خلبانان و برو بچ نيروي هوايي ...يه

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 63 بار
تماس:

پست توسط M0H@mM@d » دو شنبه 8 خرداد 1385, 12:19 am

مهران جان اینجوری که همه دارن تعریف میکنن بایدبازی جالبی باشه من اونو downloadکردم ولی از من یه passwordمیخوادویه loginمن نمیدونم بایدچی کارکنم لطفاتوضیح کاملی بده :shock: :?
 [marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq] 
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 8 خرداد 1385, 1:14 am

Mehran_k,
بله، دو روز بعد اون تاريخ تموم كردم، battle هم 15000 رفتم، بيشتر ديگه بازي نكردم :o

BADBOY,
وقتي لينك باز شد اون پايين free رو انتخاي كنيد
صفحه بعد كه امود يه شمارنده هست كه از حدود 45 ثانيه شروع مي‌كنه (كمتر يا بيشتر)، وقتي شمارنده به صفر رسيد يه كادر متني باز مي‌شه و يه عكس كه 3 كاراكتر روش نوشته، بايد همون كدها رو در كادر متني وارد كنيد و كليد دانلود رو بزنيد، شروع به دانلود مي‌كنه
اگر مشكلي بود اعلام كنيد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 10 بار
تماس:

پست توسط Mehran_k » دو شنبه 8 خرداد 1385, 12:32 pm

BADBOYعزيز ,

جناب مهدي خان جوابتونو دادند :-)

Mahdi1944,

ايول :smile: :-)

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 63 بار
تماس:

پست توسط M0H@mM@d » دو شنبه 8 خرداد 1385, 3:13 pm

اقا مهران thank uالآن درحالdownloadکردن هستم :-) :smile: :D
 [marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq] 
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 10 بار
تماس:

پست توسط Mehran_k » سه شنبه 9 خرداد 1385, 10:14 am

BADBOY,

اميدوارم خوشت بياد ازش ....از آواتارت هم پيداست كه بايد از اون خلبان ها باشي ؟ :-) ( چه جلب :::P )

ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”