سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
423

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 دی 1385 20:41

آرشيو سپاس: 290 مرتبه در 84 پست

يك سوال در مورد قرار دادن عكس در تايپكها؟

توسط M.Schumacher » يکشنبه 20 آبان 1386 14:30

با سلام خدمت شما
وقتي در پستها عكس قرار ميدم بايد روي عكس كليك كني تا عكسو به سايز خودش ببيني. چه طوري در تايپكها عكس با سايز معموليش بذارم
با تشكر از دوستان :razz:

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » يکشنبه 20 آبان 1386 14:37

سلام دوست عزیز
شما عکسی رو که در آپلود سنترها که برای عکس هستند رو آپلود کنید،این آیکون را زده و لینک عکس را در آن کپی نمایید
که به این صورت می شود :

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » يکشنبه 20 آبان 1386 14:38

M.Schumacher,

درود بر شما

شما از قابلیت آپلودی که انجمن cc برایتان ایجاد کرده استفاده میکنید

این قابلیت نزیتی که دارد این است که اندازه و تنضیمات صفحه را به هم نمیریزد

نکته : شما میتوانید در فضاهای رایگان تصویر را آپلود کنید و در انجمن قرار بدهید

ولی به هر روی به خاطر به هم نریختن صفحه  اگر رزولوشن تصویرتان از 480*640  بیشتر باشد این تصویر به صورت خودکار به این  480*640 در میاید

البته این قابلیت در تمام انجمنها نیست و تصاویر بزرگ باعث به هم ریخته شدن page میگردد :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 20 آبان 1386 14:42

M.Schumacher جان
عکسهاي بزرگ فالب انجمن رو براي کاربراني که از ررولوشن تصوير پايين‌استفاده ميکنند به هم خواهد ريخت و به همين دليل محدود شده، تصاوير اگر باعث به هم ريختن قالب شود به صورت خودکار ريسايز ميشوند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » يکشنبه 20 آبان 1386 15:05

M.Schumacher, یعنی من منظور شما را درست متوجه نشدم و جواب غلط دادم !؟  :-(

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1117

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 آبان 1386 15:56

ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس

آرشيو سپاس: 1294 مرتبه در 446 پست

توسط big-man » شنبه 3 آذر 1386 19:03

ميشه بيشتر توضيح بديد....چه جوري ميشه عکسو از  طريق link to avator va link too site off وارد پروفايل کرد هرکاري ميکنم نميشه.
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 4 آذر 1386 02:00

big-man
براتون به طور کامل در PM توضيح دادم، لطفا بفرماييد چه مشکلي در اين موضوع داره تا بهتر راهنماييتون کنم

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
243

تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386 14:03

تهران- پلاک637

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 96 پست

توسط haditomcat14 » يکشنبه 4 آذر 1386 19:19

من هم دقيقا همين مشکل رو دارم
اگه ميشه يک بار به صورت تصويري (عکس گرفتن از مانيتور) مرحله به مرحله ، براي يک بار آموزش عملي (يک مثال) بدين
ممنون
آینده در دست شما کاربران گرامی می باشد موفق باشی

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » يکشنبه 4 آذر 1386 21:19

منم همين مشکل رو دارم.وقتي لينک عکسو ميزارم تو تگ"عين مثالي که شما زديد"تو پيش نمايش به جا خود عکس لينکشو مينويسه
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 5 آذر 1386 02:57

