سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

:.:.:.:. «««اعتراف !!! »»» .:.:.:.:

توسط Karim1504 » سه شنبه 17 مهر 1386 21:01

با سلام خدمت دوستان قدیم

میخواستم یک اعتراف کنم و وجدانم راحت بشه!!!

من در چند ماه پیش در این تایپک http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=29326  یه پستی دادم که  در هنگام ارسالش در حالت عادی نبودم و بعد از ارسال این پست دست به یک کار بسیار  کثیفی زدم که گفتم بیام و اینجا اعتراف کنم تا وجدانم راحت بشه . و اونم اینه که پس از اینکه این پست توسط مدیر محترم سایت پاک نشد و دیدم که حیثیتم رفته همه جا پر کردم که این پستو خود مدیر سایت با نام من ارسال کرده و من بان بودم و روحم هم خبر نداره !!! و نام این سایتو حسابی خراب کردم هر چند که زیاد موفق به این کار نشدم. من در همین جا اعلام میکنم که همه حرفهای من دروغ کثیفی بیش نبوده و در همینجا از مدیر محترم سایت و تمام کسانی که پشت سرشان چرت و پرت گفتم تقاضا دارم منو حلال کنند و ببخشند. من در این ماه تصمیم گرفتم که راه درستو پیش بگیرم و  خودمو از لجن زار گناه و ... بیرون بکشم.

در اخر از همه حلالیت میطلبم مخصوصا مهدی مدیر سایت و تمام کسانی که بهشون دروغ گفتم ....  ولی اینو به حساب بی معرفتی من نزنید چون من ادم بی مرامی نیستم و همانطور که گفتم تمام اون اتفاقات در زمانی افتاده که بنده در حالت عادی نبودم.

موفق و موید باشید :D
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Karim1504 تشکر کرده اند:
BarBaBoY

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » سه شنبه 17 مهر 1386 21:39

K@RIM1504
شکی نیست که کار و رفتار شما بسیار زشت بوده . همانطور که خودتون خوب ميدونيد مهدي به شما خيلي کمک کرد براي سايتتان و مسائل ديگري که هم شما ميدانيد هم مهدي و من.. اين رفتار شما بدور از معرفت انسانيت و جوان مردي بود و رسم رفاقت را بجا نياورديد.. درسته که اشاره کرديد حالت طبيعي نداشتين ولي اين هم دليل نميشه که آدم هر کار که دلش خواست انجام بده و با يک عضر خواهي توقع داشته باشه که همه چيز تمام و حل بشه ..
البته اين که در جمع به کار زشت خودتون اعتراف کرديد موضوع خوب و پسنديده اي هستش ولي کسي در اين مورد نمي تونه براي اين موضوع جواب مثبت و يا منفي بده چون موضوع به مهدي عزيز مربوط هست و نظر و عقيده ايشون نسبت به اين موضوع.. شما کارتون 100% زشت و تا حدی غير قابل بخشش است چون مستقيما به يک شخص در جمع توهين کرديد  :x

البته اين موضوع چون به مهدي جان مربوط ميشه تا زماني که مهدي جان از سفر برگردند تاپيک قفل خواهد ماند..
آخرين ويرايش توسط Farhad3614 on چهارشنبه 18 مهر 1386 12:35, ويرايش شده در 2.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 18 مهر 1386 11:31

K@RIM1504
نميدونم چي بايد بگم، فکر ميکنم در اين مدت پيامهاي توهين آميز و به نوعي مخرب در مورد CC و بنده به تمام اعضاي فعال انجمن رسونده باشيد، که البته توفيق چنداني هم براتون نداشت ظاهرا
به هر حال دوستان خودشون در اين مورد قضاوت خواهند کرد، تا اونجايي که به بنده و انجمن مربوط هست، بخشيدم
اميدوارم به حرمت اين ماه هم که شده به تصميمات جديدي که گرفتيد عمل کرده و به اونها پايبند بمونيد
در پناه حق  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Karim1504, SadafG

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان