در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

ایمیل

مديران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
64

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 5 آبان 1385 04:02

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 5 پست

ایمیل

توسط mozafar » شنبه 6 بهمن 1386 06:48

سلام
یه مدتی هست نمیتونم ایمیل بفرستم . بعد از کلی معطلی این ارور میاد لطفا راهنمایی کنید دوستان ERROR
The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL

The following error was encountered:

* Zero Sized Reply

Squid did not receive any data for this request.

Your cache administrator is root.
Generated Mon, 27 Aug 2007 23:40:06 GMT by CacheServer (squid/2.6.STABLE4)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 6 بهمن 1386 13:13

mozafar,
لطفا بيشتر توضيح بديد، در چه سايتي، چگونه عمل ميکنيد و ....
به هر حال متن پيام به معني 0 بودن تعداد کاراکترهاي ايميل ارسالي هست، يعني شما هيچ پيامي ننوشتيد
البته ممکنه موضوع به cache سرويس دهنده اينترنت شما مربوط باشه، از کارت اينترنت و همينطور مرورگر ديگه‌اي استفاده کنيد ببينيد باز هم مشکل داريد يا خير
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
64

تاريخ عضويت

جمعه 5 آبان 1385 04:02

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 5 پست

توسط mozafar » يکشنبه 7 بهمن 1386 02:42

سلام
در مورد چگونه عمل کردن در صفحه ایمیل گزینه کامپوز را انتخاب میکنم و متن نامه را مینویسم همیشه هم به دوستان اینگونه نامه میدادم که مدتی است همین ارور اجازه ارساال نامه را نمیدهد . از طریق سایت یاهو  ایمیلم مال یاهو است .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 7 بهمن 1386 03:16

mozafar جان
اين موضوع احتمالا به خاطر cache سرويس دهنده اينترنت و يا مرورگر شما با کارت اينترنت و مرورگر ديگري تست کرده و نتيجه رو اعلام کنيد، اگر مشکل رفع نشد، بايد تنظيمات امنيتي و برنامه‌هاي امنيتي مثل فايروال و آنتي ويروس رو بررسي کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
237

تاريخ عضويت

شنبه 4 شهریور 1385 10:39

آرشيو سپاس: 93 مرتبه در 30 پست

توسط padeshah » يکشنبه 7 بهمن 1386 13:42

با درود
من يه مشکلي پيدا کردم که مربوط به ايميل ميشه
من پسورد ايميل خودم را عوض کردم و آن را فراموش به همين دليل ميل هاي که از طرف انجمن فرستاده مي شه را نمي توانم بخوانم رفتم در قسمت مشخصات فردي تا آدرس ايميل را عوض کنم موفق نشدم نمي دونم چرا :lol:  :lol:  :lol:
تازه ميل قبلي بسيار باارزش بود  وتقريبا تمام کار هام با اون انجام مي شد :lol:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 7 بهمن 1386 15:14

padeshah,
براي تغيير ايميل، بايد پسورد فعلي رو وارد کنيد تا بتونيد اين کار رو انجام بديد، اگر به هر دليلي نتونستيد، اعلام کنيد تا ايميل مورد نظر شما جايگزين ايميل فعلي بشه

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
237

تاريخ عضويت

توسط padeshah » يکشنبه 7 بهمن 1386 17:31

Mahdi1944
با درود من پسورد ورودي خودم را در انجمن وارد مي کنم اما پس از ارسال با error مواجه مي شم

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
237

تاريخ عضويت

توسط padeshah » يکشنبه 7 بهمن 1386 17:33

همچين پيامي
SECURITY ALERT » » » »
CBACK c r 4c k has detected a potential attack on this site with a worm or exploit script so the Security System stopped the script.

If you can see this page after including a new MOD into your board or after clicking on a link please contact the Board Administrator with this error message and a description what you have done before you could see this page, that the Admin has the possibility to fix the problem.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 7 بهمن 1386 18:11

padeshah
سيستم ثبت رخداد رو براي اکانت شما فعال کردم، دوباره سعي کنيد ايميل رو تغيير بديد تا مشکل رخ داده رو شناسايي و رفع کنم

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
237

تاريخ عضويت

توسط padeshah » دوشنبه 8 بهمن 1386 12:26

با درود
من دوباره سعي کردم و باز موفق نشدم و با همان پيام روبرو شدم.........
اگه مي شه اين ميل را جايگزين کنيد تا بعد
m.jamaliyan@gmail.com
با سپاس