haditomcat14 جان
براي قرار دادن تصوير در پست و تاپيک در قسمتهاي ارسال جواب و يا موضوع جديد گزينه‌اي به نام اضافه كردن تصوير به پست وجود داره، که با اون به راحتي ميتونيد تصوير مورد نظر رو آپلود و در پست قرار بديد (اين کار به صورت خودکار صورت ميگيره و شما کافي هست تصوير مورد نظر رو ارسال کنيد)
براي قرار دادن تصاويري که لينک اون رو در اختيار داريد هم خيلي ساده اون رو در بين تگهاي قرار بديد (به جاي link بايد لينک تصوير رو بگذاريد)
البته ممکنه هاستي که تصوير در اون قرار داره اجازه‌ي لينک خارجي رو نداده باشه که در اين صورت بايد اون رو دانلود و سپس مشابه روش اول آپلود کنيد
mahdimahdavi جان
احتمالا تصوير مورد نظر شما شامل مورد دوم ميشه و يا لينک تصوير نادرست هست، در صورت امکان لينک مورد نظرتون رو به همون شکلي که انجام ميديد در همين تاپيک ارسال کنيد تا راهنماييتون کنم
موفق باشيد

Major

Major

نماد کاربر
243

تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386 14:03

تهران- پلاک637

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 96 پست

توسط haditomcat14 » دوشنبه 5 آذر 1386 11:25

Mahdi1944 نوشته است:haditomcat14 جان
براي قرار دادن تصوير در پست و تاپيک در قسمتهاي ارسال جواب و يا موضوع جديد گزينه‌اي به نام اضافه كردن تصوير به پست وجود داره، که با اون به راحتي ميتونيد تصوير مورد نظر رو آپلود و در پست قرار بديد (اين کار به صورت خودکار صورت ميگيره و شما کافي هست تصوير مورد نظر رو ارسال کنيد)
براي قرار دادن تصاويري که لينک اون رو در اختيار داريد هم خيلي ساده اون رو در بين تگهاي قرار بديد (به جاي link بايد لينک تصوير رو بگذاريد)
البته ممکنه هاستي که تصوير در اون قرار داره اجازه‌ي لينک خارجي رو نداده باشه که در اين صورت بايد اون رو دانلود و سپس مشابه روش اول آپلود کنيد
mahdimahdavi جان
احتمالا تصوير مورد نظر شما شامل مورد دوم ميشه و يا لينک تصوير نادرست هست، در صورت امکان لينک مورد نظرتون رو به همون شکلي که انجام ميديد در همين تاپيک ارسال کنيد تا راهنماييتون کنم
موفق باشيد

منظورتون از "لينک" کدوم یک از این هاست؟ (من از سرویس   postimage.org برای آپلود کردن عکس ها استفاده می کنم)
1:Forum BBCode
2:HLTM
3:Direct link to image

من می خوام عکسی را که  آپلود  می کنم با اندازه واقعی و استاندارد باشه نه اینکه زیر عکس بنویسه  click here for full image size و گرنه من با  آپلود کردن عکس مشکلی ندارم
بعدش برای من در قسمتهاي ارسال جواب گزينه‌اي به نام اضافه كردن تصوير به پست وجود نداره،
چه کار کنم؟

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » دوشنبه 5 آذر 1386 12:30

haditomcat14 جان
هر یک از این کدها موارد استفاده خودشان را دارند.
شما در این آپلود سنتر اگر میخواهید از لینک ها برای مثلا سایت ما استفاده کنید که سیستم BBCode  در آن فعال است, لینک گزینه Forum BBCode را انتخاب کنید و در پست بزارید.
د ضمن شما میتونید از این لینک Forum BBCode  و سایر موارد لینک عکس را هم در بیارید که با پسوند عکس شماست مثلا jpg  - .bmp. و ...
که اگر این لینک را در بیارید هم میتونید در مرورگرتون عکس را ببینیدو هم  از تگ   در پست هایتان استفاده کنید .
امکان اینکه با اندازه واقعی نشان داده بشه هم به 2 عامل بستگی داره
1 - آپلود سنتر شما و کدی که استفاده میکنید
2 - سایتی که عکس را در آن قرار میدید. مثلا امکان نشان دادن  Full Size در CC وجود نداره چون سایز بزرگ عکس نظم تاپیک را به هم میریزه و به صورت خودکار به اندازه استاندارد .و تعریف شده در خواهد آمد.

موفق باشید./

بعدي