بیشتر ننوشتم به یه مشکلاتی از طرف مدیران انجمن ها بر خود کردم که ادم چشاش می خواد مثل این  8)  از حدقه بزنه بیرون
1-گه گداری یه پست می نویسیم فرداش میایم می بینیم نصفش نیست  8) (از بس تو این پستامون چش دوختیم چشامون کم سو شده میگین نه ببینین :shock: )
2- :x اینقدر که از این شکلک بدم میاد از بوق اشغالی تلفنمون بدم نمیاد آخه آدم یه پستیو میزنه بعد یه ساعت یه مطلب دیگه می بینه و به اون اضافه میکنه
تا اینجاش خوبه ولی یک ساعت بعد که یه مطلب دیگه پیدا می کنی و می خوای به پستش اضافه کنی با کمال تعجب  8)  میبینه که اصلا همچین تاپیکی وجود نداره :?بعدشم می بینی که مدیر انجمن این پستو به اسم خودش ته یه پست دیگه چسبونده  :???: و بعدشم یه پیام برات می ده که موضوعی مشابه این صد سال پیش ایجاد شده تو باید اینو می دونستی حالا که نمی دونی چشمت کور می خواستی ببینی :?

3-طبق قوانین سایت قرار دادن اینگونه مطالب در سات به هیچ وجه مجاز نیست و در صورتی تکرار بر خلاف میلمان با شما طبق قوانین جمهوری اسلامی برخورد خواهد شد. فقط این دفعه را نادیده میگیرم :x
(این عین همون جمله ایه که برام پی ام دادند)آدم فکر می کنه می خواند دارش بزنند----خدا را شکر که ایندفعه رو نادیده گرفتند :(  :(  :(
حالا مطلب چی بوده؟؟؟         اینم مطلب...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
****=ف-ی-ل-ت-ر

چندتا **** شکن توپ!!!
پسرا ، دخترا یک مژده به همتون از این بعد می توانید از **** شکن های ما استفاده کنید . لازم به توضیح است این ****شکن  ها دائمی بوده و هیچ سروری قادر به قطع آن و فیلترش نمی باشد.
1-    نماز: فکر می کنم بهترین ف_*ل_ن*__ر شکن دنیا باشه که خود خدا هم  زیر این **** شکن امضا و مهر کرده ...باوری نداری " ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر عنکبوت/44"
2-    ماه مبارک رمضان: این سری از **** شکن ها مدت زمان طولانی برای شما کاربرد دارد و حتی باعث می شود ویروس هایی با گناه وارد خود کرده اید قتل عام کند .
3-     قرآن :  فقط برای **** شکن بگویم که نظیرش اصلا وجود ندارد همه متخصص **** شکنی(پیامبران) جلوی این کلام الهی زانو می زنند ...برای اثر کردنش اول قدم خواندنش و بفهمیدن و پله آخر عمل کردن به آن است
4-     محبت اهل بیت: متاسفانه این نسخه از **** شکن ها همه جا پخش نشده و به گفته صاحبان این **** شکن ها این برای کسانی است واقعا به ما اعتقاد داشته و پیرو ما باشند.
5-     اذکار: این ذکر باید توسط متخصصشان تجویز بشود
اخطار اخطار : در مورد این **** شکن باید بگویند نسخه های تقلبی زیادی وجود دارد مواظب باشید
دلیل **** شدن
وقتی انسان گناه می کند به دلیل جهلشان به ازای هر قدمی از خدا دور می شود این**** ها بر چشمانمان ،گوش هایمان وقلب ما سیطره می زند و اگر کسی دچار این گناهان شد اگر به یکی از این **** شکن ها وصل باشد ان شاءالله با راه کشیده می شود.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
****(Farhad3614)از کلمه **** شکن به طور مکرر در این پست استفاده کرده بودید و امکان ویرایش نبود تنها راه حذف آن بود ... در ضمن به جای اینکه از سایز فونت درشت و همینطور این رنگ در برابر من استفاده کنید اگر مقداری در ضمینه نحوه ف_*ل_ن*__ر شدن سایتها و ... مطالعه و تحقیق بفرمایید متوجه خواهید شد و کاملا دلیل برخورد بنده را درک میکنید.. ****(حالا ما برای اینکه بهتر مشخص بشه و از مطالب دیگه تفکیک بشه //چندتا **** شکن توپ!!!// رو با قرمز نشون دادیم)

چه برخورد مودبانه ای آدم دلش می خواد هر روز بیاد تو این سایت مطلب بده! ما احکام شرعی و قانون اساسی کشورمون که هر روز بهش سرو کار داریمو نخوندیم حالا بیایم قوانین دره پیت نحوه****شدن رو بخونیم؟اگه یه بنده خدایه دیگه هم ندونسته یه مطلبه دیگه بنویسه شما این جوابو بهش می دین
طبق قوانین سایت قرار دادن اینگونه مطالب در سات به هیچ وجه مجاز نیست و در صورتی تکرار بر خلاف میلمان با شما طبق قوانین جمهوری اسلامی برخورد خواهد شد. فقط این دفعه را نادیده میگیرم :x
(در اخر بگم قانونی که طبق اون با یه کلمه یه سایتو ف_*ل_ن*__ر می کنه اونم سایتی حاویه مطالبی 100% در چارچوب نظام و فقط بر اساس یک کلمه، به درد.      .    .     .   .  (نیمنویسم تا ف_*ل_ن*__ر نشین)می خوره

Major I

Major I

نماد کاربر
5234

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 خرداد 1385 14:47

http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php

آرشيو سپاس: 4023 مرتبه در 1451 پست

توسط ganjineh » شنبه 24 شهریور 1386 00:21

limo_torosh, دوست عزیز
شما اگر یک لطفی کرده و قسمت
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  را به طور کامل مطالعه نمایید این مسائلی که ذکر کردید کمتر پیش میاید یا اصلا پیش نمی اید(چرا که قوانین این سایت یک از بهترین قوانین موجود می باشد)...
در مورد تاپیکهای تکراری هم بگویم که شما قبل از هر ارسال شما در قسمت جستجو می توانید ببینید که ایا قبلا ان مطلب بوده یا نه ؟
واما بعضی مسائل مربوط به الفاظی که از مدیران سایت ذکر کردید بگویم که زمانی از انها استفاده می شود که حتما کاربری خطایی انجام داده باشد وگرنه با توجه به قدرت مدیریت مدیران سایت  بعید است بی جهت به کاربری اخطار  بدهند  :-o  
در نهایت شما سعی کنید بر طبق قوانین سایت فعالیت کنید ان وقت حضور شما در این سایت و ارتباط شما با مدیران دلپذیر خواهد شد :-o  :)
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
http://ganjineh-elahi.com/

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » شنبه 24 شهریور 1386 00:55

limo_torosh, من نميخوام بگم ما 100 اوکي هستيم...ولي شما بايد مسئولين سايت رو درک کنيد.....در اوضاع ف_ * ل*_ ت ر شدن گاهي اوقات قسمت ماهواره هم غير فعال ميشه!......باور کنيد اين سايت بدون زحمت بدست نيومده که بخواد يک دفعه از دست بره.......اگر سايت ف_ * ل*_ ت ر بشه خيلي دردسر ساز ميشه تا بشه بازش کرد....اگر دقت کنيد بعضي از سايت ها بعد از چند وقت فياتر شدن ادرس جديد پيدا ميکنند...............درست تاپيک که به عنوان نمونه گفتيد اصلا منحرف نبود ولي باور کنيد من وقتي اين تاپيک رو ديدم واقعا وارد  شدم تا تذکر بدم......چون خيلي تابلو بود.......حداقل شما بايد ف ي ل ت ر رو جدا مي نوشتيد تا اين همه تابلو نشه(که اين مدليشم تابلو!)......در مورد پست هاي تکراري هم باور کنيد اگر مدير ها اين کار رو ميکنند تا امثال شما که دنبال يه چيزي هست وقت با ارزشش از دست نره......وگرنه انتقال يه پست فکر نميکنم براي کسي که تو سايت کدير فايده داشته باشه..مخصوصا اين سايت که مقام و منزلت افراد اصلا به تعدا تشکر ها يا پست ها ربط نداره!.....پس بهتر بود يکم ما رو هم درک ميکرديد......اگر در تذکر ها بد برخورد ميشه به خاطر اينکه دوستان رعايت نميکنند...تا حالا خودم به بعضي از کاربر ها pm خصوصي دادم که اقا اين کارو بکن اين کارو نکن!.....باور کنيد رعايت نميکنند....خوب  بنده چه گناهي کردم بايد بيام پست ها نا مربوط رو ويرايش کنم(با اين اينترنت زغالي به قول اقا مهران).....من به جاي اينکه بيام مطلب جديد بنويسم اضافه کنم بايد بيام تاپيک ها رو دونه به دونه سر بزنم تا مشکلات رو رفع کنم.......البته خوب هر کسي ازادي رو دوست داره.....من هم مثل شما هستم....ولي خوب هر جايي قانوني داره بايد رعايت بشه.....خلاصه اگر برخورد تندي بوده(که فکر نميکنم باشه)من از طرف خودم ب عنوان عضو کوچگ اين سايت از شما معذرت ميخوام.....اميدوارم فعاليتتون رو تو اين انجمن ادامه بديد....وشاهد پست هاي خوبي از شما باشيم :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » شنبه 24 شهریور 1386 00:55

limo_torosh

لطفا در رابطه با اين صحبتي که کرديد ....

