در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
68

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 بهمن 1385 20:56

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 9 پست

توسط nasdel » چهارشنبه 7 آذر 1386 13:21

سرعت اينترنت در کشورمان را «بسيار افتضاح» و «مزخرف» و «اعصاب خورد کن» ارزيابي مي کنم و به نظر من يه همچين اينترنتي رو بايد به کلي درش را گِل گرفت !!

Major I

Major I

نماد کاربر
324

تاريخ عضويت

دوشنبه 24 مهر 1385 18:13

تهران-شهرک غرب

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

توسط MAX » چهارشنبه 7 آذر 1386 17:39

به نظر من وضعیت سرعت اینترنت در کشور ما

بسیار بحرانی است و باید هر چه زودتر چاره ای اندشید

:)

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 8 آذر 1386 11:49

ta.abad نوشته است:
Kingman_62 نوشته است:دوستانی که ناراحتی قلبی دارن از دیدن عکس زیر جدا خود داری کنند  :-o

::ss

شاد باشید

درسته این سرعت احتیاجی یه اینترنت ماهواره ای نداره من بالاتر از این تا حدود 4MB/S رو هم دیدم اما این مختص بخشهای دولتی مثل شرکت نفت ، گاز ،و .....  است  بحث اینجا سر کاربر خونگی نه دولتی KINGMAN_62 حالا بگو عکسو از کجا گرفتی؟

دوست عزیز این سرعت هم 8Mb/S هست از اونی که شما گفتید بیشتره چون شما وقتی با خط 4 دانلود کنی مینوسه 400 و با خط 8 مینونیسه 800 البته اگر B رو بایت بگیریم که عرف اینترنتی تو ایران هست نه بیت
این عکس هم والا سیستم خودم هست البته یه مقدار هزینه اش بالاست و ماهواره ای هست تقریبا ماهی 1.7 میلیون براتون در میاد چون قرار بود این پهنای باند برای ISp استفاده بشه که اومده خونه ما استفاده شد در مورد سرعت هم یه نکته بگم که من یه دوست دارم که سرعت دقیقا اینکه خدممتون عرض میکنم 120 M/s که وقتی دانلود میکنه مینویسه 12000 ( سه تا صفر داره که فکر نکنید اشتباه نوشتم )  :lol: ولی من هر کاری کردم نفهمیدم از کجا گرفته و کجا اسفاده میکنه  چون حداکثر پهنای باند ماهواره ای هم همین بود که من عکسش رو گذاشتم (این رفیقم روزانه میتونست 250 گیگ فایل دانلود کنه )  :-O
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major II

Major II

نماد کاربر
162

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 25 مرداد 1385 10:21

آرشيو سپاس: 37 مرتبه در 10 پست

توسط aliaminfar » پنج شنبه 8 آذر 1386 15:53

سرعت اینترنت در ایران غیر قابل ارزیابی است  :lol:
ناپلئون بناپارت : کساني که روح ناميد دارند مقصرترين مردم  هستند.

Major I

Major I

نماد کاربر
324

تاريخ عضويت

دوشنبه 24 مهر 1385 18:13

تهران-شهرک غرب

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

توسط MAX » پنج شنبه 8 آذر 1386 16:49

Kingman_62 نوشته است:
ta.abad نوشته است:
Kingman_62 نوشته است:دوستانی که ناراحتی قلبی دارن از دیدن عکس زیر جدا خود داری کنند  :-o

شاد باشید

درسته این سرعت احتیاجی یه اینترنت ماهواره ای نداره من بالاتر از این تا حدود 4MB/S رو هم دیدم اما این مختص بخشهای دولتی مثل شرکت نفت ، گاز ،و .....  است  بحث اینجا سر کاربر خونگی نه دولتی KINGMAN_62 حالا بگو عکسو از کجا گرفتی؟

دوست عزیز این سرعت هم 8Mb/S هست از اونی که شما گفتید بیشتره چون شما وقتی با خط 4 دانلود کنی مینوسه 400 و با خط 8 مینونیسه 800 البته اگر B رو بایت بگیریم که عرف اینترنتی تو ایران هست نه بیت
این عکس هم والا سیستم خودم هست البته یه مقدار هزینه اش بالاست و ماهواره ای هست تقریبا ماهی 1.7 میلیون براتون در میاد چون قرار بود این پهنای باند برای ISp استفاده بشه که اومده خونه ما استفاده شد در مورد سرعت هم یه نکته بگم که من یه دوست دارم که سرعت دقیقا اینکه خدممتون عرض میکنم 120 M/s که وقتی دانلود میکنه مینویسه 12000 ( سه تا صفر داره که فکر نکنید اشتباه نوشتم )  :lol: ولی من هر کاری کردم نفهمیدم از کجا گرفته و کجا اسفاده میکنه  چون حداکثر پهنای باند ماهواره ای هم همین بود که من عکسش رو گذاشتم (این رفیقم روزانه میتونست 250 گیگ فایل دانلود کنه )  :-O

آقا شما کارت درسته

فقط موندم ماهی یک وهفتصد را چه جوری میدی

:)

Major I

Major I

نماد کاربر
383

تاريخ عضويت

جمعه 31 شهریور 1385 07:14

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 16 پست

توسط ae » پنج شنبه 8 آذر 1386 23:27

فعلا اجازه بدين مشكل GSM حل بشه ... واسه سرعت اينترنتم يه كاري مي كنيم .
آنجا كه عشق فرمان مي دهد ، محال سر تسليم فرود مي آورد .

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 مهر 1386 19:17

يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک

آرشيو سپاس: 435 مرتبه در 158 پست

توسط ta.abad » جمعه 9 آذر 1386 09:59

Kingman_62 نوشته است:
ta.abad نوشته است:

شاد باشید

رسما از اشتباه خودم عذر خواهی می کنم ولی بازم فکر کنم تا سرعت 8MB یه صفر کم داره چود هر 1MB میشه 1024 کیلو بایت که خودش 4 رقمه حالا اینو ضرب در 8 کنیم میشه 8192 نمیدونم شاید من اشتباه می کنم  :-)  :-)

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
97

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 16:36

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 7 پست

توسط bbk_agp » جمعه 9 آذر 1386 13:36

سرعت اینترنت در دانشگاه ما، اونقدر کمه که من وقتی از خونه با Dial-Up کانکت میشم، کلی خوشحال میشم :grin:  :grin: ... اینم از سرعت در دانشگاه

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
175

تاريخ عضويت

چهارشنبه 1 آذر 1385 16:37

آرشيو سپاس: 26 مرتبه در 12 پست

توسط jupiter_2xl » جمعه 9 آذر 1386 15:53

در خانه که اصلا روم نميشه بگم در دانشگاه از صبح تا ساعت 12 سرعت 32 کيلو بايت در ثانيه بعد از اون دقيقا ميشه مثل خانه
اما  در کتابخانه خوارزمي که در شيراز هست و وابسته به دانشگاه شيراز سرعت 2 مگابايت در ثانيه رو هم تجربه کردم
منم «كـورش»، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه توانمند، شاه بابل، شاه سومر و اَكَّـد، شاه چهار گوشه‌ي جهان(بخشي از فرمان كورش بزرگ)

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
64

تاريخ عضويت

شنبه 28 بهمن 1385 16:39

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 11 پست

توسط B2 Spirit » جمعه 9 آذر 1386 17:33

من از اینترنت 128kbps ADSL  استفاده می کنم و نه قطعی داشته و نه مشکلی.
نسبت به پولی هم که داده ام (3 ماه 120000هزار تومان با 10 گیگ دانلود) بسیار عالی است.
از نظر سرعت باز کردن محتویات وب هم خوب بوده .  :D

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » دوشنبه 12 آذر 1386 00:21

پستهای نامربوط حذف و تاپیک قفل شد ...

لطفاً رعایت کنید  :eek: