*** مرکز انجمنهاي تخصصي دو ساله شد ***

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

*** مرکز انجمنهاي تخصصي دو ساله شد ***

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 7 بهمن 1386, 2:58 am

با سلام خدمت تمامي دوست عزيزم :D
امروز مرکز انجمنهاي تخصصي دو ساله شد، راستش ميخواستم متني رسمي آماده کنم و اون رو با وسواس خاصي تايپ ميکردم، اما فکر کردم چرا بايد رسمي باشه؟ مگر همين بيان عادي چه مشکلي داره؟ بجز اينکه ديگران احساس کنند فرسنگها از ما فاصله دارند و احساس کنند غريب هستند...
به همين دليل تصميم گرفتم عادي بنويسم، مثل هميشه :D
بله دوستان، دو سال پيش در چنين روزي اين سايت بنا نهاده شد، البته ابتدا نه به اين شکل و نه به اين نام، اما به مرور با زحمات دوستان عزيزي که برخي از اين عزيزان به هر دليلي در اين لحظه با ما همراه نيستند به اينجا رسيد، جا داره در اين لحظه فرصت رو غنيمت شمرده و از تک تک عزيزاني که از ابتداي راه اندازي سايت تا به امروز به هر شکلي قدمي براي پيشرفت سايت برداشته‌اند تشکر کنم :razz:

شايد براي برخي از دوستان جالب باشه از نحوه‌ي راه اندازي سايت و سير تحول اون تا به امروز صحبت کنم
انجمن در7 بهمن 1384 انجمن شروع به کار کرد، در اون زمان بنده عضو شوراي نظارت سايت ديگه‌اي بودم که به خاطر ايجاد اين سايت از اونجا اخراج شدم، در همين زمان بسياري از دوستان عزيزي که به اين موضوع اعتراضي داشتند نيز اخراج شدند و .....
اين موضوع براي بنده غير قابل باور بود، اما باعث شد با جديت بيشتري در رشد و گسترش سايت تلاش کنيم و همدلي بسيار زيبايي هم بين کاربران و مديران ابتدايي انجمن وجود داشت که به حمدالله تا به امروز هم ادامه داشته، اين شروع کار بود، بخشهاي موبايل و کامپيوتر رو بنده و فرهاد عزيز مديريت ميکرديم، بخشهاي ادبي و فرهنگي رو آرمين عزيز، بخشهاي خودرو محسن عزيز، بخشهاي پزشکي علي عزيز و بخشهاي هوافضا هم رضاي عزيز، آرمان عزيز و چازان عزيز و همينطور اعضاي شوراي نظارت، مخصوصا محسن عزيز و فريبرز گرامي که با وجود تمام مشکلات تلاش ميکردند که تشکر ويژه‌اي از اين عزيزان دارم، در همون ابتدا شاهد مقالات بسيار ارزنده‌ي دوستان در تمام بخشها بوديم، در حالي که شايد روزي 10 بازديد از پست‌ها نمي‌شد و تنها خوانندگان اون هم خود مديران اوليه سايت بودند، کاملا برام قابل درک بود که چه زحمتي براي اين مقالات کشيده شده و اينکه کسي اون رو نمي‌بينه چه احساسي داره، اما اين عزيزان به فعاليت خودشون ادامه دادند و به مرور با ايندکس شدن سايت در گوگل و تبليغات کاربران و مديران سايت قوت گرفته و علاقه‌منداني پيدا کرد که باعث دلگرمي ما شد و ما را به ادامه‌ي کار تشويق کرد، در اوايل ايجاد انجمن مديران به حق زحمت زيادي کشيدند و به اين ترتيب انجمن با زحمت و تلاش مديران جايگاه خودش رو در بين کاربران پيدا کرد، تا به حال که به يکي از انجمنهاي شناخته شده فارسي زبان تبديل شده و اين مايه‌ي افتخار ماست، در حال حاضر بيش از 35 مدير در انجمن زحمت ميکشدند و قسمتهاي محتلف انجمن رو مديريت ميکنند که جا داره از تلاش دلسوزانه و خالصانه اين عزيزان هم قدرداني کنم، مديراني که هر يک سهمي در رشد و توسعه‌ي انجمن دارند :D
ايجاد اين انجمن با کينه توزي تنگ نظراني همراه شد که واقعا از هيچ تلاشي در از بين بردن انجمن، خراب کردن وجه سايت و مديران، ايجاد تفرقه بين مديران و کاربران و .... دريغ نکردند و هميشه از الطافشون بهره‌مند بوديم، اما به لطف خدا و هوشياري دوستان هرگز به هدف خود نرسيده و نا اميد شدند، در اينجا به شخصه معني واقعي اين جمله‌ي معروف رو درک کردم: "عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد" چرا که اگر اين موضوع نميبود، شايد اينقدر همدلي و پشتکار در انجمن ايجاد نميشد، به هر حال اين موضوع مربوط به دو سال پيش هست و ديگه کهنه شده و فقط اين مطالب براي آشنايي دوستان با انجمن و نحوه‌ي شکل گيري اون بود

اما از بعد ديگري هم ميشه به موضوع نگاه کرد، اين موضوع ميتونه فرصتي براي تجديد دوستي‌ها، رفع کدورت‌ها، تصميم‌گيري‌هاي جديد، ايجاد تغييرات جديد و رفع مشکلات کنوني باشه که بايد اون رو غنيمت شمرد، متاسفانه بدي‌ها هر چند ناچيز در اغلب موارد تا مدتها در ذهن افراد مي‌مونه، اما محبت‌ها، کمک‌ها و دوستي‌ها زود از ياد مي‌ره :sad:
همينجا از همه‌ي دوستاني که در طي اين دو سال به هر شکلي از بنده رنجيدند درخواست بخشش دارم و اين روز ميتونه سرآغاز روابط و دوستي‌هاي جديدي باشه که انشاالله منشا شادي و همکاري بيشتر بين اعضاي انجمن خواهد شد، من هم به سهم خودم همه‌ي کدورتهاي ناچيز گذشته رو فراموش ميکنم، و در پايان هم از تمامي کاربراني که با نظرات، سوالات، پيشنهادات و مطالب خوب خودشون به انجمن رونق بخشيدند سپاسگزارم، چرا که يک انجمن بدون کاربران شايد نشه اون رو انجمن ناميد، به همين خاطر از تمام دوستاني که منتظر فرصتي براي مطرح کردن پيشنهادات و انتقادات سازنده و دلسوزانه‌ي خودشون بودند درخواست ميکنم به مناسبت اين روز عزيز اون رو در اين تاپيک مطرح کنند تا بررسي و در صورت امکان انجام داده بشه :D
از صميم قلب به انجمن و دوستاني که در اين انجمن دارم عشق ميورزم و به داشتن دوستان خوبي مثل شما عزيزان افتخار ميکنم :o
به اميد موفقيت روز افزون همه‌ي عزيزان
در پناه حق شاد، موفق و سربلند باشيد :razz: :razz: :razz:
آخرین ويرايش توسط 2 on Mahdi1944, ويرايش شده در 0.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel I
Colonel I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 587 بار
سپاس‌های دریافتی: 777 بار

پست توسط mohayer » یک شنبه 7 بهمن 1386, 9:35 am

جای دارد در این زاد روز میلاد انجمن فخیم centralclubs شاخه گلی از کلام معطر به بوی عشق و احساس تقدیم کنیم به آنانی که این فضای مجازی دل انگیر و پر دانش را با تمامی نیرو و توان به بار نشاندند.
شایسته و بایسته است به عنوان کاربران این پایگاه، مدیران ارشد و تمامی تلاشگران را بنوازیم و بگوییم دست مریزاد.

ترانه دوستت دارم را به شما تقدیم میکنم: ............................... [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
تمامی این گل ها نیز تقدیم شما...

تصویر

پیشنهاد:
بد نیست گزارشی از عملکرد مدیران و کاربران تنظیم کنید و در همین موضوع به عنوان جمع بندی و آمار یک ساله انجمن ارایه نمایید.
این گزارش کمک خواهد نمود تا کاربران و مدیران تعامل مناسبی با هم داشته باشند.
همچنین شایسته است برنامه ها و سیاستهای فراسو در سال آتی را نیز تبیین نمایید.( اگر البته اگر شرایط برای نوشتن سند چشم انداز 5 ساله فراهم باشد بهتر است)

سپاس
آسوده بر کنار چو پرگار می شدم
دوران چو نقطه عاقبتم در میان گرفت

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پست توسط Ali-MG2 » یک شنبه 7 بهمن 1386, 10:05 am

منم دو ساله شدن سایت رو تبریک میگم و امیدوارم که هر سال سایتی پر بار تر و جمعی صمیمی تر را شاهد باشیم :D
آخرین ويرايش توسط 1 on Ali-MG2, ويرايش شده در 0.
اگر از قوانینت پیروی نکنی پس اونا به چه دردی میخورن ؟

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط mrv16 » یک شنبه 7 بهمن 1386, 10:09 am

با سلام
فقط بايد بگم مبارک و خسته نباشيد :-D :-D :-D :-D :-D :smile: :smile:
با آرزوي موفقيت :AA:
وطنم رکودی از من
به تو و به عاشقانت
که سپرده ام به پیکت
به نسیم مهرُِِبانت
َ

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3957 بار
سپاس‌های دریافتی: 4417 بار

پست توسط SadafG » یک شنبه 7 بهمن 1386, 11:12 am

من هم 2 ساله شدن انجمن رو به مديران محترم و تمامي عزيزاني که در اين انجمن زحمت مي کشند، صميمانه تبريک ميگم و آرزوي رونق هرچه بيشتر اين محيط رو دارم :-D :razz: :razz: :razz:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه
فکر بوییدن گل در کره ای دیگر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2024 بار
تماس:

پست توسط ali1371 » یک شنبه 7 بهمن 1386, 11:34 am

من هم تولد 2سالگی را انجمن را به همه تبریک می گویم و شاخه گلی دورادور به همه خوانندگان محترم تقدیم می کنم

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :( :( :( :-D :-D

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مونترال
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 42 بار

پست توسط Dahkoo » یک شنبه 7 بهمن 1386, 12:57 pm

سلام به تمامی دوستان و همکاران عزیز و ارجمند
من هم به نوبه خود دو ساله شدن این انجمن را تبریک میگویم :smile:
ان شاءالله این سا یت هر سال پربارتر باشد
جا دارد در اینجا از تمامی دوستانی که برای این سایت دل می سوزانند تشکر صمیمانه ای داشته باشم
موفق باشید

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

پست توسط CentralWeb » یک شنبه 7 بهمن 1386, 1:18 pm

من هم همچنین تولد و دوساله شدن سایت رو به تمامی کاربرای مرکز انجمن های تخصصی سنترال کلابس تبریک می گم :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-ميدان خراسان
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط jabbar sing » یک شنبه 7 بهمن 1386, 1:20 pm

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستانی که در این سایت زحمت میکشند

من هم به نوبه خودم دو سالگی انجمن رو به همه تبریک میگم و امیدوارم هر روز پر بار تر از روز قبل باشه

:-D :-D :-D :-D :-D :( :( :( :( :( :smile: :smile: :smile:
گر نگهدار من انست كه من ميدانم
شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد

ياعلي مدد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 264 بار

پست توسط M.Schumacher » یک شنبه 7 بهمن 1386, 1:26 pm

من هم به عنوان عضو كوچكي از اين انجمن، دوساله شدن CC رو به تمام مديران و كاربران عزيز وگرامي تبريك ميگم و اميدوارم اين انجمن در سالهاي آتي پربارتر بشه.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-D :-D :-D :( :( :( :(

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

Re: *** مرکز انجمنهاي تخصصي دو ساله شد ***

پست توسط DJ.HAMED » یک شنبه 7 بهمن 1386, 2:04 pm

Mahdi1944 نوشته شده:
اما از بعد ديگري هم ميشه به موضوع نگاه کرد، اين موضوع ميتونه فرصتي براي تجديد دوستي‌ها، رفع کدورت‌ها، تصميم‌گيري‌هاي جديد، ايجاد تغييرات جديد و رفع مشکلات کنوني باشه که بايد اون رو غنيمت شمرد، متاسفانه بدي‌ها هر چند ناچيز در اغلب موارد تا مدتها در ذهن افراد مي‌مونه، اما محبت‌ها، کمک‌ها و دوستي‌ها زود از ياد مي‌ره :sad:

با سلام.

خدمت تمامی کاربران و تمامی مدیران انجمن .

خوب اول تولد 2 سالگی انجمن رو تبریک می گم به همه و آرزو می کنم که با هم یه روز تولد 100سالگی انجمن رو بگیریم.

اینجا جای داره از زحمات حاج فرهاد و مهدی جان عزیز تشکر کنم که این انجمن رو سر پا نگه داشتند و همیشه واسه ی انجمن رزحمات زیادی رو کشیدند.

و بعد درخواستی از مهدی جان دارم در مورد نقل قول که می خوام مسائلی که قبلا بوجود اومده رو کلا پاک کنند در مورد من و آرزو می کنم که با تلاشی که می کنم دوباره یکی از مدیران سابق این انجمن بزرگ شوم.

از اینجا از همه کسانی که در روزهای اول در انجمن بودند و به این انجمن کمک های فراموش نشدنی رو انجام دادند تشکر می کنم و آرزو می کنم دوباره یک روز به انجمن بر گردند.

شادباشید و پیروز.

تولدت  

Captain
Captain
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط DANG3R » یک شنبه 7 بهمن 1386, 3:12 pm

سلام دوستان عزیز...
منم دومین بهار زیبای بوجود آمدن انجمن را به همۀ عزیزان دلسوز و زحمت کش و کاربران تبریک می گم و امیدوارم سالهای زیادی باز هم در کنار یکدیگر باشیم... :) تصویر تصویر
جا داره اینجا از دوست عزیز مهدی جان عذرخواهی کنم بابت مشکلاتی که تا کنون از جانب من پیش اومده ... تصویر تصویر تصویر تصویر منم تقاضایی مثل حامد از این دوست خوب و بزرگوار دارم ... تصویر تصویر
تولدت مبارک انجمن دوست داشتنی... ! :razz:

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”