"بعدشم می بینی که مدیر انجمن این پستو به اسم خودش ته یه پست دیگه چسبونده  و بعدشم یه پیام برات می ده که موضوعی مشابه این صد سال پیش ایجاد شده تو باید اینو می دونستی حالا که نمی دونی چشمت کور می خواستی ببینی"

کدام مدير چنين کاري کرده ؟ لطفا با دليل و ارائه لينک مطلبي که مال شما بوده و به نام فرد ديگري ثبت شده را برايمان بزاريد تا رسيدگي بشه.
در مورد حذف پست هم طبق قوانين هر پستي که بر خلاف قوانين و مقررات سايت باشه بدون توضيح حذف ميشه.
مثل ف ي ل ت ر ش ک ن مسائل سياسي و...

Major I

Major I

نماد کاربر
390

تاريخ عضويت

يکشنبه 20 اسفند 1385 22:35

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 18 پست

توسط درودبرايران » شنبه 24 شهریور 1386 01:30

من تاحالا چندين پستم ويرايش يا حذف شده. دليلشم بيش از اندازه ورود به مسائل سياسي بوده و مخالفات با موازين کلي کشور که تا حدودي موازين اين سايت هم هستن.
بعضي قوانين سايت هم چاره اي جز بودنشون نيست چون اگه رعايت نشن سايت ف_ * ل*_ ت ر ميشه و اونوقت بيا و درستش کن!

:-D
بايد امشب بروم...

Captain II

Captain II

نماد کاربر
330

تاريخ عضويت

توسط limo_torosh » شنبه 24 شهریور 1386 17:54

Farhad3614 نوشته است:limo_torosh

لطفا در رابطه با اين صحبتي که کرديد ....

"بعدشم می بینی که مدیر انجمن این پستو به اسم خودش ته یه پست دیگه چسبونده  و بعدشم یه پیام برات می ده که موضوعی مشابه این صد سال پیش ایجاد شده تو باید اینو می دونستی حالا که نمی دونی چشمت کور می خواستی ببینی"

کدام مدير چنين کاري کرده ؟ لطفا با دليل و ارائه لينک مطلبي که مال شما بوده و به نام فرد ديگري ثبت شده را برايمان بزاريد تا رسيدگي بشه.
در مورد حذف پست هم طبق قوانين هر پستي که بر خلاف قوانين و مقررات سايت باشه بدون توضيح حذف ميشه.
مثل ف ي ل ت ر ش ک ن مسائل سياسي و...

من این تاپیک را برای این قرار ندام که بگویم اعصابم از این مطلب خورد شده و از حرف های شما دلگیر شدم باور کنید فقط و فقط برای این قرار دادم که شما روش دیگری برای بر خورد با این گونه موارد پیدا کنید و اطلاع رسانی بهتری با روش دیگری را در پیش رو بگیرید.(هر روز بهتر از دیروز)لطفا این تاپیک رو به عنوان یک انتقاد دوستانه از من بپذیرید
***نحوه عنوان کردن  مطلب مهم است نه خود مطلب***
با تشکر

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » شنبه 24 شهریور 1386 18:12

limo_torosh دوست عزيز ما انتقاد پذير هستيم و خوشحال ميشيم کسي نظر و ديدگاه خودشو در رابطه با اين مجموعه و مسائل مربوط به آن مطرح کنه و احيانا در صورت وجود مشکلي انتقاد يا پيشنهادي بکنه براي همين هم است اينجا "سوالات، پيشنهادات و انتقادات" هستش ولي انتقاد بايد منطقي و بجا و از روي دليل باشه .
در مورد اطلاع رساني هم بنده براي شما موضوع کلمه ف ي ل تر ش ک ن را باز کردم حالا شما قانع نشديد و با کم لطفی اينگونه عکس العملي نشان داديد...

مهمترين موضوع در حال حاظر اين مطلب شماست...
شما در بالا فرموديد مدير انجمن پست شمارو به نام خودش تغيير داده و ... لطفا  براي اين حرفتون مدرک بياريد و لينک اون مطلب يا مطالب را براي ما بزرايد توي همين تاپيک..

فقط و فقط در صورت ارائه لينک براي اين موضوع پست بديد ولاغير که در صورت عدم قرار دادن لينک صحبت شما از نظر ما و همه فاقد اعتبار است و تاپيک قفل و حذف خواهد شد.

