تغيير شکل درجات کاربري

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

تغيير شکل درجات کاربري

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 6 اسفند 1386, 5:29 pm

با سلام خدمت دوستان گرامي

درجات کاربري انجمن در يک استايل اختصاصي با لوگوي CC منظم شدند که در اينجا جا داره از دوست گرامي husainjan که زحمت اين کار رو کشيدند تشکر و قدرداني کنم

به رسم قدرداني درجه‌ي ايشون به کاربر ارشد و Captain II ارتقا داده شد

:D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پست توسط husainjan » دو شنبه 6 اسفند 1386, 6:31 pm

آقا مهدی شرمنده کردید. جا داره منم از زحمات بسیار زیاد شما تشکر کنم. واقعا نیازی به این کار نبود. به هر حال باز هم تشکر میکنم. ان شاء الله که بتونم بازم مفید باشم. :o
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
تصویر 

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » سه شنبه 7 اسفند 1386, 1:05 pm

درود بر شما دوستان گرامی و گرانقدر ...

با سپاس فراوان از دوست خوبمون husainjan, به خاطر زحمتی که کشیدند :razz:

نکته ای رو میخواستم اشاره کنم
از دیدگاه من بهتر بود بین کاربران رای گیری میکردیم تا ببینیم این حالت بهتر میباشد یا حالت قبلی

مهدی جان اگر با رای گیری در این رابطه موافق هستید لطفا اقدام فرمایید :razz: سپاسگزارم
شاد زی مهر افزون ...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 7 اسفند 1386, 1:57 pm

MASTER جان
از نظر شما قبلي‌ها بهتر هست؟ لطفا دلايل خودتون رو بفرماييد
بنده شخصا نيازي به راي گيري نميبينم، اما اگر دوستاني درجات قبلي رو ميپسندند ميتونند دليل خودشون رو اعلام کنند :D

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط MASTER » سه شنبه 7 اسفند 1386, 2:33 pm

Mahdi1944, عزیز ...

از دیدگاه من طرح قبلی بسیار زیباتر شکیلتر و ساده تر بود

حالت ترانسپارنتی طرح قبلی تیز جلوه ی خاصی داشت که در این طرح وجود ندارد

ونیز رنگهای زمینه این طرح به اصطلاح خام میباشند

در کل طرح قبلی رای بنده است البته به هیچ عنوان قصد ندارم زحمت و هنر دوست خوبمونhusainjan, رو زیر سئوال ببرم

نکته ی دیگر اینکه این طرح خود نوعی avatar یا logo ی بسیار بزرگ شده است که زیاد زیبا به نظر نمیرسد

:D :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 7 اسفند 1386, 3:49 pm

MASTER جان
به هر حال تصميم داريم که نماد درجات رو سازمان‌دهي کنيم، اگر خواستيد علائم قبلي رو براتون ارسال ميکنم تا شما هم طرحي ارائه کنيد و بعد نظر سنجي ميکنيم تا بهترين علائم رو قرار بديم :D

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1289 بار
تماس:

پست توسط Professional » سه شنبه 7 اسفند 1386, 4:22 pm

MASTER, جان به نظرم الآن خیلی سایت های بزرگ دارند برای خودشنون درجه های اختصاصی دارن.
منم درجه های سایتم رو عوض کردم.
حالا یم تونید خودتون قبلا و الآن رو مقایسه کنید.
به نظر من این طوری نظم بیشتری دارن درجات.
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط MASTER » سه شنبه 7 اسفند 1386, 4:23 pm

Mahdi1944, جان درود بر شما ...

سازمادهی به چه معنا مد نظر شماست ؟

اگر میخواهید علائم رو سازماندهی بفرمایید به نظر بهتر است کلا تغییر کنند چون این نوع تغییرات طرح را از حالت خود می اندازد

در کل بنده نیز آمادگی خودم رو اعلام میکنم :D :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: saboonat- kazamon
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 62 بار
تماس:

پست توسط alenkita » سه شنبه 7 اسفند 1386, 7:58 pm

به نظر منم طرح قبلي در عين سادگي خيلي زيباتر بود
طرح جديد يه شلوغ به نظر ميرسه
منم کورش
شاهنشاه هخامنشی ، آزاده ای از ایران فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی کردن به خاک سپارند
تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » سه شنبه 7 اسفند 1386, 8:20 pm

با احترام به مدير و دوستمون husainjan, جان
نظر بنده هم طرح قبلي هست ولي دليل خاصي ندارم.
با اجازه نظرم رو عرض ميكنم : پس زمينه يه بريده از لوگوي سايت هست كه نه لوگو رو نشون ميده و نه زيبايي خاصي داره.
و از وجهه تاج ها هم كاسته.

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi » سه شنبه 7 اسفند 1386, 8:55 pm

به نظر من يه کم تنوع تو سايت خيلي هم خوبه.الان چون سايز همه علائم يکي هست سايت جلوه و زيبايي بيشتري داره.
يه چيز جالب هم رنگ پس زمينه هست که از درجه پايين به بالا رنگ آبي پر رنگ ترميشه و مدير هم قرمزه.به نظرم کار جالبي بوده و دست husainjan عزيز درد نکنه.
يه کم تنوع لازمه.نيست؟
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 7 اسفند 1386, 9:04 pm

MASTER جان
سازماندهي به اين معني که تغييري در ظاهر درجات ايجاد بشه که اونو از حالت عمومي متمايز کنه و در يک چارچوب و قالب استاندارد اون رو پياده کنه، به نوعي مشخص باشه که اين درجه مربوط به فلان درجه در اين سايت هست و متفاوت با ديگر سايتها
شما هم طرح خودتون رو ارائه کنيد، راي گيري ميکنيم و هر کدوم بهتر بود انتخاب خواهد شد :D

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”