سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major I

Major I

no avatar
430

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 14 اردیبهشت 1386 10:30

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 12 پست

يک انتقاد از مديران محترم

توسط machkol » دوشنبه 26 آذر 1386 17:24

با سلام خدمت آدمین سایت آقا میتی و بقیه بچه ها.
اول با یک درخواست شروع می کنم.و اون هم اینه که خواهشا این قوانینتون رو کمی محدودتر کنید.چراکه تابحال 3/2 از پست هایی که من در تاپیک ها مختلف داده ام یا با قفل یا حذف تاپیک و یا با حذف شدن پست من مواجه شده اند.
مورد دوم هم شکایت دوستانه ای از ایجاد تبعیض و برخورد سلیقه ای با کاربران است.به طوری که با تقسیم کاربرانی که گرایش به مسایل سیاسی دارند به 2گروه موافق نظام و مخالف آن.بارها دیده شده که گروه اول بدترین توهین ها را نسبت به گروه دوم انجام داده و با آنان برخوردی صورت نگرفته .درحالی که با مشاهده کوچکترین خطایی از سوی گروه دوم با آنان برخورد جدی می شود.
پیشاپیش از مساعدت و همکاری شما متشکرم.
غیر ممکن است که در نهایت آنچیزی نشویم که مردم فکر می کنند هستیم.
ژولیوس سزار

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب machkol تشکر کرده اند:
BarBaBoY

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

توسط Yasser » دوشنبه 26 آذر 1386 18:12

machkol کاربر محترم

در مورد لحن شما نظری نمیدم...
در خصوص قفل شدن تاپیک یا حذف پست شما باید در صورتی که نظری در موردش داشتین به مدیر بخش و بعد از اون به مدیر سایت پیغام میدادین تا توضیح لازم به شما انجام بشه.

در خصوص مورد دوم شما هم، من به شخصه هیچ گونه تبعیضی رو مشاهده نمیکنم و در پاره ای موارد حتی با کسانی که از نظر شما در مرز بندی موافقین قرار گرفته اند برخوردهای تندتری صورت گرفته شما هم اگر موردی به نظرتون رسیده میتونید از همون راهی که گفتم اعتراض خودتون رو به اطلاع مدیران برسونید.
مسلماً در درجه اول و مهمتر ، نوع رفتار و برخورد خود شخص هست که ملاک تصمیم گیری در خصوص برخورد با اون  فرد هست.

موفق باشید
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

Re: يک انتقاد از مديران محترم

توسط Kingman_62 » دوشنبه 26 آذر 1386 19:23

machkol نوشته است:با سلام خدمت آدمین سایت آقا میتی و بقیه بچه ها.
اول با یک درخواست شروع می کنم.و اون هم اینه که خواهشا این قوانینتون رو کمی محدودتر کنید.چراکه تابحال 3/2 از پست هایی که من در تاپیک ها مختلف داده ام یا با قفل یا حذف تاپیک و یا با حذف شدن پست من مواجه شده اند.
مورد دوم هم شکایت دوستانه ای از ایجاد تبعیض و برخورد سلیقه ای با کاربران است.به طوری که با تقسیم کاربرانی که گرایش به مسایل سیاسی دارند به 2گروه موافق نظام و مخالف آن.بارها دیده شده که گروه اول بدترین توهین ها را نسبت به گروه دوم انجام داده و با آنان برخوردی صورت نگرفته .درحالی که با مشاهده کوچکترین خطایی از سوی گروه دوم با آنان برخورد جدی می شود.
پیشاپیش از مساعدت و همکاری شما متشکرم.

دوست عزیز در کل خدمتتون عرض کنم بحث سیاسی به کل ممنوع هست چه موافق چه مخالف
موفق باشید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد