يک انتقاد از مديران محترم

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

يک انتقاد از مديران محترم

پست توسط machkol » دو شنبه 26 آذر 1386, 5:24 pm

با سلام خدمت آدمین سایت آقا میتی و بقیه بچه ها.
اول با یک درخواست شروع می کنم.و اون هم اینه که خواهشا این قوانینتون رو کمی محدودتر کنید.چراکه تابحال 3/2 از پست هایی که من در تاپیک ها مختلف داده ام یا با قفل یا حذف تاپیک و یا با حذف شدن پست من مواجه شده اند.
مورد دوم هم شکایت دوستانه ای از ایجاد تبعیض و برخورد سلیقه ای با کاربران است.به طوری که با تقسیم کاربرانی که گرایش به مسایل سیاسی دارند به 2گروه موافق نظام و مخالف آن.بارها دیده شده که گروه اول بدترین توهین ها را نسبت به گروه دوم انجام داده و با آنان برخوردی صورت نگرفته .درحالی که با مشاهده کوچکترین خطایی از سوی گروه دوم با آنان برخورد جدی می شود.
پیشاپیش از مساعدت و همکاری شما متشکرم.
غیر ممکن است که در نهایت آنچیزی نشویم که مردم فکر می کنند هستیم.
ژولیوس سزار

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ناوگان منطقه دوم
سپاس‌های ارسالی: 398 بار
سپاس‌های دریافتی: 226 بار
تماس:

پست توسط Yasser » دو شنبه 26 آذر 1386, 6:12 pm

machkol کاربر محترم

در مورد لحن شما نظری نمیدم...
در خصوص قفل شدن تاپیک یا حذف پست شما باید در صورتی که نظری در موردش داشتین به مدیر بخش و بعد از اون به مدیر سایت پیغام میدادین تا توضیح لازم به شما انجام بشه.

در خصوص مورد دوم شما هم، من به شخصه هیچ گونه تبعیضی رو مشاهده نمیکنم و در پاره ای موارد حتی با کسانی که از نظر شما در مرز بندی موافقین قرار گرفته اند برخوردهای تندتری صورت گرفته شما هم اگر موردی به نظرتون رسیده میتونید از همون راهی که گفتم اعتراض خودتون رو به اطلاع مدیران برسونید.
مسلماً در درجه اول و مهمتر ، نوع رفتار و برخورد خود شخص هست که ملاک تصمیم گیری در خصوص برخورد با اون فرد هست.

موفق باشید
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral
تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 147 بار
تماس:

Re: يک انتقاد از مديران محترم

پست توسط Kingman_62 » دو شنبه 26 آذر 1386, 7:23 pm

machkol نوشته شده:با سلام خدمت آدمین سایت آقا میتی و بقیه بچه ها.
اول با یک درخواست شروع می کنم.و اون هم اینه که خواهشا این قوانینتون رو کمی محدودتر کنید.چراکه تابحال 3/2 از پست هایی که من در تاپیک ها مختلف داده ام یا با قفل یا حذف تاپیک و یا با حذف شدن پست من مواجه شده اند.
مورد دوم هم شکایت دوستانه ای از ایجاد تبعیض و برخورد سلیقه ای با کاربران است.به طوری که با تقسیم کاربرانی که گرایش به مسایل سیاسی دارند به 2گروه موافق نظام و مخالف آن.بارها دیده شده که گروه اول بدترین توهین ها را نسبت به گروه دوم انجام داده و با آنان برخوردی صورت نگرفته .درحالی که با مشاهده کوچکترین خطایی از سوی گروه دوم با آنان برخورد جدی می شود.
پیشاپیش از مساعدت و همکاری شما متشکرم.

دوست عزیز در کل خدمتتون عرض کنم بحث سیاسی به کل ممنوع هست چه موافق چه مخالف
موفق باشید
 تصویر

تصویر

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”