در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 7 آذر 1386 01:01

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط rozeabi » چهارشنبه 7 آذر 1386 01:10

سلام من درايور كارت گرافيك با اين مشخصاتو ميخام ممنون ميشم بد جور نياز دارم
Ati radeon 9600 pro

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 7 آذر 1386 02:02

rozeabi جان
از اين لينک دريافت کنيد
http://game.amd.com/us-en/drivers_catal ... radeonx-xp
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

توسط rozeabi » شنبه 10 آذر 1386 07:56

به لينك داده شده رفتم و هردو فايل تو صفحه رو دانلود كردم ولي موقع نصب ميگه نميتونه نصب كنه وسخت افزار خودتونو چك كنيد ولي من از مدل كارت گرافيكم مطمئنم لطفن راهنمايي كنيد يا لينك ديگه بديد

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

توسط rozeabi » شنبه 10 آذر 1386 07:58

درصورت امكان لينك مستقيم بديد

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » شنبه 10 آذر 1386 12:34

rozeabi جان
سيستم عامل شما XP هست ؟

درايور اين مدل که شما معرفي کرديد همان است که مهدي جان لينک ددن.
لينک اول مربوط به درابور Advantage آن هست  به همراه Display Driver  و Catalyst Control Center  و WDM Drivers
که پکيج کامل آن هستش و با حجم 45.0MB
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينک دوم هم درايور Basic آن هستش با نصب عمومي و سريع.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

هرکدام را که دريافت کنيد جواب ميدهند.

موفق باشید./

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

توسط rozeabi » يکشنبه 25 آذر 1386 10:47

فرهاد جان
آره سيستم عاملم Xp است وفايلهاي مهدي رو گفتم دانلود كردم ولي مقع نصب ميگه كه سخت افزار را نشناخته است وآنرا چك كنيد  ولي همانطور كه در بالا گفتم درايور من مشخصات زير رو داره

ati radeon 9600 pro
256 mb
صفحه مانيتورم پرش داره و با بازي ها هم مشكل دارم

موفق ومويد باشي :smile: د

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 25 آذر 1386 16:37

rozeabi جان
احتمالا گرافيک شما رمارک هست و درايورهاي جديد اون رو تشخيص ميده، و شايد هم صدمه ديده باشه، اگر گارانتي داره اون رو براي گارانتي ببريد
البته احتمال کمي هم وجود داره که علت نرم افزاري باشه و به تنظيمات بايوس مربوط باشه، که براي اطمينان از اين موضوع يک بار تنظيمات بايوس رو به حالت پيشفرض ريست کرده و مجددا تست کنيد، اگر مشکل رفع نشد مشکل به دو مورد بالا مربوط هست و به خود کارت گرافيک مربوطه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

توسط rozeabi » سه شنبه 27 آذر 1386 14:11

سلام مهدي جان
منظورت از رمارك قلابي است؟ من تاحلا تنظيمات بايوسم رو عوض نكردم (تازه ويندوز نصب كردم)
اگه كارت گرافيكم مشكل داره لطفن راهنمايي كن ببينم چطور ميشه اونو امتحان كرد كه سالمه يا معيوب
thank you very much
شوربختانه گرافيكم گارانتيش تموم شده اونو حتمن به آدم متخصص نشون بدم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 27 آذر 1386 19:17

rozeabi جان
بايوس ارتباطي با اينکه ويندوز رو کي نصب کرده باشيد نداره، چون روي مادربورد هست ...
شما همون چند موردي که در پست قبل نوشتم رو بررسي کرده و نتيجه رو اعلام کنيد، اين نتيجه مشخص ميکنه که بايد چکاري انجام داده، براي ورورد به بايوس زمان روشن شدن سيستم بسته به نوع مادربورد از کليد Del يا F2 استفاده کنيد
شما الان با درايور قديمي اون هم مشکل داريد يا فقط براي نصب درايور جديد مشکل وجود داره؟ :shock:

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
61

تاريخ عضويت

دوشنبه 11 تیر 1386 10:45

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط r0zeabi » يکشنبه 2 دی 1386 10:15

مهدي جان سلام
همانطور كه گفته بودي تنظيمات بايوسم رو به حالتoptimize default در آوردم و مجددا فايلهايي كه دانلود كرده بودم رو نصب كرد ولي error زيرو ميده:
setup was unable to find componets that can be installed on your curent hardware or software configuration please make sure you have the require hardware or software
كوروش كبير :مرا بدون تابوت دفن كنيد تا تمام ذرات وجودم خاك ايران شود.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 3 دی 1386 03:31

r0zeabi جان
اگر به پيام دقت کنيد نوشته بررسي کنيد که تمام ملزومات نرمافزاري و سخت افزاري وجود داره
موضوع اينه که نسخه‌هاي جديد درايور Ati نياز به .net FrimeWork دارند، که بايد قبلا نصب شده باشه، از خود سايت Ati هم ميتونيد دانلود کنيد، اگر اون رو نصب نکرده باشيد، درايور نصب نميشه و ...
پس با اين وضعيت فکر ميکنم موضوع مشکل سخت افزاري نباشه و با نصب فريمورک 1 و 2 مشکل رفع خواهد شد  :D

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
61

تاريخ عضويت

دوشنبه 11 تیر 1386 10:45

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط r0zeabi » سه شنبه 4 دی 1386 08:31

مهدي جان
بازم سلام تو سايت atiسرچ كردم ولي نتونستم نرم افزار net FrimeWork رو پيدا كنم توگوگل هم سرچ كردم تو يه انجمن لينكشو داده بودن دانلودش كردم ولي موقع نصب net framework نشون داده مي شد نهnet FrimeWork فايل درايور رو كه دانلود كرده بودم اجرا كردم بازم همون errorبلا رو ميده ميخواستم بدونم اين دو نرم افزار با هم فرق دارن؟ اگه فرق ميشه لينك مستقيم net FrimeWork رو برام بذار
من از لينك زير دانلود كرده بودمش:
http://download.microsoft.com/download/ ... tnetfx.exe
thank u
كوروش كبير :مرا بدون تابوت دفن كنيد تا تمام ذرات وجودم خاك ايران شود.

قبليبعدي