در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
584

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 17 بهمن 1385 02:53

آرشيو سپاس: 76 مرتبه در 43 پست

توسط majidjon13 » سه شنبه 3 مهر 1386 23:56

دوست عزيز پيشنهاد بنده اين هستش که ((اگر از دست خودتان خارج است))

از يک نفر اشنا با نصب ويندوز کمک بخواهيد تا تمام درايو c شما را از محيط داس پاک کند و ويندوز جديد نصب نمايد.

قبل از ان کل سيستم را بوسيله کسپر اسکاي و يا نود32 ويروس کشي کنيد.

زيرا ابدا امکان پاک کردن ويندوز خراب وجود ندارد.چون در هر حال هر 2 ويندوز در يک درايو قرار دارند.

:razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 4 مهر 1386 01:30

majidjon13 جان
در اين شرايط امکان حذف ويندوز مشکل دار به همون روشي که عرض کردم کاملا وجود داره، اما تا ويروس و عامل ايجاد کننده مشکل وجود داشه باشد، اميدي به پايداري ويندوز دوم هم نيست، پسا ابتدا بايد ويروس رو حذف کرد و بعد به همين ويندوز مشکل دار رو، در ضمن با توجه به غير استاندارد بودن ويندوز نصب شده، بنده هم پيشنهاد ميکنم ويندوز مجددا نصب شود
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
58

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 بهمن 1385 10:05

آرشيو سپاس: 36 مرتبه در 12 پست

توسط sidewinder » شنبه 7 مهر 1386 20:46

دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم توصيه‌هايي که شما کرده بوديد رو عمل کنم ولي آخرش همون کاري رو کردم که مهدي گفت، format C و نصب يه ويندوز جديد و الان ديگه مشکلي ندارم بجز اينکه اون اطلاعاتي که ميخواستم پاک شد که فداي سر همتون.

خيلي خيلي از همتون ممنونم
عليرضا

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » شنبه 7 مهر 1386 22:51

دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم توصيه‌هايي که شما کرده بوديد رو عمل کنم ولي آخرش همون کاري رو کردم که مهدي گفت، format C و نصب يه ويندوز جديد و الان ديگه مشکلي ندارم بجز اينکه اون اطلاعاتي که ميخواستم پاک شد که فداي سر همتون.

خيلي خيلي از همتون ممنونم
عليرضا

اگر کمی با  لینوکس  اشنایی  داشتید براحتی  میتونستید با  دیسک  زنده اون  از   اطلاعاتتون  پشتیبان  بگیرید

قبلي