در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

رقابت 12 فیلم برای اسکار بهترین انیمیشن

توسط Leila » يکشنبه 20 آبان 1386 02:00

جام جم آنلاين: آكادمي اسكار فهرست 12 فيلمي كه شايستگي رقابت براي جايزه اسكار را در بخش بهترين فيلم انيميشن بلند دارند، اعلام كرد.
به گزارش رويترز ، آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا فهرست اولیه 12 فیلم معرفی شده برای حضور در بخش اسکار بهترین انیمیشن سینمایی سال را اعلام کرد که در بین آنها شرک سوم، راتاتوی و پرسپولیس هم دیده می‌شود.
12 انیمیشنی که برای بردن جایزه اسکار دوره هشتادم با هم رقابت می‌کنند عبارتند از: فیلم زنبور، شرک سوم، پرسپولیس، فیلم رابینسن‌ها، بیوولف، راتاتوی، موج‌سواری، تکانکینکریت، TMNT، آلوین و سنجاب خط دار و نيروي گرسنگي آكوا تين.
از این میان آلوین و سنجاب خط دار، بیوولف و پرسپولیس هنوز در لس آنجلس به نمایش عمومی درنیامده‌اند که یکی از شروط حضور فیلم‌ها در بخش بهترین انیمیشن است.
فیلم‌های معرفی شده به آکادمی علوم و هنرهای سینمایی در بخش بهترین انیمیشن باید علاوه بر دارا بودن سایر شروط حضور در اسکار، در کشورهای خود و ایالات متحده هم به نمایش عمومی درآمده باشند.
بر اساس قوانین اسکار در بخش بهترین انیمیشن، در سالی که تعداد فیلم‌های معرفی شده برای این بخش بین هشت تا 16 فیلم باشد، حداکثر سه نامزد می‌توانند برای حضور در فهرست نهایی نامزدهای اسکار معرفی شوند.
ضمن اینکه فیلم‌های حاضر در بخش بهترین انیمیشن می‌توانند در سایر بخش‌های اسکار از جمله بهترین فیلم نامزد شوند ، به شرط اینکه حائز شرایط این بخش باشند.
نامزدهای هشتادمین دوره مراسم اهدا جوایز اسکار روز 22 ژانویه 2008 اعلام و مراسم روز 24 فوریه در کداک تیه‌تر هالیوود برگزار می‌شود.  


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Captain I

Captain Ino avatar
پست ها

623

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:35

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 30 پست

توسط Palang mah gerefteh » يکشنبه 20 آبان 1386 08:25

ببينيد بچه ها من واقعا تأسف مي خورم که شماها بجاي اينکه بپردازيد به مسائل اساسي فرهنگي و هنري، مي پردازيد به جوايز اسکار و نخل طلايي جشنوارۀ کن و امثال اينها،و ذهنيت خودتان را به اينگونه مسائل مشغول مي کنيد.
اينقدر براي اين قله هاي بلند هنر در سر تا سر جهان تبليغ کرده اند که ديگر هيچکس نيازي نمي بيند از خودش بپرسد که چرا و بر چه اساسي اين فيلم بهتر از آن يکي ست و تا چه اندازه بهتر است، براي کي؟ کجا؟ به چه هدفي؟ و رابطه اش با خود شما و من چيست؟ و سهم شاگرد مدرسه ها از اين همه خلاقيت هنري چي مي شود؟
در هر صورت مرسي بخاطر اخبار .
«تنها آنان که بر خاک افتادند پایان جنگ را دیدند»


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان