/// پيام تسليت ، به مدير محترم سايت نشر اعتقادات///

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

/// پيام تسليت ، به مدير محترم سايت نشر اعتقادات///

پست توسط ganjineh » سه شنبه 16 بهمن 1386, 2:05 am

تصویر 

:::... انّا لله و انّا الیه راجعون ....:::  

مدیر محترم مرکز نشر اعتقادات ، برادر گرامی « سید محسن » عزیز :razz:

با نهایت تاثر و تاسف ، درگذشت پدربزرگ گرامی تان را که پس از مدت ها رنج بیماری به دیار امن و ملکوت اعلی پیوستند ،

از طرف تمامی اعضای خانواده اعتقادات تسلیت عرض نموده ، و علوّ درجات و رضوان الهی را برای آن سفر کرده آرزومندیم .

إن شاء الله به صاحب این ماه شریف ، و اجداد طاهرین خویش پیوسته و از کوثر ولایت نبوی با دستان علوی ، جرعه بهشتی می نوشند .

از خداوند متعال صبر جمیل و اجر جزیل برای شما و خانواده محترم خواستاریم ، و بقای عمر شما و ایشان را آرزومندیم .

علی من مات علی ولایة علی بن ابی طالب (علیه السلام ) و المعصومین من ولده (علیهم السلام)

و رحمة الله و برکاته  

به نقل از دوست عزیزم محمد علی در سایت نشر اعتقادات

واین هم پیام شخصی خودم به Mohsen1001عزیز وگرامی:

محسن عزیز ما را نیز در غم خود شریک بدان و پیام تسلیت صمیمانه مرا بپذیرو ان شاء اله که خداوند این عزیز از دست رفته شما را امرزیده و با انبیاء و امامان و دیگر بندگان صالح محشور بفرمای :sad: :sad: :sad:
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » سه شنبه 16 بهمن 1386, 2:17 am

با درود فراوان ...

محسن جان دوست عزیز

بنده هم به نوبه ی خودم به شما و خانواده ی گرامیتان تسلیت عرض میکنم
روحش شاد
شاد زی مهر افزون ...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 16 بهمن 1386, 4:17 am

محسن عزيزم :razz:
من هم به نمايندگي از تمام اعضا و مديران انجمن به شما دوست و يار دوست داشتني خودم تسليت عرض ميکنم، امروز صبح که بهم گفتي بغض گلوم رو گرفت، چون ميدونستم اين چند روزه در بيمارستان شما در کنار ايشون بوديد به اميد بهبودي ايشون، هر کسي که در اين شرايط قرار گرفته باشه شايد بتونه موضوع رو درک کنه و لااقل براي من کاملا قابل درک هست :sad: ، محسن عزيز ما رو هم در غم خودت شريک بدون :sad:

و البته لازمه به اين نکته اشاره کنم که پدربزرگ محسن عزيز، پدر Leila مدير انجمن فيلم و سينما هستند، که در همينجا به ليلاي گرامي هم تسليت عرض نموده و از خداوند طلب رحمت و مغفرت براي آن عزيز و طلب صبر براي بازماندگان ميکنم

محسن عزيز و ليلاي گرامي، مجددا مصيبت وارده رو به شما و خانواده محترم تسليت عرض ميکنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot » سه شنبه 16 بهمن 1386, 7:25 am

انشاء الله خداوند به این دو عزیز صبر جمیل عنایت کند و فرد متفی را به حق محمد و آل محمد علیهم السلام مورد رحمت خود قرار دهد.
هر لحظه هر کدام از ما در هر سنی که باشیم، ممکن است از دنیا برویم، انشاء الله خداوند توفیق دهد که همیشه آماده آن لحظه باشیم و مرگ عزیزانمان در نیا برایمان یادآور آخرت و ابدی بودن انسان باشد.

Colonel I
Colonel I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 587 بار
سپاس‌های دریافتی: 777 بار

پست توسط mohayer » سه شنبه 16 بهمن 1386, 8:57 am

و لنبلونكم بشي‏ء من الخوف و الجوع و نقص من الاموال و الانفس و الثمرات و بشر الصابرين (155)

الذين اذا اصابتهم مصيبة قالوا انا لله و انا اليه راجعون (156)

اولئك عليهم صلوات من ربهم و رحمة و اولئك هم المهتدون (157)

قطعا همه شما را با چيزى از ترس، گرسنگى، و كاهش در مالها و جانها و ميوه‏ها، آزمايش مى‏كنيم; و بشارت ده به استقامت‏كنندگان! (155)

آنها كه هر گاه مصيبتى به ايشان مى‏رسد، مى‏گويند: «ما از آن خدائيم; و به سوى او بازمى‏گرديم!» (156)

اينها، همانها هستند كه الطاف و رحمت خدا شامل حالشان شده; و آنها هستند هدايت‏يافتگان! (157)

سوره بقره

اميد وارم از اين آزمون سخت و دشوار سربلند بيرون آييد....که خواست خداوند در راس است و گردن نهادن به حکم الهي نشانه پارسايي و ايمان .

علو درجات را براي آن مرحوم از خداوند طلب ميکنم و از او ميخواهم به بازماندگان صبر عنايت فرمايد....
اگر چه بقول حافظ عليه الرحمه " گويند سنگ لعل شود در مقام صبر ***** آري شود و ليک به خون جگر شود"

سوره حمد را همراه يک صلوات تلاوت فرماييد...

آسوده بر کنار چو پرگار می شدم
دوران چو نقطه عاقبتم در میان گرفت

Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria » سه شنبه 16 بهمن 1386, 10:28 am

محسن و لیلای عزیز واقعا متاثر شدم :sad:

واقعا نمی دونم چی بگم چون شکه شدم .

رحمت نامتناهی خدای مهربان را برای ایشان و صبر و شکیبایی را برای شما عزیزان از خداوند متعال خواستاریم .

ما رو هم در غم خودتون شریک بدونید . :razz:
 تصویر 

Captain
Captain
محل اقامت: www.centralclubs.com
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

پست توسط dewdrop » سه شنبه 16 بهمن 1386, 10:36 am

محسن گرامی و لیلای عزیز

بنده هم مصیبت وارده رو به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم .
از خداند متعال صبر جزیل برای شما و خانواده محترمتان خواستارم.

Captain
Captain
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط DANG3R » سه شنبه 16 بهمن 1386, 6:31 pm

با عرض سلام
منم این مصیبت سخت و ناگوار را از صمیم قلب به این دو عزیز بزرگوار تسلیت گفته و ازشون تقاضا می کنم که من را نیز در غم خودشون شریک بدونن :sad: و از خداوند متعال برای ایشون مغفرت و آمرزش را خواستارم ...
با عرض تسلیت مجدد ...
موفق باشید. :razz: :sad:

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-ميدان خراسان
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط jabbar sing » سه شنبه 16 بهمن 1386, 6:44 pm

با سلام

بنده هم به نوبه خودم این مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم

از خدای متعال برای شما و خانوادیتان صبر و شکیبایی و برای ان مرحوم بخشش و مغفرت را مسئلت مینمایم :sad:
گر نگهدار من انست كه من ميدانم
شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد

ياعلي مدد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1289 بار
تماس:

پست توسط Professional » سه شنبه 16 بهمن 1386, 6:51 pm

سلام خدمت محسن عزیز که از دوستان خوبم هستند.

از شنیدن این خبر بسیار متاثر شدم . :sad: ان شاالله غم آخرتون باشه .از طرف خودم و اعضای انجمن موبایل برای ایرانیان به شما و همچنین Leila تسلیت عرض می کنم.

تصویر 

ان شاالله خدا به شما صبر عطا کند./
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار
تماس:

پست توسط Sardar » سه شنبه 16 بهمن 1386, 8:15 pm

ميدانم که درگذشت پدربزگي مهربان و پدري دلسوز براي همه سخت است.از خدا طلب آمرزش براي ايشان و صبر براي خانواده گراميشان دارم.
با عرض تسليت اميدوارم غم آخرتان باشد.
هیهات منا الذلة

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 180 بار
سپاس‌های دریافتی: 201 بار

پست توسط Hosein1395 » سه شنبه 16 بهمن 1386, 8:24 pm

با عرض سلام

بازگشت همه به سوی اوست

آقا محسن بنده به عنوان عضوکوچکتراین سایت ویک دوست،درگذشت جان گداز پدر گرامیتان را به شماوخانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم.

برای شادی روح آن عزیز سفر کرده صلوات

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”