در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

ارور مربوط به يو اس پي(راهنمايي)

توسط Ma3ouD » سه شنبه 4 دی 1386 19:41

من یک یو اس پی پخش کن گرفتم.وقتی به سیستم وصلش کردم و سپس به وسیله اون پرینتر رو به سیستم مرتبط کردم این ارور ظاهر شد:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
میشه بگین این ارور مربوط به چی میشه و باید چیکار کرد؟
ممنون  :)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 5 دی 1386 05:23

Ma3ouD جان
اين خطا نيست، يه اعلان هست که ميگه الان وسيله مورد نظر به پورت USB 1.0 متصل هست، اگر به پورت USB 2.0 وصل کنيد سرعت بالاتر خواهد بود (يعني اينکه دستگاه مورد نظر USB 2.0 رو پشتيباني ميکنه، اما الان به پورت USB 1.0 متصل هست)
و نوشته که براي ديدن پورتهاي آزاد USB2.0 کليک کنيد و ....
البته منظورتون از يو‌اس‌بي پخش‌کن رو نفهميدم، اما فکر ميکنم USB Hub منظورتون باشه  :shock:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

توسط Ma3ouD » چهارشنبه 5 دی 1386 11:52

Mahdi1944 نوشته است:Ma3ouD جان
اين خطا نيست، يه اعلان هست که ميگه الان وسيله مورد نظر به پورت USB 1.0 متصل هست، اگر به پورت USB 2.0 وصل کنيد سرعت بالاتر خواهد بود (يعني اينکه دستگاه مورد نظر USB 2.0 رو پشتيباني ميکنه، اما الان به پورت USB 1.0 متصل هست)
و نوشته که براي ديدن پورتهاي آزاد USB2.0 کليک کنيد و ....
البته منظورتون از يو‌اس‌بي پخش‌کن رو نفهميدم، اما فکر ميکنم USB Hub منظورتون باشه  :shock:

بله مهدی جان منظورم USB HUB هستش  :o
خب یعنی من باید جای USB Hub رو عوض کنم؟ از کجا بفهمم کدوم درگاه یو اس پی من یو اس پی 2 هستش؟  :-(

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 5 دی 1386 18:01

Ma3ouD جان
اين بسته به مادربورد شما هست، ممکنه مادربورد شما اصلا USB2 نداشته باشه، ميتونيد از نقشه مادربورد اين موضوع رو بررسي کنيد، اما خوب ساده‌ترين راه تست تک تک پورت‌ها هست (از 8 پورت بيشتر نيست معمولا و تست اين موضوع ساده‌ترين راه ممکن هست)
از نظر ظاهري تفاوتي بين 1 و 2 نيست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد