در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 4 دی 1386 22:44

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط ghorbanip » پنج شنبه 27 دی 1386 22:43

باز هم نشد و دوباره همين پيغام رو مي ده
kk is not accessible.you maight not have permission to use this network resource.contact the administrator of this server find out if you have access permissions
the list of servers for this workgorup is not carrently available
اقا من بي خيال اين موضوع شدم از يه راه ديگه تونستم به فايلهاي شبكه دسترسي پيدا كنم اونم از طريق add a network place  كه ip كامپيوتر عضو شبكه رو (مثلا به صورت  / 196.168.1.3//مي گيره و فايل هاي shaer شده اون كامپيوتر رو نشون مي ده.
الان يك سوال ديكه از شما دوست عزيز دارم كه چطوري ميشه اينترنت رو بين كامپيوتر هاي شبكه به اشتراك گذاشت.

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 مهر 1386 19:17

يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک

آرشيو سپاس: 435 مرتبه در 158 پست

توسط ta.abad » پنج شنبه 27 دی 1386 23:45

میبینم که گیمنت داره  یواش یواش کافی نت میشه  :-)
برای به اشتراک گذاری اینترنت بین بقیه کامپیوترها
اول که برای Share کردن هر کامپیوتر کلاینت موقع Share  کردن گزینه This Computer  Connect To the  internet through residential gateway  رو انتخاب می کنی یعنی گزینه دوم رو

و برای Share کردن سرور گزینه اول یا this computer connect directly to the internet .... رو انتخاب می کنی و بعد صفحه ای نمایش داده میشه که باید کانکشن اینترنت تون رو انتخاب کنید ، صفحه سوم کارت شبکه داخلی رو می پرسه که باید تیکش رو فعال کنی (چندتا گزینه رو با هم نزنی فقط شبکه داخلی) ، ادامه مراحل رو عادی طی میکنی و در آخر هم گزینه اشتراک فایل و پرینتر رو فعال می کنی و بعد از پایان به اشتراک گزاری سیستم رو ریست می کنی ، بعد وارد پراپرتیس کانکشنی که باهاش به اینترنت وصل میشی ، میشی و در صفحه باز شده تب آخر یعنی Advanced  میشی و توی قسمت Internet connection sharing گزینه اول رو فعال و بقیه رو  غیر فعال می کنی (احتمالا IP ها به هم میریزه که دوباره باید تنظیمشون منی و در ضمن در هر زمان هم فقط می تونی یک کانکشن Share  شده داشته باشی)
به همین سادگی(راستی تا کانکشن شبکه داخلی فعال نباشه نمیتونی کانکشن اینترنت رو  Share کنی )
:smile:

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تاريخ عضويت

توسط ghorbanip » دوشنبه 20 اسفند 1386 22:13

با عرض سلام مجدد
من نرم افزار   net suport school 8 رو در در گيم نت خودم نصب كردم و با مشكلي مواجه شدم كه بيشتر بازي ها رو اجرا نمي كنه يا اگه اجرا شده با دادن error از بازي خارج ميشه و با حذف net suport مشكل بر طرف مي شه
علت اينكه من net suport  رو انتخاب كردم اينه كه من امكان قفل كردن ماوس و صفحه كليد client و انتقال فايل وغيره به من ميده سوال من اينه چطور مي شه اين مشكل رو حل كرد يا اگر نرم افزار ديگري وجود دارد كه اين كارها را انجام ميده  به من معرفي نماييد

با تشكر.............
------------------------------------------------------
جواني شمع ره كرديم كه جوييم زندگاني را
نجستيم زندگاني را و گم كرديم  جواني را

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

توسط ta.abad » سه شنبه 21 اسفند 1386 00:17

سلام در رابطه با اين مشکل بايد بگم که Net school مصارف آموزشي داره حالا شما Net support manager مال همون شرکت Net school رو نصب کن ببين مشکل رفع ميشه يا نه
نرم افزارهاي ديگه ای هم در اين رابطه هست  مثل AntaMedia Internet Cafe و EasyCafe و يا GamePort البته در اين نرم افزارها شما نميتونيد سيستم Client رو کنترل کني
اما نرم افزارهاي ديگه اي هم هست مطمئنا که سعي ميکنم برات اسمشون با لينکشون رو بگذارم

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تاريخ عضويت

توسط ghorbanip » پنج شنبه 22 فروردین 1387 10:57

از شما به خاطر راهنمايي تان تشکر مي کنم

بهترين انتي ويروسي که در شبکه مي شه از اون استفاده کرد چيه؟

چون تمام سيستم هاي شبکه ويروسي شدند و اين ويروس طوري عمل ميکند که بعد چند دقيقه روشن شدن سيستم پيغامي به صورت ثانيه شمار معکوس مي ايد که پس از چند ثانيه سيستم رو خاموش مي کند
همچنين در task maneager در قسمت procces نام يوزر ها رو به صورت unknoum تغيير ميده و فايلهايي مثل با نام هاي غير عادي مثل ( U____  و r____ و systemmgr_____ و ... ) در task maneager اضافه مي کند و حالت غير عادي ديگه اينه که شبکه رو به شدت مشغول ميکنه اين در حالي که وقتي کامپيوترها از شبکه استفاده نمي کنن  recive خيلي بالايي دارن. و اين کار باعث ميشه که بازي هاي شبکه اي  رو خيلي کند اجر کنه.

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

توسط ta.abad » پنج شنبه 22 فروردین 1387 15:53

سلام ghorbanip,  جان
آنتي ويروس تحت شبکه ميتوني Symantec  رو نصب کني البته بهتره که سرور شما ويندوز سرور باشه نه XP  چون بايد ActiveDirectory نصب کني بعد ديگه فقط سرور آنتي ويروس رو که آپديت کني کافيه بقيه سيستم ها نيازي به آپديت شدن ندارند
اگر هم نمي خواهي اينهمه دردسر نصب ويندوز سرور و ActiveDirectory رو متحمل بشي ميتوني KasperSky يا NOD32 نصب کني که بدون زحمت خودشون وقتي به اينترنت وصل ميشي آپديت ميشن
ميتوني NOD32 با ليسانس معتبر رو از لينک زير دانلود کني
http://www.tinydl.com/software/security ... 64bit.html

قبلي