در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
575

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 7 دی 1385 14:14

آرشيو سپاس: 2337 مرتبه در 330 پست

توسط MOHAMMAD JAFAR » يکشنبه 16 دی 1386 15:56

من لازم ديدم که دو نکته را عرض کنم:
1-بعيد نيست که پروازهاي آزمايشي در تهران انجام شود چون صاعقه  رو فکر کنم نيروي هوايي داره مي سازه و مرکز نيروي  هوايي هم توي تهرانه و  نکته ي ديگر هم اين هست که من اوايل تابستان 1385(قبل از رزمايش ضربت ذوالفقار) در مهراباد صاعقه را ديدم که به همراه F-5E که به گشت هوايي رفته بود در حال آزمايش بود و حتي در هنگام رزمايش ضربت ذوالفقار نيز صحنه هايي از پرواز صاعقه در مهرآباد نمايش مي داد.
2-دوستان منظور از نسل 5و4 که در متون خبري آمده به هيچ وجه جنگنده ي نسل 5( مثل F-22  و F-35 و SU-47 و ....)نيست بلکه منظور سرتيپ ميقاني سري چهارم يا پنجم صاعقه است که قرار است طراحي شود(هرچند هم که باز هم اين جمله مسخره است چون اگر قرار باشه  همزمان نسل 4 و5 را به اصطلاح طراحي کنند خب از اول نسل 5 رو طراحي کنند!)
البته در پاراگراف اول منظور از نسل 4و5  همان جنگنده هاي نسل 4 و 5 است.
پيامبر گرامي اسلام (ص) فرموده اند:
الملک يبقي مع الکفر و لا يبقي مع الظلم.

Captain I

Captain I

no avatar
820

تشکر کرده: 189 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 18 مرداد 1386 23:58

آرشيو سپاس: 2263 مرتبه در 462 پست

توسط حسن2568 » يکشنبه 16 دی 1386 21:17

البته يك مشكل هم از طرف خبرنگاران غير متخصص هست كه مطلب رو كامل متوجه نميشوند وطبق سليقه ودرك خودشون خبر رساني وخبر سازي ميكنند
مثلا تو همين اخبار تلوزيون مقتي صحبت از موشكهاي اتمي روسيه وسبر موشكي امريكا ميشه تو تصاوير موشك كاتيوشا رو نشون ميدن
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد    لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

قبلي