درايور لپ تاپ

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

New Member

درايور لپ تاپ

پست توسط DIDARARY » دو شنبه 5 آذر 1386, 4:51 am

Captain II
Captain II
محل اقامت: يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک
سپاس‌های ارسالی: 159 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار
تماس:

پست توسط ta.abad » دو شنبه 5 آذر 1386, 3:17 pm

ميتوني از لينک زير دانلود کني ولي بايد مدل دستگاهت رو انتخاب کني

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member

پست توسط ghrsh » شنبه 10 آذر 1386, 4:47 pm

سلام

در دانلود درايورهاي toshiba satellite a105 مشکل دارم.کمک کنيد لطفاً

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » شنبه 10 آذر 1386, 11:28 pm

ghrsh جان

در برنامه زیر طبق گفته سایت سازنده به وسيله اين برنامه ميتوانيد جديد ترين درايور ها را دريافت نماييد.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

قبلش به لینک زیر هم سری بزنید

موفق باشید./

New Member

پست توسط Mahdi7450 » یک شنبه 30 دی 1386, 5:40 pm

mahdi jan salam
gereftare driver modem toshiba m30x-125 laptop shodam.
plz give me
plz address tel me
bye

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70466 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 1 بهمن 1386, 5:07 pm

Mahdi7450
لطفا در پست‌هاي خود فرد خاصي رو که در اون تاپيک پستي نداده خطاب قرار نديد :-o
همچنين ارسال پست به فينگليش مجاز نيست، لطفا قوانين سراسري انجمن را مطالعه و رعايت نماييد!
درايورهاي اين مدل رو از لينک زير دانلود کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط bobot91977 » سه شنبه 13 فروردین 1387, 3:46 pm

سلام. تو فروم نصب XP روي لپ تاپ هاي با هارد ساتا سوالي درباره چگونگي يافتن درايورهاي ويندوز XP براي لپ تاپ مدل vaio vgn-fz240e پرسيده شده كه متاسفانه لينكي كه در جواب گذاشته شده درايورهاي اصلي اين لپ تاپ كه مخصوص ويندوز vista است داده شده. لطفا اگه آدرسي از درايور ويندوز xp براي اين مدل وجود داره راهنمايي بفرماييد. ممنون و سال نو مبارك.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 14 فروردین 1387, 2:01 am

bobot91977,
لطفا سوال مربوط به هر تاپيک رو در همونجا مطرح کنيد
در اين مورد هم قبلا توضيح داده شده
شما بايد درايور رو از مدلي که با FZ شروع و با G پايان ميپذيره، دانلود کنيد، اگر چنين مدلي در ليست نبود، بايد تک تک در سايت سازنده هر قطعه و چيپست دنبالش بگرديد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط hasan12 » شنبه 24 فروردین 1387, 4:43 pm

سلام.تقاضا دارم درايور لپ تاپ مدلtoshiba satallite m205-s7453 راجهت نصب ويندوز ايکس پي تهيه فرماييد. با تشکر

New Member

پست توسط lions_london » جمعه 30 فروردین 1387, 3:45 pm

hasan12 نوشته شده:سلام.تقاضا دارم درايور لپ تاپ مدلtoshiba satallite m205-s7453 راجهت نصب ويندوز ايکس پي تهيه فرماييد. با تشکر
من درايور acer aspire5720 ميخوام
مرسي

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 31 فروردین 1387, 1:47 pm

hasan12,
تمام درايورهاي اين مدل رو از لينک زير دانلود کنيد

lions_london,

New Member

پست توسط aaaaaaaaa » جمعه 20 اردیبهشت 1387, 5:14 pm

من لپتاپ sony-vaio vgn-a17gp را دارم ويندوز اين لپتاپ را xp mrt ريختم اما مشگلي كه من دارم شاسي هاي جلوي كيبورد يا زير lcd كار نمي كنند مثلا مثل volume يك مشكل ديگه اي كه دارم از آن موقعي كه ويندوز عوض كردم ديگر سي دي رام من بيرون نمي آيد
cd recovery را ندارم
اگر اين لطف را در حق من بكنبن و مرا را هنمايي بكنين ممنون مي شم.

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”