*** مرکز انجمنهاي تخصصي دو ساله شد ***

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 8 بار

پست توسط h4t3 » یک شنبه 7 بهمن 1386, 3:25 pm

سلام

دومین سال تولد سایت سنترال کلابز رو خدمت مدیریت محترم و همه کاربران و مدیران سایت , تبریک عرض میکنم .

امیدوارم که این محیط عالی و خوب همیشه در مسیر پیشرفت قرار داشته باشه و روز به روز پربارتر و زنده تر از گذشته باشه .

به امید موفقیت بیشتر .

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi » یک شنبه 7 بهمن 1386, 3:32 pm

من هم به نوبه خودم دو ساله شدن سایت cc رو به مدیران و تمام اعضای سایت تبريک ميگم

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » یک شنبه 7 بهمن 1386, 3:41 pm

درودی گرم در این هوای سرد زمستانی

و اینک شادباش عضوی کوچک از انجمن گرم و دوست داشتنی Central Clubs ملقب به CC :) :)

دوستان گلم , عزیزان و سروران ... تولد 2 سالگی خونمون ... خونه ی گرم و سبزمون رو به همتون شادباش میگم :smile: :) :-D

اینقدر مهدی عزیز و دیگر دوستان زیبا سخن گفتن که دیگه حرفی برای من نموند :-)

به امید پیشرفت روز افزون CC :)

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

راستی مهدی جان لوگوی انجمن رو تعییر دادی آدم هوس کیک و شیرینی میکنه ... :-)
کاشکی این کیک راست راستکی بود :grin: :) :-D
شاد زی مهر افزون ...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 7 بهمن 1386, 4:22 pm

ممنون از تمامي دوستاني که با جملات زيباشون موجب دلگرمي ما شدند :razz:

mohayer عزيز
برنامه‌اي که در اينده در دست اجرا داريم (البته از حدود 7 ماه پيش شروع شده اما بنا به دلايل فني و حجم کار تا به امروز تکميل نشده) ارتقا و تقويت سيستم مديريتي انجمن هست که مراحل پاياني رو ميگذرونه و تست‌هاي امنيتي و برخي موارد ديگه روش داره انجام ميشه :D
ديگر موارد هم وابسته به زمان تصميم گيري ميشه، مانند مديران جديد، بخشهاي جديد و قوانين جديد :D

DJ.HAMED و DANG3R جان
تا اونجايي که به من مربوط ميشه از خطاي شما گذشتم، انشاالله در اين سال به خواسته‌هاي خودتون برسيد :D

MASTER جان
ممنون از لطف شما دوست خوبم
در اينجا جا داره از جناب CentralWeb عزيز هم به خاطر طراحي لوگوي دو ساله شدن انجمن تشکر داشته باشم، ايشون اين لوگو رو چندين ماه پيش آماده کرده بودند و بنده هم قول داده بودم که از اين لوگو استفاده کنم :D

مجددا از تمام عزيزان صميمانه سپاسگزارم :razz: :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: برج عاج
سپاس‌های ارسالی: 228 بار
سپاس‌های دریافتی: 363 بار

سلام

پست توسط javedan-seda » یک شنبه 7 بهمن 1386, 4:52 pm

من هم به عنوان کوچکترين کاربر سايت وزين وپربار CentralClubs دوساله شدن سايت رو به همه اعضا به خصوص ادمين محترم و
بسيار باشخصيت و دانشمند سايت Mahdi1944, عزيزکه در طي اين مدت نسبتا کم تونستند حدود پــــنــــجـــاه هزار نفر رو به اين سايت کامل و پربار جذب کنند. :smile: شادباش میگم
واين شدني نبوده مگر با مديريت کامل ودرست Mahdi1944, :D عزيز و بقيه مديران و دوستان عزيز ديگه :)
تبريک ميگم و اميدوارم که هر روز موفق تر از ديروز باشيد :o :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
تصویر
ابلها مردا! من عدوی تو نیستم من انکار توام

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 82 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

پست توسط soroush.b » یک شنبه 7 بهمن 1386, 7:52 pm

سلام منم تبريك ميگم اميدوارم روزهاي بهتري داشته باشيد :razz: :razz: :razz: :-D

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: در همين نزديكي...
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 189 بار

پست توسط Masoud » یک شنبه 7 بهمن 1386, 8:09 pm

سلام! :)

ميلاد با سعادت اولين و آخرين خورشيد عالم WWW ، فرخنده ترين كوكب آسمان علم و ادب و پر شورترين ميعادگاه عاشقان عرصه دوستي رو به همه تبريك ميگم.

اميدوارم همه از سايت لذت برن و روزهاي خوبي رو براي انجمن آرزو ميكنم. :) :-D

اين هم به افتخار همه .......نوش جون!

.................فهميدين اين پايين چي نوشته؟ ( راهنمايي: نوشته CC ! )
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin:
:grin: :razz: :grin: :grin: :grin: :razz: :grin: :grin: :razz: :grin: :grin: :grin: :razz: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :grin:
:grin: :razz: :grin: :grin: :grin: :razz: :grin: :grin: :razz: :grin: :grin: :grin: :razz: :grin: :grin:
:grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
تصویر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 347 بار
سپاس‌های دریافتی: 1565 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan » یک شنبه 7 بهمن 1386, 8:46 pm

من هم رسما سالروز تولد سایت را به همه دوستان تبریک عرض مینمایم
امیدوارم سالی پر از نکویی و برکت برای سایت و همه اعضائ سایت در پیش رو داشته باشیم.
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 211 بار
سپاس‌های دریافتی: 73 بار

پست توسط unknown20 » یک شنبه 7 بهمن 1386, 8:56 pm

سلام :razz:

من هم به سهم خودم دوساله شدن سنترال کلاب رو به مدیران محترم و کاربران عزیز تبریک عرض میکنم . :)
امیدوارم تا دنیا دنیاست این سایت فخیم و باارزش محکم و استوار کارش روادامه بده و هرروز بهتر و پربارتر از روز قبل باشه. :)
خیلی دلم میخواست در ازای این همه راهنمایی و محبت که دراین مدت از مدیر محترم و مهربان و دلسوز سایت آقا مهدی و همینطور دیگر عزیزان دریافت کردم بتونم کاری بکنم .ولی با دانش کم من ... :sad:
چقدر پست اشتباه فرستادم !!! این اواخر هم که باعث رنجش خاطر کسانی شدم که این همه به من لطف داشتند و کمکم کردند !!! :sad:
از صمیم قلب از همه دوستان خوبم معذرت میخوام و امیدوارم که با دل دریایی خودشون من رو ببخشند .به ویژه از آقا مهدی تقاضا دارم که خطاهای این بنده حقیر رو ببخشند . :) :)

:) بی نهایت سنترال کلاب رو دوست دارم. :)  

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار
تماس:

پست توسط Sardar » یک شنبه 7 بهمن 1386, 9:12 pm

من هم به نوبه خودم دوساله شدن سايت را تبريک مي گويم انشاالله سالي بهتر براي سايت در جريان باشد. :D
هیهات منا الذلة

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » یک شنبه 7 بهمن 1386, 10:53 pm

با سلام خدمت همه دوستان عزيز و گرامي :razz:

والا مهدي جان از ابتداي تاسيس انجمن و همه سختي ها مشکلات و البته شيرين, ابتداي راه گفتند و تقريبا تا جايي که يادم مياد کامل گفتند و من الان واقعا نميدونم چي بايد بگم :-o

تنها موضوعي که ميتونم به زبان بيارم البته دوست دارم اسم ببرم ولي مي ترسم اسم عزيزي سهوا جا بمانه و باعث شرمندگي من بشه به همين دليل از تمامي دوستان عزيزم که از ابتداي راه کنار ما بودند و دوستانه و دلسوزانه براي جان دادن و بالا بردن اين انجمن خودشان به ما کمک کردند و با وجود برخي مشکلات مارا که نه بهتره بگم CentralClubs را تنها نزاشتند و هر روز با قدرت و انگيزه بيشتر تلاش کردند و هم اکنون هم شاهد فعاليت مفيد و دلسوزانه اين دوستان گرامي هستيم تشکر و قدر داني کنم و از اينکه در اين مدت 2 سال با اين عزيزان آشنا شدم و از دانش و آگاهي اين عزيزان استفاده کردم از صميم قلب خوشحالم و اميدوارم که هميشه سلامت و موفق باشند. :D
البته در اين مدت دوستاني هم از بين ما رفتند ولي ياد و خاطره و زحمات آنها هميشه زنده است و هميشه قدر دان محبتهاي آنها هستيم :)
بنده هم از همه‌ي دوستاني که در طي اين دو سال احیانا از بنده رنجیده اند همینجا تقاضای بخشش دارم :o

در آخر بنده يک عذر خواهي به CentralClubs و همه دوستان عزيز بدهکارم به اين خاطر که به دليل زياد شدن مسائل کاري و شخصي افتخار اين را از دست دادم که بتونم مثل گذشته در انجمن باشم و اگر خدمتي از دستم بر بياد بتونم انجام بدم
از مهدي جان دوست و همکار بسيار محترم و عزيزم هم تشکر ميکنم که بيشتر زحمات به گردن ايشون بوده و با قدرت هرچه تمام براي به اينجا رسيدن CC واقعا زحمت کشيدن :)

2ساله شدن CentralClubs مبارک :razz:

موفق شاد و پيروز باشيد.
با بهترين آرزوها :razz:

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7451 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani » دو شنبه 8 بهمن 1386, 2:07 am

با سلام خدمت برو و بچ سی سی: :) :) :)
من هم به نوبه خودم تولد دوسالگی سنترال کلابز را به آدمین های محترم سایت آقا مهدی و آقا فرهاد . ناظمین و گروه نظارت سایت . مدیران ارشد . مدیران . مدیران سابق. متخصص ها . اعضای افتخاری . کاربران ارشد . کاربران عادی. کاربران تازه وارد و حتی کاربران اخراج شده تبریک میگویم!
با این حال که یک کمی دیر شده است ولی باور کنید بنده از یک ماه پیش یک مطلب را حاضر کرده بودم که در واپسین ساعات 6 بهمن مقارن با 7 بهمن در سایت قرار دهم و از آدمین های سایت پیش دستی کنم و تصویری زیبا را همراه آن قرار دهم ولی متاسفانه به دلیل مشکلات عدیده ای که در هفته گذشته برایم پش آمد از جمله تشدید بیماری خونیم به طوری که کارم به بیمارستان کشیده شد و تا مرز مرگ پیش رفتم ولی متاسفانه نمردم :-o نتوانستم به سایت سر بزنم ولی تو همان بیمارستان هم فکرم به سنترال بود...باور کنید در مدتی که به سنترال مانند ایام امتحاناتم سر نمیزنم همش فکرم و روحم در اینجاست...بد جوری به بچه ها عادت کردم! من الآن در حدود یک سال و 3 ماه هست که در سنترال عضوم ...در اول که آمده بودم نمی دانستم اسم ایلوشین چیست یا فرق F-4D با F-4E چیست این را جدی میگویم ولی الآن به لطف دوستانم اطلاعاتم در سطح بسار خوبی هست ولی هنوز هم شاگردم!
دیگر چیزی ندارم بگویم به قول دوست خوبم MASTER دیگه مهدی جان جایی باری حرف زدن نگذاشته است ولی همین جا از کلیه کاربرانی که به نوعی من و امثال من را راهنمایی می کنند و در افزایش دانشمان کمک میکنند و بی ریا به سوالاتمان پاسخ میدهند وبه در خواستهایمان پاسخ میدهم کمال تشکر را میکنم...به امید روزی که همه در کارهایشان به لطف الهی موفق شوند وسنترال هر روز بهتر شود تا جایی که در لیست بهترین انجمن های جهان قرار گیرد...انشا الله!
در آخر هم از همه کاربران به خصوص دوست خوبم فریبرز قدر دانی میکنم!
کوچیک همه بچه های سنترال کلابز...دانیال!!!
سنترال کلابز عزیز تولدت مبارک ! :( :( :( :-D :-D :-D
دهکده

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”