در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
68

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 20 آبان 1386 11:43

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل در اتصال به اينترنت با ايرانسل

توسط Noob Saibot » پنج شنبه 22 آذر 1386 17:26

با سلام به همگی.
امید وارم حال همتون خوب باشه. مشکل از اینجا شروع شد که آق مهدی یکی از بچه های گل این فروم  :(  اعلام کرد برای اتصال به اینترنت از طریق بولوتوث یه سری تنظیمات انجام بدین و از این جور حرفا. از اونجایی که ایشون در مورد OS 7 صحبت کردند من نتونستم تنظیمات ایشون رو در گوشیه خودم که OS 8 داره انجام بدم. خلاصه قرار شد یکی این روش رو با OS 8 هم امتحان کنه که نشد و هر چی تایپیک زدیم که این کارو کی انجام داد انگار نه انگار. خلاصه با هزار بدبختی یه راه پیدا کردیم که روی OS 6 -7 جواب داد و یا سری 90 مثل کوشیه Nokia 7710 هم به اینترنت وصل شدند. اما هنوز با OS 8 مثل گوشیه Nokia N70 کسی امتحان نکرده.  :grin: خلاصه بی خیال شدم و یه ایرانسل خریدم. ولی انگار این شبکه ایرانسل هم با این گوشی مشکل داره. یه سری نتظیمات توی سایت خودش گذاشته بود که من به مشکل برخوردم. از دوستانی که با ایرانسل به اینترنت وصل شده اند و همچنین گوشیه Nokia N70 دارند، خواهش میکنم این بنده ی بیچاره را راهنمایی کنند تا ما هم به اینترنت وصل بشیم. این بار جواب بدین. کمک  :lol:

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

توسط Professional » پنج شنبه 22 آذر 1386 20:50

Noob Saibot, دوست عزیز اگه با sms که حاوی تنظیمات بود کار انجام نشد باید گوشیتون رو فلش کنید.
یکی از دوستان من هم با n70 همین مشکل رو داشت.
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
68

تاريخ عضويت

توسط Noob Saibot » جمعه 23 آذر 1386 19:16

با سلام به شما.
خوبه بالاخره يکي مارو تحويل گرفت. :grin:  مرسي از شما. مشکل من با فلش حل نميشه. چون اصلا برام SMS نمياد. من کد مخصوص که براي تنظيمات GPRS ايرانسل ميباشد رو زدم. ولي مشکل اينجاست که پيغامي که ميده، بر اين اساسه، که اين شبکه GPRS رو ساپورت نميکنه. حتي اوپراتور ايرانسل هم تعجب کرده بود. حالا دوست شما وقتي گوشيه خودش را فلش زد، مشکلاتش حل شد؟ تونست به نت وصل بشه؟ اگر من گوشيمو آپگريد کنم چي؟ بهتر نيست؟ :AA:  درضمن ميشه تنظيمات دستي رو از دوستتون بپرسيد و به من هم بگين؟ ( تنظيمات گوشي منظور بود )

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
38

تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 10:20

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط aminjan » جمعه 23 آذر 1386 19:29

من خودم ان 70 رو از طريق بلوتوس(ث؟) به اينترنت وصل كردم
كلا كار زياد جالبي نيس منم تا وقتي وصل نشده بودم مي گفتم  اخ جون مي رم جلو تيوي هم اينترنت و هم اون ولي وقتي وصل شدم يه جوريه ! با اين كه مفت بود و ساعتي 100 تومن من ديگه امتحان نكردم حالا چه برسه كه برا هر كيلو داده خداتومن بدي!

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
68

تاريخ عضويت

توسط Noob Saibot » يکشنبه 25 آذر 1386 13:14

با سلام به شما.
امين جان منظور من با بلوتوث نبود. در ضمن اينترنت ايرانسل در روز هاي تعطيل و 5 شنبه و جمعه ها به صورت رايگان ميباشد. به هر حال ممنون که جواب دادي. در ضمن وصل شدن با اينترنت از طريق بلوتوث هزينه ندارد. من نميدونم شما چه جور به اينترنت وصل شدي با بولوتوث که هزينه داشته. ولي خواهشا تنظيمات GPRS گوشيتون را براي من بگين. ممنون ميشم.

New Member

no avatar
17

تاريخ عضويت

جمعه 16 آذر 1386 09:30

توسط taliu » يکشنبه 25 آذر 1386 19:16

آقا ارزش داره من سیم کارت 15000 تومانی پیام رسان بخرم
چند ساعت میشه استفاده کرد

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

توسط Professional » يکشنبه 25 آذر 1386 19:57

Noob Saibot, بله با فلش حل شد.
تنظیمات GPRS دستی در سایت irancell موجوده ولی چون گوشی شما فقط pocket data رو پشتیبانی می کنه نمیشه دستی تنظیم کرد.
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
38

تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 10:20

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط aminjan » يکشنبه 25 آذر 1386 21:23

Noob Saibot نوشته است:با سلام به شما.
امين جان منظور من با بلوتوث نبود. در ضمن اينترنت ايرانسل در روز هاي تعطيل و 5 شنبه و جمعه ها به صورت رايگان ميباشد. به هر حال ممنون که جواب دادي. در ضمن وصل شدن با اينترنت از طريق بلوتوث هزينه ندارد. من نميدونم شما چه جور به اينترنت وصل شدي با بولوتوث که هزينه داشته. ولي خواهشا تنظيمات GPRS گوشيتون را براي من بگين. ممنون ميشم.

والا من سرم تو حساب كتابه ! به همين خاطر 100 تومن پول تلفن رو هم حساب ميكنم! :grin:
در مورد تنظيمات هم شرمنده چون ديگه اون گوشي رو ندارم
فعلا :)  :(

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
68

تاريخ عضويت

توسط Noob Saibot » دوشنبه 26 آذر 1386 12:34

با سلام به همگي.
ممنون از شما آقاي حرفه اي و امين جان. پس بهتره يه فلش بزنم. آقاي حرفه اي شما بعد از اينکه گوشيه دوستتون رو Flash زدين از طريق همون SMS تنظيمات انجام گرفت يا کار ديگه اي انجام دادين. البته گوشيه من Nokia N70-1 ميباشد. از نظر تنظيمات فرقي نميکنه با يه N70 معمولي؟ اگر امکان داره بيشتر توضيح بدين.

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:28

توسط dezej » شنبه 6 بهمن 1386 11:49

Noob Saibot نوشته است:با سلام به همگي.
ممنون از شما آقاي حرفه اي و امين جان. پس بهتره يه فلش بزنم. آقاي حرفه اي شما بعد از اينکه گوشيه دوستتون رو Flash زدين از طريق همون SMS تنظيمات انجام گرفت يا کار ديگه اي انجام دادين. البته گوشيه من Nokia N70-1 ميباشد. از نظر تنظيمات فرقي نميکنه با يه N70 معمولي؟ اگر امکان داره بيشتر توضيح بدين.
سلام
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

Captain I

Captain I

نماد کاربر
674

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 شهریور 1386 09:33

جايگاهم آسمان است...

آرشيو سپاس: 133 مرتبه در 51 پست

توسط atropak » شنبه 6 بهمن 1386 18:19

چون اصلا برام SMS نمياد

شما مي تونستيد با وارد کردن اين شماره :
#6*3*140#
در همان لحظه يک اس ام اس حاوي تنظيمات دريافت مي کنيد که باز کزدن اون فايل به صورت اتوماتيک تنظيماتش تکميل مي شود.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد