در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Major II

Major II

no avatar
451

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 شهریور 1385 18:51

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 13 پست

آیا سرعت اینترنت شما هم کم شده ؟؟؟!!! :o

توسط ASHK HIKAYESI » يکشنبه 2 دی 1386 21:35

سلام !

ینده چند روز پیش در یکی از هفته نامه های کشور تیتری دیدم که به زودی شاهد کاهش سرعت اینترنت خواهیم بود !

از فردای آن روز سرعت اینترنت بنده به شکل قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کرده !  :sad:  می خواستم ببینم آیا این موضوع برای دوستان هم صدق میکنه ؟ و اصلا اطلاعات بیشتری دارید ؟!

:D  :razz:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » يکشنبه 2 دی 1386 22:00

بله.اينترنت ما هم افتضاحه.وقتي آي اس پي ظرفيت محدود داره اما کارت اينترنت ول ميکنه تو بازار همينه.
ADSL هم که ميخواي بگيري ميگن(ما به مردم پهناي باند محدودي ميديم و هر کي پهناي باند بيشتري ميخواد بياد و ما به راجتي بهش پهناي باند ميديم) اما من با يکي از دوستام رفتيم که برا دوستم پهناي باند بگيريم هزارتا دنگ و فنگ داشت
:-?   :-?
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 مهر 1386 19:17

يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک

آرشيو سپاس: 435 مرتبه در 158 پست

Re: آیا سرعت اینترنت شما هم کم شده ؟؟؟!!! :o

توسط ta.abad » يکشنبه 2 دی 1386 23:51

ASHK HIKAYESI نوشته است:سلام !

ینده چند روز پیش در یکی از هفته نامه های کشور تیتری دیدم که به زودی شاهد کاهش سرعت اینترنت خواهیم بود !

از فردای آن روز سرعت اینترنت بنده به شکل قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کرده !  :sad:  می خواستم ببینم آیا این موضوع برای دوستان هم صدق میکنه ؟ و اصلا اطلاعات بیشتری دارید ؟!

همش همينجور مال شما تنها نیست ولی این که میگی از فردای روزی که روزنامه رو خوندی کم شده فک کنم بیشتر اثر خود تلقینی باشه  :grin:  یواش یواش همین آب باریکه هم قطع میشه زیاد سخت نگیر

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 2 دی 1386 23:58

مال من که بعد از چند ماه که نبودم و دوباره برگشتم کلی سرعت افت کرده بود توی کرج! :?
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 شهریور 1385 18:51

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 13 پست

Re: آیا سرعت اینترنت شما هم کم شده ؟؟؟!!! :o

توسط ASHK HIKAYESI » دوشنبه 3 دی 1386 00:00

ta.abad نوشته است:
ASHK HIKAYESI نوشته است:سلام !

همش همينجور مال شما تنها نیست ولی این که میگی از فردای روزی که روزنامه رو خوندی کم شده فک کنم بیشتر اثر خود تلقینی باشه  :grin:  یواش یواش همین آب باریکه هم قطع میشه زیاد سخت نگیر

متاسفانه کاری رو که بنده در نیم ساعت انجام میدادم ، از تاریخ مذکور یک ساعت طول می کشد ...  :-P

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 3 دی 1386 03:41

متاسفانه سرعت اينترنت براي بنده که به شدت کاهش پيدا کرده و واقعا غير قابل تحمل!
تا به حال چنين وضعيتي رو نجربه نکرده بودم که تا اين حد سرعت و کيفيت کانکشن کاهش پيدا کرده باشه، اميدوارم هر چه سريعتر مشکل رفع بشه، البته سرويس دهنده ادعا ميکنه که اين موضوع فقط در مورد کانکشن من وجود داره و سراسري نيست، اما از بسياري دوستان اين موضوع رو شنيدم  :shock:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

توسط Yasser » دوشنبه 3 دی 1386 08:39

متاسفانه مشکل سرویس بسیار ضعیف اینترنت و قطعی های مکرر به مشکل عنده ای در این چند هفته تبدیل شده، عمده دلیل اون هم قطعی مکرر لینک های ورودی مخابرات (به دلایل متعدد) و همچنین تغییرات سازمانی و پرسنلی در سازمان ارتباطات زیرساخت هست که تاثیر مستقیمی بر افت شدید کیفیت سرویس دهی این سازمان به ISPها گذاشته و در نهایت کاربران متضرر اصلی این وضعیت هستند.
من خودم لینک 512 دارم که این چند روز به زحمت در حد یک لینک 128 میتونم ازش بهره برداری کنم و این مشکل سراسریست. حالا در بعضی از ISPها کمتر و در بعضی بیشتر. البته کاربرانی که از خطوط دیالآپ استفاده میکنن، کمتر متوجه این وضعیت هستند.
به هر حال قولهایی که مسئولین مخابرات میدن به رفع این مشکل در همین هفته وعده میده.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1073

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 شهریور 1386 18:41

آرشيو سپاس: 4435 مرتبه در 739 پست

توسط SadafG » دوشنبه 3 دی 1386 09:05

من هم واقعاً اين 2 روزه مشکل داشتم.ديشب که حتي نتونستم يک فايل با حجم 30Kb رو براي فرستادن ايميل پيوست کنم!!!!!
اميدوارم هرچه زودتر اين مشکلات برطرف بشه چون در شرايط عادي هم وضعيت سرعتها تعريفي نداره الان که ديگه...  :sad:
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه
فکر بوییدن گل در کره ای دیگر

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
542

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 اسفند 1385 19:01

آرشيو سپاس: 334 مرتبه در 94 پست

توسط Azadi.Isatis » دوشنبه 3 دی 1386 09:31

اره
سرعت اينترنت من هم کاهش پيدا کرده

چند وقت پيش داشتم يک سايت باز مي کردم
اما متاسفانه ف_ * ل*_ ت ر شده بود و غير پيغام معروف  يک پيغام جديد هم پيشگامان زده بود
نوشته بود کاهش سرعت به خاطر پهناي باند شرکت نيست و به علت ip هاي بين الملل مي باشد :???:
برای هر چیز زکاتی است  و زکات علم نشر دادن آن است.

الهی
مرا لیاقت بهشت نیست و طاقت دوزخ نیز ندارم. اکنون تو خود دانی و کرم تو.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
987

تاريخ عضويت

چهارشنبه 27 دی 1385 22:16

تهران-ميدان خراسان

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 24 پست

توسط jabbar sing » دوشنبه 3 دی 1386 10:31

سلام دوستان
پيشنهاد ميکنم کساني که امکانش رو دارند از سرويس ADSL استفاده کنند
که هم به صورت ساعتي هست و هم به طور نامحدود
اگر حساب کنيد هزينه اش هم بيشتر از اينترنت معمول نميشود
چون کاري که با DIAL-UP به فرض 3 ساعت طول ميکشد با سرويس 128KB حدودا" يک ساعته انجام ميشود
گر نگهدار من انست كه من ميدانم
شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد

ياعلي مدد

Major I

Major I

نماد کاربر
118

تاريخ عضويت

سه شنبه 4 مهر 1385 02:28

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط amiraliof » دوشنبه 3 دی 1386 11:00

به غیر از مسائل که شما با آن روبرو هستید مسئله تقریبا جدیدی که بوجود آمده خطهای pcm است.
از یک سیم مسی که از مخابرات می آید با دستگاهی به نام pcm به 6 خانه تلفن می دهند.فکر می کنم
این دستگاه هر یک ثانیه را به شش قسمت تقسیم می کنه یا حتی کمتر به هر حال آنقدر زمان پائین است
که گوش انسان توانایی تشخیص آن را ندارد.
وقتی برای گرفتن adsl اقدام کردم به من گفتن خط شما pcm است و امکان دادن خدمات به شما نیست :?
حتی این موضوع روی  dial up هم تاثیر می گذاره من حتی با برنامه  accelerator  حداکثر 3kb نرخ دانلود
دارم ولی در اکثر مواقع 2.4   2.6  بیشتر نمی شود.  :-O
البته این مشکل بیشتر در شهرای بزرگ و خانه های نوساز وجود داره
به نظر می رسه تنها راه dvb و اینترنت ماهواره ای باشه  :shock:
بهترين اخلاق: اعتدال

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 3 دی 1386 12:43

من هم  افت   سرعت رو تایید  میکنم

در هفته ای که  گذشت تعداد  قطع و وصل های  اینترنتیم 4  برابر   شده  تا  اینکه مجبورم کرد adsl بگیرم . جالبه به  مرکز  ای  اس  پی  که  رفتم  تبلیغات   اینترنت   پرسرعت  20mbps  رو  زده  بود  .

خدا  به خیر  بگذرونه .