سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مشكلات

مدير انجمن: شوراي نظارت

New Member

no avatar
8

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 27 شهریور 1386 22:08

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشكلات

توسط m.a.darvishi » جمعه 30 شهریور 1386 15:07

سلام آقامهدي:
بعضي ازقسمتهاي سايت مثل همين جايي كه الان من دارم مي نويسم -انگليسيه چطوري فارسيش كنم؟
متشكرم.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 30 شهریور 1386 15:14

m.a.darvishi جان
اين موضوع براي نام کابري شما وجود داره و چيزي هست که خودتون در تنظيمات انتخاب کرديد
به هر حال موضوع براي شما اصلاح شد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

جمعه 30 شهریور 1386 18:46

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط A-10 » شنبه 31 شهریور 1386 19:07

من كاربرmaryam-paizi هستم . چند وقت است با username و پسوردم نميتوانم وارد سايت شوم. در ضمن پيامي در مورد اينكه از انجمن اخراج شدم هم دريافت نكردم.لطفا مرا راهنمايي كنيد.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 31 شهریور 1386 23:08

A-10
دسترسي شما به صورت موقت به انجمن بسته شده تا زماني براي تفکر و تجديد نظر در رفتار و طرز بيانتون بيابيد، مودبانه‌تر، حساب شده تر و مسئولانه‌تر، در صورتي که قول تغييري در رفتارتون رو ميديد، دسترسي شما با ID قبليتون باز خواهد شد، در غير اين صورت مجبور به خداحافظي با شما خواهيم بود، توجه داشته باشيد، اينجا قوانين خاص خودش رو داره و تنها در صورتي ميتونيد در اون حضور داشته باشيد که قوانين اون رو رعايت کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط A-10 » يکشنبه 1 مهر 1386 18:24

MAHDI1944
من در تمام پستهايم هيچوقت قصد توهين به شخص و يا گروهي را نداشتم . فقط تنها اشكال من اين است كه مانند بقيه فكر نميكنم . اين كه ديگر جرم نيست .سعي ميكنم از اين پس پستهايم مودبانه تر باشد اما عقايدم را تغيير نخواهم داد. خواهشمند است ID  من را دوباره باز كنيد.

با تشكر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 1 مهر 1386 21:00

A-10 جان
اينکه شما چطور فکر ميکنيد و چه عقايدي داريد هيچ ارتباطي به ما و اين انجمن پيدا نميکنه و بنده هم هرگز به خودم اجازه نميدم در مورد عقايد فردي کسي تصميم بگيرم يا در اون دخالت کنم، اين موضوع کاملا شخصي هست، البته تا زماني که اون رو ابراز نکرده باشه، چيزي که بنده از شما ميخوام، رعايت ادب و عدم استفاده از کلمات رکيک، غير فني، سطحي و مغاير با قوانين سراسري انجمن هست، اگر عقايد شما هم با هر يک از موارد بالا يا قوانين انجمن فکر ميکنيد مغايرتي داره، حق نداريد اون رو در اين انجمن مطرح کنيد، اينجا يک انجمن علمي هست، نه جاي بحث‌هاي سياسي، اعتقادي و امثال اون، در صورتي که با اين موارد موافق هستيد به بنده PM بديد تا دسترسي شما رو مجددا باز بشه
موفق باشيد

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط A-10 » دوشنبه 2 مهر 1386 18:19

راستش را بخواهي من pm دادن را بلد نيستم( اميدوارم به من نخندي)!!! با تمام گفته هاي شما در پست قبلي موافقم.
پس لطفا id قبلي من (maryam-paizi) را باز كنيد .من به اين اسم علاقه دارم.                با تشكر
                                                                                                                                                    maryam-paizi

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » دوشنبه 2 مهر 1386 18:37

A-10 عزيز..

نام کاربري maryam-paizi شما با توجه به اينکه موارد بالا را قبول کرديد باز شد و اميدواریم مسائل گذشته  تکرار نشه  :D

نام کاربری شما فعال شد و اطلاعات لازم ورود برای شما ارسال شد.

برای PM دادن در سایت هم از گزینه مربوط به هر کاربر استفاده کنید.

موفق باشید.

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان