اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

توسط SAMAN » سه شنبه 7 اسفند 1386 22:52

با تشکر از husainjan  , Mahdi1944 و  MASTER عزیز   :razz:
من نیز خواستار تحول در شکل درجه ها هستم. و در کل شکل الان زیاد مناسب نیست چون ترکیب رنگ نداره! در عوض مزیتش اینه که اندازه درجه ها بزرگتر شده که این خیلی خوبه  :D
اگر طوری طراحی بشه که بزرگ باشن و ترکیب رنگ هم رعایت بشه عالی میشه

پیشاپیش از زحمات بی دریغ عزیزان بزرگ سپاسگذاری میکنم :razz:
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » سه شنبه 7 اسفند 1386 23:20

من هم  از  زحمات  دوستان   برای   تغییر درجات ممنون   ولی  به نظرم   تغییر رنگ های  پس  زمینه ها   کمی نا مرتبه  بهتر   بود رنگ ها ثابت میموند به  جاش  افکت هاش  رو نو  تغیر   میدادند

من اینجا  یک  پس  زمینه  زدم   اگر  دوستان  خوششون  اومد  میتونند  استفاده کنند  .  لوگوی سی سی  درش مشخصه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel I

Colonel I

نماد کاربر
602

تاريخ عضويت

پنج شنبه 15 شهریور 1386 09:18

آرشيو سپاس: 803 مرتبه در 215 پست

توسط mohayer » چهارشنبه 8 اسفند 1386 08:10

به نظر منهم لوگو هاي جديد ترکيب رنگ صفحات سايت را نا موزون کرده است:

اگر چه خود لوگوها به تنهايي زيبا هستند اما هم نشيني رنگهاي آن با ترکيب کلي صفحه کمي اشکال دارد. اين تناقض بخصوص در ترکيب درجه و آواتور به وضوح مشهود است. درجه بايد به گونه اي باشد که با هر آواتوري هم آيي داشته باشد.

معمولا پيش از اقدام به تعويض لوگو يا آرم يا شکل درجات و هر تغيير گرافيکي در سايت معقول تر ومرسوم تر آن است که از پيش مسابقه طراحي برگزار شود. که به نفرات اول تا سوم جوايزي (هر چند اندک ) هم اعطا شود.

اگر چه کمي دير شده اما پيشهاد ميکنم  مسابقه اي با قوانين خاص در بخشي مجزا انجام شود البته زمان کافي هم به دوستان داده شود...

پيشنهاد در ذيل بحث: هر ماه يک مسابقه طراحي ( پوستر، آرم، wall paper و ... ) برگزار شود.
آسوده بر کنار چو پرگار می شدم
دوران چو نقطه عاقبتم در میان گرفت

Captain II

Captain II

no avatar
5147

تاريخ عضويت

شنبه 30 اردیبهشت 1385 14:30

گشتم نبود نگرد نیست.

آرشيو سپاس: 152 مرتبه در 103 پست

توسط DJ.HAMED » چهارشنبه 8 اسفند 1386 14:05

با سلام.
من می گم این درجه هایی که مهدی عزیز طراحی کرده خیلی می تونه بهتر از اینا باشه.

درجه های حالا که بیرشون توی مایه های آبی هستند به رنگ زردد تاج ها نمی خوره.

من می گم از درجه های مهدی استفاد بشه.

البه همین جا جا داره از حسین جان عزیز به خاطر این کارشون نهایت تشکر رو بکنم.

:razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15478

تشکر کرده: 10208 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 8 اسفند 1386 14:15

mohayer عزيز
حرف شما و ديگر دوستان کاملا منطقي هست، دوستاني که مايل به طراحي هستند به بنده PM بدهند تا درجات انجمن رو براشون ارسال کنم و طرحهاي خودشون رو آماده کنند، به فردي که بهترين درجات رو طراحي کنه، تخفيف 50% براي خريد هاست تعلق خواهد گرفت  :D
درجات به شکل سابق تغيير داده شدند و البته درجات طراحي شده در www.CentralDLC.com فعلا فعال هستند  :D
در مورد مسابقات طراحي ماهيانه هم بايد دوستان بخش گرافيک شروع کنند، بنده موافقم  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » چهارشنبه 8 اسفند 1386 15:32

من فقط  
ند تا   پس  زمینه با  فرمت  png  میزارم  ارادت ما به مهدی و سی سی  کامله   امیدوارم به  درد  بچه ها  بخوره
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15478

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 8 اسفند 1386 15:45

Mehdi2224 عزيز
پس زمينه‌ها زيبا هستند، اما کمي بزرگ، و اگر کوچکتر باشند احتمالا علائم ديده نخواهد شد، از طرفي بايد جاي کافي براي تمام سري درجات رو داشته باشه و درجات هم در وسط آرم قرار بگيرند
لطفا ديگر دوستان هم نظر خودشون رو اعلام کنند در اين زمينه  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » چهارشنبه 8 اسفند 1386 15:53

بنده هم با مسابقات طراحي موافقم و همینطور دادن طرح برای درجات سایت  :D

موفق باشید./

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1208

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » چهارشنبه 8 اسفند 1386 16:02

درود بر شما ...

و اینک چند طرح از MASTER  :)

دوستان اینها یک سری طرح خام هستند باید با هم بررسی کنیم و تصمیم بگیریم جایزه ی مهدی جان رو هم با هم تقسیم میکنیم  :)  :-)
شاد زی مهر افزون ...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15478

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 8 اسفند 1386 16:30

MASTER جان
ممنون از شما  :D
چند نکته رو توجه داشته باشيد، ساير درجات حداکثر 100 در 35 پيکسل باشه، و به هيچ وجه عمودي نباشه
تا حد امکان علائم درجات بتونه در وسط قرار بگيره و از يک فرم واحد پيروي کنه

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » چهارشنبه 8 اسفند 1386 16:36

Mahdi1944,  راستش من فکر میکنم درجه های سیسی برایزیبایی باید شامل لوگو باشند   اگر  لوگو بره کنار خود  پس  زمینه به تنهایی نمیتونه بیانگردرجات باشه  به خاطر همین  کمی بزرگ  هستند.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15478

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 8 اسفند 1386 17:01

Mehdi2224 جان
لطفا چند نمونه مثلا درجات ادمين و يا مديران يا درجه‌ي خودتون رو روي اون قرار بديد تا بهتر بشه بررسي کرد  :D

قبليبعدي