با تشکر./

Captain II

Captain II

نماد کاربر
330

تاريخ عضويت

توسط limo_torosh » شنبه 24 شهریور 1386 18:29

http://www.centralclubs.com/viewtopic.p ... sc&start=0
اينم همون لينکي که شما مي خواستيد براي اطلاع بيشتر بايد بگويم که که از مجموع 127 کتابي که تو اين تاپيک وجود داره 126 مورد در مورد ادبيات و شعر و رمان هست و فقط يک کتاب که همون کتاب من بوده با موضوع روانشناسي توش وجود داره اونم دو ساعت بعد از پست من

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 24 شهریور 1386 18:58

limo_torosh,
در اون پست صراحتا اعلام شده که پست توسط شما ارسال شده، اگر شما در اين زمينه اعتراضي داريد، اعلام کنيد تا به نام خودتون در اون تاپيک قرار بگيره
فکر نميکنم براي چنين موضوعي، اين لحن کلام درست باشه، در مورد علت اين موضوع نيز با مدير مربوطه صحبت خواهد شد
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
HORLIKAN

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
318

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 16 شهریور 1385 16:00

آرشيو سپاس: 138 مرتبه در 41 پست

توسط Fantoom121 » يکشنبه 25 شهریور 1386 00:27

[align=center]با سلام خدمت همه دوستان و ادمين ها و شما دوست عزیز من به عنوان يکی از مديران بخش  download صلاح دونستم که چند خطی در اين مورد  توضیح بدم چون در اين مورد هم از من سوال شد و با صلاح ديد کامل اين کار انجام شد
دوست عزيز صحبت شما  کمی غير منصفانه و مغرضانه هست با توجه به دلايل زير :
1 - دوست عزيز کتابی که شما زديد  دقيقا 9 روز بعد از اين بوده که اين پست در سايت توسط يکی از مديران و  اعضا وارد شوده که شما ميتونستيد با يک جستجو خيلی ساده قبل از زدن پست اينو متوجه بشيد
2 -  بخش e-book به علت وسعت زيادش تقسيم بندی شده  و در 6 بخش و قسمت جداگانه سازماندهی شده که با يک نگاه خيلی ساده به صفحه اول سايت اين موضوع قابل درک ميباشد (شيمی ریاضی فيزيک کامپيوتر  مجلات و ساير کتابها) پست شما و يا هر يک از کاربران ديگه بايد در اين قسمتها قرار داده بشه و نه در ساير قسمتها قسمت پایين که  شما پست رو در اون قرر داديد خيلی وقته که ديگه ما پستی در اون قسمت نميزنيم و کار به نحوی تحت مديريت قرار داده شده
که با نگاهی ساده به تاريخ ديگر پستها ميتونستيد اينم ببينید
بعد از انجام اين کار تحت عنوان يک پيام خصوصی در تاريخ 3 شنبه 6 شهريور ساعت 6 بعد از ظهر
پیغامی با عنوان کتاب راز موفقيت برای شما  توسط اميد عزيز فرستاده شد که در اون مطلب زير که عين کپی هست
درج شده بود که عکس هم به عنوان سند حرف من در ضميمه همين پست اضافه شده

عنوان:  کتاب راز موفقیت       
limo_torosh عزیز

تاپیک شما در مورد کتاب راز موفقیت با تاپیک زیر ادغام شد .

نقل قول:
http://www.centralclubs.com/viewtopic.p ... 049#126049

لطف کنید قبل از زدن هر عنوان کتابی search کنید کتاب قبلا وارد نشده باشد

با تشکر از شما از بابت توجهتان به بخش e -book

:-o  :(
امید

در مورد پست هم این هم پست

در پایين پست مزکور صراحتا گفته شده که لينک غير رپيد شير توسط شما اضافه شده که لينک رپيد هم خودمون قبلا آپلود کرديم 9 روز قبل از پست شما
داستان  زدن اين پست هم بر ميگرده به سوال يکی ديگه از دوستان در تاپيک کتاب secret که بنا به سوال ايشون اين کتاب قرار داده شد

دوست عزيز هيچ  کس تاپيک شما رو به نام خودش نزده يعنی احتياجی به اين کار نبوده و اين کار خلاف مقررات هست
بلکه پست شما را که در محلی اشتباه  قرار داديد در زمانی که کتاب مربوطه وجود داشته   با تاپيک اصلی ادغام کردند و با صراحت هم از شما نام برده شده
از دادن شعارهای نامربوط خودداری کنيد و يه کوچولو هم واقع بين باشید

در آخر امیدوارم از حرفهای من ناراحت نشده باشید و آنرا به عنوان یک صحبت دوستانه تلقی کرده باشید

با  تشکر
حسين

[align=center]پرسه در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