تغيير شکل درجات کاربري

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » سه شنبه 14 اسفند 1386, 10:20 pm

درود بر همه دوستان گرامی ...

CentralWeb, عزیز کازتون بسیار زیباست :smile:

دوستان من بعد از بررسی مجدد و مشورت با مهدی عزیز به این طرح رسیدم لطفا نظرتون رو بدید تا بتونیم به نتیجه برسیم :)

برای دیدن با کیفیت png کلیک بفرمایید

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

:)
شاد زی مهر افزون ...

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-ميدان خراسان
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط jabbar sing » سه شنبه 14 اسفند 1386, 10:51 pm

MASTER, جان

من از طراحی سررشته ندارم ولی به نظرم طرحهایی که سایه روشن دارند زیباتر هستند :smile:
گر نگهدار من انست كه من ميدانم
شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد

ياعلي مدد

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 15 اسفند 1386, 7:45 am

MASTER جان
رنگ بندي مناسب هست، اما لوگو رو به صورت افقي ادامه نديد که فرمش به هم بخوره و اون نقاط رو در بالاي طرح ايجاد کنه، لوگو در دو طرح وجود داشته باشه و بدون کشيده شدن به طرف مرکز محو بشه و شکلي شفاف و صاف ايجاد کنه
باز هم ممنون از زحمتي که ميکشيد :razz:
CentralWeb جان
طراحي شما هم زيبا هست، مخصوصا در قسمت لوگو که بسيار خوب کار شده :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 347 بار
سپاس‌های دریافتی: 1565 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan » چهار شنبه 15 اسفند 1386, 5:43 pm

Mahdi1944, عزیز
دوست داری لوگو ها مثل خاصیت aero در تم ویندوز ویستا باشه؟
ولی به قالب سایت میخوره؟

همین لوگوی تایپیک آخری جناب MASTER, زیباست . ولی فقط یک دست نیست

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak » چهار شنبه 15 اسفند 1386, 7:00 pm

من ی طرحی درست کردم
به نظر من باید کلا" عوض بشه یعنی از درجه های جدید استفاده بشه من برای مدیر درجه طلایی را در نظر گرفتم
البته چون وقت زیادی نداشتم چیز جالبی نشد ولی بازم درست می کنم.
تصویر

این هم توی کار:

تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » چهار شنبه 15 اسفند 1386, 7:13 pm

اینم یه طرح جدید

من اون قدر درجه ساختم که قراره همشو رو تو بخش گالری انجمن اپلود کنم شاید به درد دیگران هم بخوره

اینم ردیف 2

طرح های مستر از نگاهی دیگر

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: God Knowz
سپاس‌های ارسالی: 212 بار
سپاس‌های دریافتی: 225 بار
تماس:

پست توسط Justice » چهار شنبه 15 اسفند 1386, 11:23 pm

بنظر من به به قول atropak لوگو ها عوض شه بهتره اخه همه دارن یه نوع طرح می زنن (که البته جالب هستنا ) :grin:
ولی طرح atropak خیلی جالبه اگه بشه کاملترش کنید که عالی می شه.
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 16 اسفند 1386, 7:01 am

Dr.Akhavan دقيقا شبيه ويستا خير، اما طرح بايد شفاف و واضح به نظر برسه که اون نقاط کشيده شده در عرض کمي مشکل ايجاد کرده به نظرم :-(

Mehdi2224 عزيز
طرح شما زيباست، اما دو نکته وجود داره
1- افت روي علائم درجات قرار نگيره و پشت اونها روي طرح قرار بگيره
2- کشيده شدن لوگو رفع نشده هنوز در اين طرح هم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » پنج شنبه 16 اسفند 1386, 7:46 pm

طرح شما زيباست، اما دو نکته وجود داره
1- افت روي علائم درجات قرار نگيره و پشت اونها روي طرح قرار بگيره
2- کشيده شدن لوگو رفع نشده هنوز در اين طرح هم

مهدی جان خداییش منظورتو نفهمیدم لوگوی کم عرض میخوایی که افکت ها پشت درجات باشه ؟ :? :?
اگه منظورت اینه که افکتها پشت علائم درجاتن و درجات بالاتر از همه اضافه میشن :shock:
اگر منظورت افکت روی درجات مستره اون هم علتش اینه که فایل های psd رو من ندارم و فقط افکت رو روی تصویر اضافه میکنم
روذ لوکالت که سی سی رو نصب داری یه تستی با درجه های بچه ها بکن ببین کدوم مناسبه اگر ایرادی دارندرفع بشه :-(

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak » پنج شنبه 16 اسفند 1386, 11:34 pm

یک کار دیگر از بنده:
تصویر

توی کار:
تصویر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » جمعه 17 اسفند 1386, 2:27 am

درود بر شما عزیزان ...

دوستان عذرخواهی میکنم که یه مقدار طول کشید
این طرحها رو هم ببینید نظرتون رو بفرمایید تا بررسی بکنیم :D

از Mehdi2224 عزیز هم یه خاطر shadow های رایگانش کمال سپاس رو دارم ... مهدی جان هر کاری من فرستادم شما لطف کن shadow بزار روش خیلی هم ازت ممنونم :)

طرحهای همه ی دوستان هم زیباست ... atropak جان طرحتون زیباست ولی کمی بزرگ و شلوغ است :D

برای دیدن با کیفیت png لطفا کلیک بفرمایید ...

این هم فایل psd این کار ...

کد: انتخاب همه

http://www.4shared.com/file/40016549/d6c045a8/master123.html?

مهدی جان فایل psd قبلی رو هم میتونی از این لینک دریافت کنی ...

کد: انتخاب همه

http://www.4shared.com/file/40016898/1cb19820/MASTER_PSD1.html?

:)
شاد زی مهر افزون ...

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » شنبه 18 اسفند 1386, 9:09 pm

. مهدی جان هر کاری من فرستادم شما لطف کن shadow بزار روش خیلی هم ازت ممنونم

به چشم
:( :(
مستر جان با اجازت کمی دستکاریشون کردم

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”