در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major II

no avatar
275

تشکر کرده: 243 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 دی 1386 19:20

آرشيو سپاس: 645 مرتبه در 164 پست

توسط sohraba » دوشنبه 20 اسفند 1386 23:04

نه نمیزنم حرف فقط سرمولانا نیست حرف سر اینه که تمام تمدن این مملکت داره به سرقت میره وکسایی که باید کاری بکنن چه ملت چه دولت ساکت هستند ملت که با بدهی ودویدن برای یه لقمه نون دولتم برای دوست وبرادر یابی
چرا کارباید به جایی برسه که بیان عید باستانی یه کشور رو هم حتی به سرقت ببرن تابه حال سه بار درمجمع عمومی سازمان ملل تایید شده که خلیج پارس درسته اونوقت اجازه داده میشه بازم اسم خلیج عربی به میان بیاد
چرا فقط رسانه ها فقط به صورت معمولی یه خبر درحد 30ثانیه درباره این سرقت ها پخش میکنه اونوقت 7-8 دقیقه ازساخت تراکتورسبک تو ایران خبرمیگه چرا رییس بخش مبارزه با جرایم اخلاقی توخبری که از شبکه خودمون پخش میشه به جای خلیج فارس یه بارمیگه خلیج یه بارم میگه خلیج عربی اگه باورندارید واین چیزی که گفتم ندید بگید تا کلیپش رو بزارم
چرا زمانی که بزرگداشت برای 800سالگرد تولد مولانا میگرن درروزنامه جمهوری اسلامی خیلی ها اعتراض میکنن ومیگن
به خاطر این کارباید ازامام زمان خجالت بکشیم اینم خواستید خبرش روبراتون میزارم
الان ببینید کدوم یک ازهمسایه های ما ازاین ادعا ها ندارن
اذربایجان (اران)نظامی (حتی تا اونجا پیش رفتن که اطلس چاپ کردن که اصلا ایرانی نبوده وایران مال اونها بوده که انگلیسیها به زور ازشون جدا کردن)
ترکیه قبلا گفتم ضمن اینکه این رو هم اضافه کنید که علاوه براینکه اسم خلیج فارس رو حتی مقامات دولتیشون ازجمله رییس جمهور ونخست وزیر الی اخر به زبان نمیارن میگن خلیج ویا خلیج بصره
عرب ها هم که تکلیفشون معلومه
تاجیکستان هم میگه سلسله ساسانیان مال اونها بوده ویکی دوتا ازشاعر ونویسنده ها روبه اسم خودش زده ترکمنستانهم که همین چند وقت پیش زمانی که توسوریه برای دانشمن ایرانی که زده بودن به اسم خودشون برگذارکردن که بشاراسد ورییس جمهور ترکمنستانم بود ازتلویزیونم خبرش پخش شد
افغانستانم بیشترسرمولانا ادعاداره وابن سینا
راستش دیگه خسته شدم ازنوشتن چون فایده ای نداره منم سرمو باید بزنم به کوه.

Major

Major

نماد کاربر
854

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 4 دی 1386 06:42

آرشيو سپاس: 846 مرتبه در 174 پست

توسط renger » دوشنبه 20 اسفند 1386 23:19

اي بابا اين که چيزي نيست تازه بايد منتظر بدتر از اينهاش باشيم. بحريني که تا 30 پيش مال ما بود الان ادعاي مالکيت جزاير سه گانه رو داره. عراق که خوزستان جز لاينفک خودش ميدونه. آذربايجان هم چند ماه پيش يه شرو ورهايي ميگفت که اذربايجان غربي شرقي مال ماست. مولانا که ترک، ابن سينا عرب بود الان شد افغان، فردا ميان ميگن آقا کوروش مال چه ميدونم تاجيکستان. چند وقت ديگه حتي ايراني بودن ما زير سوال ميره و چند سال ديگه فقط خاطره اي از ايرن باقي ميمونه. شانس بياريم آدم بودنمون نفي نکنن.

Major I

Major I

no avatar
430

تاريخ عضويت

جمعه 14 اردیبهشت 1386 10:30

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 12 پست

توسط machkol » سه شنبه 21 اسفند 1386 08:50

بابا غلط کردم فقط شما سرتونو نزنین به دیوار که دیگه معلوم نیست کی بخواد از تمامیت ارضی ما دفاع کنه.
راستی یه چیز جالب هم از آذربایجان شمالی خودمون یادم اومد.حداد یه سری رفته بود اونجا.یکی از نماینده های اونجا بهش میگه زمینای مارو پس باید بدین.حداد هم میگه ما تو افسانه هامون یه پهلوانی داریم به اسم رستم.قابله که می خواست اینو به دنیا بیاره دستشو گرفت بکشش بیرون اما این قابله رو کشید تو شکم مادرش!
غیر ممکن است که در نهایت آنچیزی نشویم که مردم فکر می کنند هستیم.
ژولیوس سزار

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
175

تاريخ عضويت

چهارشنبه 1 آذر 1385 16:37

آرشيو سپاس: 26 مرتبه در 12 پست

توسط jupiter_2xl » چهارشنبه 22 اسفند 1386 16:35

اصلا خودتون رو ناراحت نکنيد اگر شما در يک کشور اروپايي يا آمريکا اسم پرشيا رو بياريد با تعجب ميگن
!wow it has long history
منم «كـورش»، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه توانمند، شاه بابل، شاه سومر و اَكَّـد، شاه چهار گوشه‌ي جهان(بخشي از فرمان كورش بزرگ)

Major I

Major I

no avatar
430

تاريخ عضويت

جمعه 14 اردیبهشت 1386 10:30

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 12 پست

توسط machkol » چهارشنبه 22 اسفند 1386 16:55

یعنی اگه بگی ایران میگن:
you piece of a shit!f*ck you terrorists!
غیر ممکن است که در نهایت آنچیزی نشویم که مردم فکر می کنند هستیم.
ژولیوس سزار

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1575

تاريخ عضويت

شنبه 11 شهریور 1385 13:24

آرشيو سپاس: 252 مرتبه در 138 پست

توسط Sardar » چهارشنبه 22 اسفند 1386 19:07

اگر بخواهيم منطقي بااين گونه مسايل برخورد کنيم بهتر است بگوييم مسلمان ايران زمين يا مسلمان اهل خراسان ....
يکي از کابرها maryam-paizi,  حرف خوبي زدند بهتون پيشنهاد ميکنم دوباره بخوانيد.
هیهات منا الذلة

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 26 فروردین 1391 17:35

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: ابن سينا دانشمند افغاني؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توسط elano110 » شنبه 26 فروردین 1391 21:14

سلام بر همسایگان پارسیم من افغانستانیم اما چون مدتی در ایران زندگی کردم ایرانی بلدم صحبت کنم.
نمیدونم خیلی سخته قبول کنید ابن سینا افغانیه.تاریخی که شما میخونید پراز دروغه.یه دروغ واضح این که اسم ایران الانو گذاشته رو همه ممالکی کهایران توش بوده آخه مگه میشه از زمان مادها و کوشانیان تا الان که هزارانسال گذشته اسم یه جایی عوض نشه.البته تاریخ سرشار از دروغ و غرض های شخصیهمنم اگه میدیدم ایران جنگ و دعواست و هرکی به هر کیه میگفتم حافظ افغانیهکی به کیه

قبلي