در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

بهترين كارگردان سينماي ايران

ابراهيم حاتمي كيا
22
67%
داريوش مهرجويي
9
27%
محمد حسين لطيفي
2
6%

کل آرا : 33
Captain I

Captain I

no avatar
624

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:35

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 30 پست

توسط Palang mah gerefteh » دوشنبه 1 بهمن 1386 13:11

MASTER نوشته است:با درود فراوان خدمت دوستان گرامی ...

دوستان دقت کنند که اینجا انجمن است نه جت روم !!!

لطفا صحبتها در pm مطرح شود

متاسفانه برخی از پستهای بالا هیچگونه ربطی به موضوع تاپیک ندارد  :?

دوستان گرامی و عزیز لطفا دقت بفرمایید  :razz:

«جت روم» نمی دانم چیست، ولی مطالبی که شما آنها را بی ربط با موضوع این تاپیک دانسته اید، دقیقا به موضوع همین تاپیک مربوط می شود. اگر به لیست بازیگران و مدارک تحصیلی آنها توجه کنید، می بینید که برخی از آنها در رشته های «ادبیات نمایشی»، «کارگردانی » و حتی « بازیگری» لیسانس گرفته اند. پرسش من به محتوای این رشته ها مربوط می شد - در ضمن خود من DEA ( دیپلم تحصیلات عالی) که مرحلۀ پیش از دکترا ست در رشتۀ تآتر دارم ( از دانشگاه سن دونی در پاریس) که البته کار من در دانشگاه ترور شد (شرح ماجرا بماند). بنابراین کمابیش به اینگونه مسائل آشنایی دارم. حال بستگی به انگیزه های افراد شرکت کننده در یک تاپیک دارد که بخواهند در موضوع تأمل بیتشری داشته باشند.
«تنها آنان که بر خاک افتادند پایان جنگ را دیدند»

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

شنبه 11 اسفند 1386 09:58

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 3 پست

توسط SIMON FEASTER SANDERS » چهارشنبه 15 اسفند 1386 14:33

Palang mah gerefteh نوشته است:
MASTER نوشته است:با درود فراوان خدمت دوستان گرامی ...

دوستان دقت کنند که اینجا انجمن است نه جت روم !!!

لطفا صحبتها در pm مطرح شود

متاسفانه برخی از پستهای بالا هیچگونه ربطی به موضوع تاپیک ندارد  :?

دوستان گرامی و عزیز لطفا دقت بفرمایید  :razz:

«جت روم» نمی دانم چیست، ولی مطالبی که شما آنها را بی ربط با موضوع این تاپیک دانسته اید، دقیقا به موضوع همین تاپیک مربوط می شود. اگر به لیست بازیگران و مدارک تحصیلی آنها توجه کنید، می بینید که برخی از آنها در رشته های «ادبیات نمایشی»، «کارگردانی » و حتی « بازیگری» لیسانس گرفته اند. پرسش من به محتوای این رشته ها مربوط می شد - در ضمن خود من DEA ( دیپلم تحصیلات عالی) که مرحلۀ پیش از دکترا ست در رشتۀ تآتر دارم ( از دانشگاه سن دونی در پاریس) که البته کار من در دانشگاه ترور شد (شرح ماجرا بماند). بنابراین کمابیش به اینگونه مسائل آشنایی دارم. حال بستگی به انگیزه های افراد شرکت کننده در یک تاپیک دارد که بخواهند در موضوع تأمل بیتشری داشته باشند.

بابا پاریس!!!!!!!!!!!!

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
188

تاريخ عضويت

شنبه 10 شهریور 1386 20:00

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 11 پست

توسط maryam-paizi » چهارشنبه 15 اسفند 1386 14:56

palang mah grefteh دوست من اين چيزاي که نوشتي خالي بندي يا واقعي( همين مدرک و پاريس رو ميگم) :-O
در ضمن تو چند سالته که داري دکترا ميخوني؟؟؟؟؟ :?
در مورد بازيگري به همه دوستان بگم که بازيگري مثل نقاشي و تئاتر يک هنره و به احساس و توانايي ادم سرو کار داره نه با مدرک آدم. اکثر بازيگر هاي بزرگ جهان يا تحصيلات انچناني ندارند و يا مدرکشون هيچ ربطي به بازيگري نداره( همين طور تو ايران). اين جور چيزا تو وجود ادمه!!! و نميشه ياد گرفت !(خيلي فلسفي صحبت کردم)!
اي شهر بخواب که اين ديوانه مرده است!

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » شنبه 18 اسفند 1386 14:57

Palang mah gerefteh  ...

من این پست شما رو ندیدم ...

خیلی برای بنده جالب است که شما اینقدر بلند نظر هستید و فکر وسیعی دارید که برایتان غلط املایی اینقدر مهم است و آن را یک برگ برنده برای خود میدانید تا بتوانید به وسیله ی آن من را بکوبید !!!؟  
جت روم یا چت روم ؟! فرقی ندارد مهم این است که شما بیاموزید که در انجمن چگونه بحث بفرمایید
بیاموزید که نوشتن برخی جملات باید در pm صورت گیرد

موضوع تاپیک هم  ميزان تحصيلات بازيگران سينماي ايران میباشد نه محتواي ليسانس بازيگري و بی پایه و اساس بودن مدارک نام برده

نکته ی دیگر اینکه نام بردن مدارک شما مربوط به این تاپیک و کلا کاربران عزیز و گرامی انجمن نمیشود
اگر خواستید تعداد و نوع مدارکتان را به ما بفرمایید به تاپیک مشخصات کاربران انجمن سری بزنید خوشحال میشویم تا بیش از پیش با شما آشنا شویم

:)
شاد زی مهر افزون ...

Major

Major

نماد کاربر
532

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 17:25

در همين نزديكي...

آرشيو سپاس: 220 مرتبه در 65 پست

توسط Masoud » شنبه 18 اسفند 1386 16:08

خيلي جالبه! اگه اين آمار درست باشه ::ns .....
جالبتر اونه كه بعضي هاشون تو مصاحبه و... دم از تحصيلات آكادميك بازيگري (!!!) ميزنن :???:

............اصلا تعجبي نداره! تو كشور ما تقريبا هيشكي متناسب با درسش كار نميكنه ! وقتي مهندس مكانيك، شوفري ميكنه و مهندس برق تو رستوران ظرف ميشوره..! ديگه از بازيگر چه انتظاريه!!؟ :-o

Major

Major

نماد کاربر
532

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 17:25

در همين نزديكي...

آرشيو سپاس: 220 مرتبه در 65 پست

توسط Masoud » شنبه 18 اسفند 1386 16:17

Palang mah gerefteh,  كسي قصد بي احترامي به شما رو نداره كه شما با نوشتن مدرك و..... قصد مقابله و جبهه گرفتن دارن! اون هم با همچين لحني :-P

SIMON FEASTER SANDERS,  اين چه وضع جواب دادنه؟؟؟؟؟ .......... بابا پاريس؟؟ تونسته اونجا مدرك بگيره، تو هم ميتوني بگير......كسي بخيل نيست :-o  

MASTER,  ديگه از شما بعيده!!! :-O

دوستان، خواهشا يه كم در پست دادن و ابراز احساس و تبادل نظر كردن بيشتر رعايت كنيد........ :razz:  :razz:  :razz:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » شنبه 18 اسفند 1386 17:17

Masoud,  جان درود بر شما ...

چند نکته :

سخن خود شما نیز به نوعی همانند بنده گوشزد کردن به این کاربر است
من حرف خارج از چارچوب نزدم ... بنده به این کاربر در دو مورد مسائلی رو گوشزد کردم که به نظرم وظیفه ی بنده به عنوان خدمتگزاری در انجمن عزیزمون همین است !

نکته ی جالب اینجاست که شما به بنده هم گوشزد میکنید ! بنده اگر جایی حرف یا سخن نامربوط زدم لطفا در PM مطرح بفرمایید !!!

لطفا موضوع تاپیک را بیش از این منحرف نکنید !!! اگر کسی ادامه ی بحث را دوست دارد در PM  !!! لطفا
شاد زی مهر افزون ...

قبلي