در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
421

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 5 خرداد 1385 16:25

آرشيو سپاس: 70 مرتبه در 37 پست

توسط M0H@mM@d » دوشنبه 8 خرداد 1385 00:19

مهران جان اینجوری که همه دارن تعریف میکنن بایدبازی جالبی باشه من اونو downloadکردم ولی از من یه passwordمیخوادویه loginمن نمیدونم بایدچی کارکنم لطفاتوضیح کاملی بده :shock:  :?
[marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq]

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 8 خرداد 1385 01:14

Mehran_k,
بله، دو روز بعد اون تاريخ تموم كردم، battle هم 15000 رفتم، بيشتر ديگه بازي نكردم  :o

BADBOY,
وقتي لينك باز شد اون پايين free رو انتخاي كنيد
صفحه بعد كه امود يه شمارنده هست كه از حدود 45 ثانيه شروع مي‌كنه (كمتر يا بيشتر)، وقتي شمارنده به صفر رسيد يه كادر متني باز مي‌شه و يه عكس كه 3 كاراكتر روش نوشته، بايد همون كدها رو در كادر متني وارد كنيد و كليد دانلود رو بزنيد، شروع به دانلود مي‌كنه
اگر مشكلي بود اعلام كنيد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
374

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 اسفند 1384 09:00

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 10 پست

توسط Mehran_k » دوشنبه 8 خرداد 1385 12:32

BADBOYعزيز ,

جناب  مهدي  خان  جوابتونو دادند  :-)

Mahdi1944,

ايول  :smile:  :-)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major I

Major I

نماد کاربر
421

تاريخ عضويت

جمعه 5 خرداد 1385 16:25

آرشيو سپاس: 70 مرتبه در 37 پست

توسط M0H@mM@d » دوشنبه 8 خرداد 1385 15:13

اقا مهران thank uالآن درحالdownloadکردن هستم :-)  :smile:  :D
[marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq]

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
374

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 اسفند 1384 09:00

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 10 پست

توسط Mehran_k » سه شنبه 9 خرداد 1385 10:14

BADBOY,

اميدوارم  خوشت بياد ازش ....از آواتارت  هم  پيداست  كه  بايد  از اون  خلبان ها  باشي ؟ :-)   ( چه  جلب   :::P  )

قبلي