در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: عشق يعني چي؟

توسط RAHVAR » سه شنبه 11 اسفند 1388 12:53

تقدیم به عاشقان سنترال آباد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
DTN, Takhrib Chi, oweiys

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
58

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 19 شهریور 1385 20:42

آرشيو سپاس: 107 مرتبه در 26 پست

توسط sghanbare » سه شنبه 11 اسفند 1388 17:44

سلام
بین بزرگان سخن گفتن سخت است گوش باید کرد
برای همین من کمتر پست میدم و سعی می کنم بیشتر مطالب عزیزان رو بخونم
الانم ضروری دیدم چیزی که از نظرم درسته و ازش نتیجه هم گرفتم به دوستانم بگم
من از بچگیم اینترنت مجانی داشتم حالا چه جوری بماند میتونین به تاریخ ثبت نامم در این سایت نگاه کنین که من از ابتدا سایت های خوب رو دیدم و عضو شدم  در تمام این مدت بهترین سایت یا وبلاگی که در مورد عشق دیدمو می خوام براتون معرفی کنم. من به این وبلاگ ایمان دارم درسته الان 3 سال از اخرین اپدیتش میگذره ولی راه حلاش معجزه اند کاملا منطقی توصیه می کنم حتما ببینید و تجربیات دیگران و راه حل های کاملا درست نویسندگان وبلاگ و راه حل ها یا بهتر بگم کلکای عاشق تر کردن و طرف قوی رابطه شدنشم بخونین قول میدم هیچوقت طعم شکستو نچشین همونجور که من نچشیدم و نزاشتم خیلیا بچشن
راستش یه جایی از این تایپک دیدم رنجر جان به عشقش داره میرسه اون از نظر منطق اون وبلاگ به دور بود به اون وبلاگ شک کردم ولی وقتی دیدم اینجوری شد دیدم همه چیز عین همه هیچ معجزه ایی وجود نداره
فقط میگم برید ببینید همین

www.codeine.blogfa.com

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sghanbare تشکر کرده اند:
oweiys

Major

Major

نماد کاربر
854

تاريخ عضويت

سه شنبه 4 دی 1386 06:42

آرشيو سپاس: 846 مرتبه در 174 پست

توسط renger » سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 22:23

سلام.
یه احساس خیلی بدی دارم. امروز یه نفر یه چیزی به من گفت که دارم دیوونه میشم. خدا کنه اشتباه کرده باشم. خدا کنه.
جریان از این قراره که یکی از دوستام تو پاساژ شهریار مانتو فروشی داره. امروز صبح اومد دانشگاه گفت آره یه دختره هست میخواد باهام دوست بشه گفته فامیل شماست. گفتم فامیل من؟ گفت آره. دختره خرابه... خیلی هم شیطون بود. اونم همچین بگی نگی یه خورده شیطونه.
گفتم اسمش چیه؟ گفت راحله ولی فکر کنم الکی گفته.
گفتم چه شکلی بود؟ گفت قدش متوسط بود. با دست که نشون داد یهو دلم هری ریخت پاین. گفتم موهاش چتری بود؟ گفت آره تقریبا. گفتم چشماش قهوه ای بود؟ گفت فکر کنم. گفتم بینیش عمل کرده بود؟ گفت نه بینیش کوچیک بود احتیاج به عمل نداشت. ولی لهجه داشت.
دیدم به جز لهجه بقیه مشخصاتش عین خودشه. گفتم اون دختره که تو کامپیوتر فروشی... کار میکنه نیست؟ گفت نه فکر نکنم این در سطح اون نیست. گفتم اصلادیدش؟ گفت نه ولی این دختره در سطح اون نیست.
حالا قراره اگه شد فردا ببرمش اونجا ببینه خودش بود یا نه. وقتی فهمید من به اون علاقه دارم یه خورده اظهاراتش ضد و نقیض شد. نمیدونم شاید من اینطور فکر میکنم. حالا قراره اگه شد فردا بریم اونجا ببینه خودش بود یا نه. دارم دیوونه میشم. نمیدونم چیکار کنم.
خدا کنه اشتباه کرده باشم. خدا کنه. از صبح تا حالا آروم و قرار ندارم. شماره اون دختره رو گرفتم هر چی زنگ میزن خاموش. یه چیزی.
میشه اسم طرف از روی شماره ایرانسل در اورد؟ یعنی من الان چیجوری میتونم صاحب این شماره کیه؟ اگه کسی میدونه یا میتونه لطف کنه در پی ام به من بگه. خواهش میکنم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب renger تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, noora

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4221

تشکر کرده: 153 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 02:47

خوب خودتو اذیت نکن ! اون که لهجه داشته ! پس اون نیست ! به نظرم اگه اون طرف این کاره بود تا الان با خود تو حداقل دوست شده بود ! که حتی رفتی همه چیز و بهش گفتی ! اون چیزهایی که تو گفتی من فکر نمی کنم اون باشه به نظرم رفت باید خیلی پاک تر از این حرفا باشه !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
noora, A3eman

Major

Major

نماد کاربر
854

تاريخ عضويت

سه شنبه 4 دی 1386 06:42

آرشيو سپاس: 846 مرتبه در 174 پست

توسط renger » پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389 14:18

بعضی مواقع سوتفاهم بدجور آدم کور میکنه. اینقدر بعضی چیزها به نظر درست میاد که نمیتونی تشخیص بدی. سوتفاهم مثل یک باتلاق میمونه میکشه تو رو تو خودش. هر چی بیشتر فکر میکنی بیشتر غرق میشی.
اون بنده خدا نبود من اشتباه کردم.  البته من چون آدم بد دلی هستم هنوز 100% مطمئن نشدم ولی تا 99% قضیه سوتفاهم بوده.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب renger تشکر کرده اند:
noora, Mohammad 1985

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » شنبه 5 اسفند 1391 22:49

عشق  یعنی:

مادرت یا پدرت یا زنت یا هرکسی که فکرشو بکنی...کنارت باشه....نـــــــــــگــــــاهش کنی ولی باز دلــــــــت تـــــــنگ بشه براش

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
Mahdi1944, f.m 77, nima-rad, Wieder, Nika, امیر تاک, salam_2407, A3eman, tomcatf14ir

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
57

تشکر کرده: 83 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 شهریور 1390 21:44

آرشيو سپاس: 112 مرتبه در 33 پست

توسط امیر تاک » سه شنبه 28 خرداد 1392 23:31

دوستان راهنمايي كنيد

تو دانشگاه با دختري آشنا شدم كه از روزاي اول يه كارايي ميكرد كه من فك ميكردم بهم علاقه داره.تو كلاس كمكم ميكرد و...  .خلاصه ترم اول گذشت و يكي از دوستام شماره اون خانوم رو داشت شماره رو به يكي از دوستام داد و باهاش حرف زد كه من(يعني خودم!)دوستش دارم.اونم به دوستم گفت كه نه اين خبرا نيستو علاقه اي وجود نداره و... .خلاصه روز دوم ترم دوم دلو به دريا زدمو رفتم بهش گفتم(چون روز اول هيچ عكس العملي نشون نميداد)گفتم ببخشيد خانم...دوستم با شما تماس گرفته؟اونم گفت آره و...به هر حال با هر زحمتي كه بود بهش گفتم كه عاشقش شدم.هر روز از ترم اول به يادش بودم.خيل برام خاصه و... .اونم گفت هيچ شناختي بين ما نيست و غيره.
داستان تازه شروع شد.اولين روز بعد از خواستگاري عمدا منتظر موند در كلاس تا من برسم.بعد با لبخند دوطرف بهم سلام كرديم و تعارف كه شما بفرماييد و از اينجور حرفا.فك كنم دوبار ديگه هم بهش ابراز علاقه كردم و اونم گفت كه هيچ علاقه اي بين ما نيست و من احساساتي نيستم.يه اتفاقي افتاد و من براش تقريبا حلش كردم و اون شمارشو داد بهم(تحليل من:ميخواسته كمتر تو دانشگاه باهش حرف بزنم)كم كم همه كلاس فهميدن.من وقتي با ايشون حرف ميزدم به دليل بي تجربه گي حرفامو با اون دوست همكلاسيم كه با دختره صحبت كرده بود تعريف ميكردم.اونم كم كم فهميده بود طوري كه يه بار زنگ زد به همون رفيقم كه به من بگه كه دوستش ندارمو منو فراموش كنه(تحليل من:دختره خواسته به رفيقم ثابت كنه كه چيزي بين ما نيست.).يكي ديگه از همكلاسيام چندتا ديگه از دخترا و پسرا رو از جمله من دعوت كرده بود ولي من به دلايل عقيدتي نرفتم.اون رفيقم كه برام پيشنهاد داده بود رفت.خلاصه خيلي قضايا اتفاق افتاد...بماند.
عيد بهش اسمس تبريك دادم ولي جواب نداد.از رفيقم كه برام خواستگاري كرده پرسيدم و اون گفت كه جواب اسمس اون رو داده بود.بعد از عيد خيلي با اون رفيقم كه برام خواستگاري كرده بود صميمي شدن طوري كه همديگه رو به اسم كوچيك صدا ميزنن.چند بارديگه هم اون رفيقم با يكي ديگه از رفيقام با دختر مورد علاقم و يه دختر ديگه رفتن بيرون.دختره با منم حرف ميزنه(بعد از كل اين قضايا).

حالا سوال من اينه كه  بعد از تعطيلات تابستون من چه رفتاري بايد با اين دختر داشته باشم؟چه رفتاري با اون دوتا رفيقم داشته باشم؟دختره چجوريه؟اگه بخاطر اينكه براش حرف در نيارن اين رفتارهارو ميكنه پس چرا حالا كه همه از رابطه اون دوستم با خود دختره خبر دارن از رفيقم دوري نميكنه؟دختره يه هفته بعد از خواستگاري به من شماره داده.چطور بايد رفتار كنم؟سيگنال هاي مثبت و منفيش زياده...تو رو خدا كمك كنيد.............................
آخرين ويرايش توسط امیر تاک در چهارشنبه 29 خرداد 1392 01:06, ويرايش شده 1 در کل.
كاشكي ميدونستي كه ....اي كاش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب امیر تاک تشکر کرده اند:
Erratic, Ghost Rider

Captain II

Captain II

نماد کاربر
682

تشکر کرده: 94 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » چهارشنبه 29 خرداد 1392 00:30

امیر تاک,  
تحلیل من
ایشون به هر دلیل به دنبال یکی بهتر از شما میگرده
این مشکل برای من هم پیش اومد و من بعد از کلی داغون شدن بهش رسیدم
بهترین راه حلی که برات پیشنهاد دارم این هستش که کاملا بی توجه باشی یا جور میشه یا نمیشه
نشد چیزی که زیاده دختره این نشد یکی دیگه... این بهترین دید به این مسئله هستش

این نصیحت رو هم از من داشته باش دختری که سه مرتبه بهت بی اعتنایی کنه و در کل برات تب نکنه به هیچ وجه به دردت نمیخوره هر چقدرم که دوسش داشته باشی مهم نیست اخر با کوله باری از غم رهاش میکنی اما همین الان اینکارو بکن.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
امیر تاک, Mahdi1944, Ghost Rider, nima-rad, salam_2407, A3eman

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
57

تاريخ عضويت

توسط امیر تاک » چهارشنبه 29 خرداد 1392 01:08

نميتونم فراموشش كنم.هر روز مياد جلوي چشمام.هر روز تو دانشگاه ميبينمش.خيلي دختر عجيبيه!

Erratic, Ghost Rider

Captain II

Captain II

نماد کاربر
682

تاريخ عضويت

توسط Erratic » چهارشنبه 29 خرداد 1392 01:18

دختری که من هم ازش صحبت میکردم دختر عجیبی بود...

ببین یسری از دخترا هستن که اصلا قصد ازدواج ندارن و کلا دوست دارن تو مجردی سیر کنن
یه سریا دوست دارن ازدواج کنن اما باز هم دوست دارن نهایت استفاده رو ازد وران مجردی ببرن
اما شایع ترین نوعشون اونهایی هستند که دوست دارن از همه استفاده کنن (این ضعف اکثر پسرهای ایرانی هستش که به خاطر عادی نبودن این مسائل به راحتی هر کاری برای این خانم ها میکنن) و در اخر تنها با پولدارترین خوشتیپ ترین و در کل بهترین زندگی کنن

من نمیدونم اون دعوتی که ازش صحبت کردی تا چه حد "دعوت" بوده اما با توجه به اینکه گفتی عقیدتی هستی به نظرم بهترین کار این هست که با دخترهای فامیل وصلت کنی و برای اینکار حتما از والدین به خصوص مادر کمک بگیر. اینم بدون خوشگلی همه چیز نیست, شیرین زبونی همه چیز نیست...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

امیر تاک, Ghost Rider, salam_2407, tomcatf14ir

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
57

تاريخ عضويت

توسط امیر تاک » چهارشنبه 29 خرداد 1392 01:29

تو فاميل كسي رو دوست ندارم...متوجه اون جملت هم نشدم كه ميگي تا چه حد دعوت بوده.مادرم هم متوجه شده و البته كمي هم بدش اومده...

Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
682

تاريخ عضويت

توسط Erratic » چهارشنبه 29 خرداد 1392 01:47

منظورم این جمله ت بود:

"يكي ديگه از همكلاسيام چندتا ديگه از دخترا و پسرا رو از جمله من دعوت كرده بود ولي من به دلايل عقيدتي نرفتم"

ببین برار من در شرایط شما قرار نداشتم که ببینم عملکرد دختره به چه صورته
اولا که شما احتمالا چندتا ضعف داری و بزرگترین ضعفتون هم این هستش که جراتت پایینه
این رو هم بدون که توی دانشگاه و کلا توی کلاس دانشجوها تا حدودی با هم صمیمی میشن و اغلب دخترها هم کمی با شیرین زبونی یسری از اهدافشون رو پیش میبرن و این دلیل بر دوست داشتن نیست.

دختری که شما بعضی از مشخصاتش رو دادی فکر نمیکنم به شما علاقه ای داشته باشه و اون سگنالهایی هم که ازش صحبت میکنی برای ازدواج های شاید یک تا دو دهه پیش هستش و در کل نمیشه روی این علائم به عنوان سیگنال حساب کرد. دختر مورد نظر شما جوابش رو به شما داده اما اگر جدا میخوای اخرین سنگت رو بندازی حسابی خوش تیپ کن (کلاسیک) بعد برو و کاملا مودب و جدی بگو که جدا ازش خوشت اومده و اگر مایل باشه میتونید بیشتر از قبل اشنایی داشته باشید و اینکه نیتتون خیره. از هیچی هم نترس! این صحبت هارو هم به کسه دیگه ای نگو و سعی کن یجا تنها گیرش بیاری یا نهایتا جای زیاد شلوغ و کلا توی دیدی نباشه. نتیجه هرچی شد به همون نتیجه اعتماد کن وسلام وگرنه منبعدش لحظاتتو میبازی

البته جزیئیات رو حتما رعایت کن مثلا یه شاخه گل ببر و حرفهایی که باید بزنی دیگه خودت واردی دیگه...
آخرين ويرايش توسط Erratic در چهارشنبه 29 خرداد 1392 02:15, ويرايش شده 1 در کل.

امیر تاک, Ghost Rider

قبليبعدي