اشکال در فرم ثبت نام کاربران!!

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 2
تاریخ عضویت: دو شنبه 1 بهمن 1386, 2:23 am
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط Pezhwak » دو شنبه 1 بهمن 1386, 3:00 am

اميدوارم مديريت سايت و ساير مديران اين سايت متوجه باشند كه نوشتن كلمات قصار و زيبا براي ارائه شخصيت كافي نيست چون هر كس مي تواند اين كلمات را از هر جايي رونويسي كرده و در هر جايي قرار بدهد . كلمات زيبا و متون كلاسيك و مدرن از قلم كساني خارج شده كه داراي روحي هنرمند و خلاق بوده اند و اين خلاقيت و روحيه هنرمندانه از هيچ جا قابل كشف و دسترسي نيست مگر اينكه هنذمند و هنر دوست داراي اخلاق و معرفت باشد و همين فلسفه اشخاص و شخصيت آنها را مي سازد . غرض از اين نوشته اين بود كه بشما گوشزد بكنم كه شوخي زننده و بسيار سطحي كه موقع ثبت نام ( Are you human ) كه ظاهرا چون در فارسي اگر قرار بود هومن بفارسي نوشته بشود ديگر نه شوخي بود و نه هيچ چيز ديگر ! كه اي كاش همان هيچ چيز ديگر بود ! طراحي چنين سئوالي بزبان انگليسي طبيعي است كه منظورش اين نبوده كه از افراد بپرسد كه آيا شما هومن هستيد چون اگر چنين قصدي داشت آنرا بفارسي مي نوشت . وقتي در بدو ورود به سايتي كه ادعاي علمي و كارگشايي براي افراد را دارد و در هر لينك و بخشي نيز با كلمات زيبا و نمايشي كه حتما اين فقط ظاهر قضيه است ، افراد را مجبور مي كنند تا هنگام ثبت نام به عدم انسانيت خود اعتراف بكنند و بعد ثبت نام بشوند جاي تاسف براي مديران و گردانندگان اين سايت دارد كه از چنين شوخي هاي ذليل و ابتدايي براي لذت بردن استفاده مي كنند . من براي يك كار ضروري چيزي را مي خواستم كه مجبور به ثبت نام شدم چون وقت گشتن و تفحص نداشتم و اينكار را كردم تا فقط كارم براي همين لحظه راه بيافتد و بعد براي ابد به چنين سايتي نخواهم آمد و آشنايان نيز حتما چنينتوصيه اي خواهم كرد !!!! اگر اين متن را در اينجا نوشتم صرفا بدين خاطر است كه هر چه زودتر قصد ترك اين سايت را بخاطر آن جمله توهين آميز كه فقط مي تواند افرادي را كه داراي ذهني سطحي و ابتدايي هستند را بخنده بياندازد . در آخر متوجه شدم كه ورود من به هر دليلي به اين سايت اشتباه محض بوده است و از خودم حتما عذر خواهي خواهم كرد ! ولي در آخر اينرا اضافه بكنم كه آن جمله كذايي در وروديه سايت Are You human نشانه بسيار خوبي براي اندازه گيري سطح سليقه و شخصيت اجتماعي نويسنده و طراح و پيشنهاد دهنده و شورايي است كه به چنين نوشته ذليل راي داده اند . از ورود خودم به چنين سايتي پشيمانم و حتما خود مرا در روزهاي آينده سرزنش خواهم كرد !

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15727
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 1 بهمن 1386, 4:31 pm

Pezhwak عزيز :razz:
البته بهتر بود اين موضوع رو در بخش پيشنهادات و انتقادات مطرح ميکرديد، موضوع منتقل شد
به هر حال به خاطر اهميت موضوع، و اين اين ارسال شما نشان دهنده ميزان اهميت دادن شما به سايت هست و از روي دلسوزي اون رو ارسال کرديد، جاي تقدير و تشکر از شما وجود داره
اما در مورد موضوع مورد نظر شما لازم ديدن توضيحاتي عرض کنم
سيستم آنتي اسپم و هسته‌ي امنيتي سايت، هر از چند مدت براي گمراه کردن ربوتهاي مهاجم به سايت (اسپمرهايي که لينکهاي غير اخلاقي و .... رو در سيستمهاي مديريت محتوا ارسال ميکنند) زبان سيستم و برخي توابع دروني قسمتهاي ثبت نام کاربران (مدخل ورودي اسپمرها) رو تغيير ميده تا امکان طراحي اسکريپتهاي خودکار براي ثبت نام و ارسال پست‌هاي اسپم توسط روبوتها رو کم کنه، يکي از اين موارد تغيير زبان سيستم براي کاربران مهمان هست، که اين تغيير زبان متاسفانه ظاهرا باعث تغيير ساختار RTL به LTR در اون قسمت نشده و جاي yes و no با هم عوض شده، و چنين وضعيتي رو ايجاد کرده، بسيار ممنون از توجه شما دوست گرامي به موضوعي که ممکنه تا به حال باعث رنجش ديگر افرادي که در چنين وضعيتي ثبت نام کرده‌اند هم شده باشه رو مطرح کرديد، از اين عزيزان به خاطر اين موضوع عذرخواهي ميکنم
مشکل رفع شد :D
از حضور شما دوستاني که دلسوزانه مشکلات رو گزارش ميکنند در انجمن بسيار خوشحالم
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
پست: 653
تاریخ عضویت: دو شنبه 21 آبان 1386, 10:31 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » دو شنبه 1 بهمن 1386, 5:57 pm

Pezhwak, عزیز
میتونید یه سرچ در مطالب ارسالی دوستان و مدیران بکنید ،هر تاپیکی فرق نمیکنه،
می تونید احترام والایی رو که مدیران به تک تک اعضا می گذارند رو به وضوح ببینید و بالعکس احترام اعضا به مدیریت و بالا دستی هاو پیشکسوت هاو.....

تقریبا هیچ پستی بدون جواب نمیمونه و پست های بیهوده تو این کلوب نزدیک به صفر هست.

اینها رو عرض کردم که نیازی به عذر خواهی از خودتون نداشته باشید، شاید باور نکنید که من خودم رو تا آخر عمر مدیون کسی میدونم که این سایت رو به من معرفی کرد.

منتظر حضورتون هستیم و به عنوان یک عضو کوچک خانواده سنترال کلابز به شما خیر مقدم میگم .

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Colonel I
Colonel I
نمایه کاربر
پست: 602
تاریخ عضویت: پنج شنبه 15 شهریور 1386, 9:18 am
سپاس‌های ارسالی: 587 بار
سپاس‌های دریافتی: 777 بار

پست توسط mohayer » سه شنبه 2 بهمن 1386, 10:22 am

جناب Pezhwak عزيز ...

1-سپاس مشروط بدليل توجه و ريز بيني شماو گزارش مسئله مورد ظن.

2-بد بيني از دو جنبه شخصي و اجتماعي موجب تضعيف نظام شخصيتي و اجتماعي ( چه اجتماع کوچک و چه بزرگ) ميشود.

3-بحمد الله مبحث بدبيني در تمامي تفکرات مذموم بوده و چه در تفکر اسلامي و چه در تفکر غربي بر روي اين امر تاکيد فراوان شده است.
شاهد معروف هم جمله "نيمه پر ليوان را ببين" است.

4-محض اطلاع خدمت شما و ساير دوستان عزيز عرض ميکنم سوال Are you human در ابتداي ورود به سايت به هيچ عنوان بار منفي نداشت با اين مفهوم که آيا گواهي ميدهيد از طريق روبوتهاي اسپم ثبت نام نميکنيد.
پرسش کامل آن بدين صورت است: Are you human or machine?
بر فرض محال که اينگونه هم نباشد اگر براي شخص من چنين سوالي مطرح بود و با آن مواجه بودم کرامت انساني و اعتماد به نفسم اين اجازه را به من نميداد که فکر بدي در اين باره داشته باشم. به يقين گزينه هاي مطرح شده براي من انسان و ... نيستند بلکه ميان انسان و مافوق انسان فکرم معطوف مي شد. با اين اوصاف اگر هم پاسخ هاي بلي و خير آن هم مشکل داشته باشد باز هم نيک فکري من پا بر جا خواهد ماند چون گزينه ميان بد و خوب نيست ميان دو خوب است.

5-طرح چنين مطلبي در فضاي عمومي سايت با اين شکل و شمايل بدور از دور انديشي است. مطمين هستم حضرت عالي بهره اي از مباحث پربار اين انجمن نبرده ايد که اينچنين بر آن تازيده ايد. اين انجمن بستري است براي تبادل دانش . اميد وارم اگر به دنبال دانش هستيد نه به دنبال جنجال بتوانيد از اين انجمن استفاده کنيد.

6-شما نياز به عذرخواهي از خود نداريد بايد از اعضاي محترم سايت و مديران عذر بخواهيد که ظن پليدي نسبت به آنان داشته ايد.
آسوده بر کنار چو پرگار می شدم
دوران چو نقطه عاقبتم در میان گرفت

New Member
پست: 2
تاریخ عضویت: دو شنبه 1 بهمن 1386, 2:23 am
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

گفتمان پر افتخار ترين اختراع بشر است . يكديگر را دوست بداريم !

پست توسط Pezhwak » پنج شنبه 4 بهمن 1386, 1:38 pm

هرگز از مرگ نهراسيده ام اگر چه دستانش از ابتذال شكننده تر بود ... هراس من باري ، مردن در سرزميني است كه مزد گوركن از آزادي آدمي افزودن باشد !
( احمد شاملو)
دوستان از اينكه بر خلاف بسياري از مكانها و سايت ها كه در مقابل انتقاد افراد به كلماتي نظير هميني كه هست ! برو بابا ! و .... جوابهايي بسيار زننده تر از اينها منتقدين خود را بي اهميت جلوه ميدهند از توضيحات تك تك شما عزيزان كه هم كافي بود و هم سؤتفاهمي به آن بزرگي را حداقل براي من مرتفع كرد از شما سپاسگزارم و اميدوارم در جهت حفظ تماميت ارضي سايت خودتان هميشه به همين شكل كوشا باشيد و به منتقدين خود احترام بگذاريد . پيشاپيش از چند كلمه تندي كه در متن نامه خود استفاده كردم از شما عزيزان عذرخواهي ميكنم . توضيحات كافي بود و دست شما عزيزان را مي فشارم .
پژواك
آنكه دلداده شد به دلدارش
ننشيند به قصد آزارش
برود چشم بدنبالش
برود عشق من نگهدارش !

( فروغ فرخزاد )

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”