در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

پخش سریال توهین‌آمیز از شبکه انگلیسی

توسط Leila » پنج شنبه 10 آبان 1386 23:33

اخیرا تبلیغات یک مجموعه‌ تلویزیونی در یکی از شبکه سراسری انگلستان در حال پخش است که در آن آشکارا به مسلمانان توهین می‌شود و آنان را پایبند به مسائل اخلاقی نمی داند.

به گزارش شیعه نیوز به نقل از جهان، در این مجموعه تلویزیونی که حدودا 45 قسمت خواهد بود، سهیل و نسیمه خواهر و برادری از یک خانواده مسلمان هستند که پس از حمله به برج‌های دو قلو در واقعه 11 سپتامبر، دچار مشکلات فراوانی مرتبط با این حادثه می‌شوند.

این گزارش حاکیست با شرایط فکری و اندیشه‌ای نادرستی که در فیلم از مسلمانان القا می شود، برادر با وجود داشتن تحصیلات عالیه، با پا گذاشتن بر روی فرهنگ و آدابی که به نقل فیلم، «دمکراسی و آزادی» نام گذاشته می‌شود، وارد سازمانی جاسوسی خطرناک به نام ام 15 می‌شود.

همچنین نسیمه خواهر سهیل نیز به سرانجامی بهتر از برادر دست نمی یابد و وی نیز پس از روی آوردن به گروه‌های تزوریستی به ‌عنوان تروریست زن محکوم به اعدام می‌شود.

در طول این سریال، مسائل غیر اخلاقی به نمایش گذاشته می‌شود؛ در حالی که این اعمال به گونه ای جلوه می‌یابد که مسلمانان را خیلی پایبند به مسائل اخلاقی نمی‌داند.

هر چند اقدام به پخش این سریال، مورد اعتراض وسیع مسلمانان و حتی برخی مقامات این کشور قرار گرفته است، اما به نظر می‌رسد با حمایت‌های پشت پرده، این شبکه به پخش سراسری آن در انگلیس اصرار دارد.


جهان امروز
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان