در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
657

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

سؤال درمورد رجیستری

توسط unknown20 » چهارشنبه 8 اسفند 1386 15:19

من در مورد ساختار رجیستری و دستورات ونوعها و مقادیر در رجیستری سؤآل داشتم . کلاً با این موارد آشنایی ندارم . اگه امکانش هست این موارد رو آموزش بدید.

در بعضی ترفندهای رجیستری که گفته میشه ویروس رو پاک کنید، منظوراز پاک کردن ویروس همونSHIFT+DELETE هست؟

متشکرم :)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 8 اسفند 1386 15:47

unknown20,
به اين لينک مراجعه کنيد
http://www.khatereh.net/science/2911.html
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

توسط unknown20 » سه شنبه 6 فروردین 1387 09:56

لطفاً بفرمایید چطوری میشه از رجیستری بکاپ گرفت ؟ چطوری این بکاپ رو بازیابی بکنیم؟
متشکرم :razz:

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » سه شنبه 6 فروردین 1387 12:05

لطفاً بفرمایید چطوری میشه از رجیستری بکاپ گرفت ؟ چطوری این بکاپ رو بازیابی بکنیم؟
متشکرم

از  منوی  file  گزینه export رو  انتخاب کنید  برای بک اپ
برای  ریستو   از منوی file گزینه import

2-
start/allprogram/accessories/system tools /back up
برای  بک اپ  گیری و بازیابی

3
با  نرو   هم میشه  به صورت  حرفه ای  بک  اپ  گرفت و ریستور کرد

شدیدا توصیه میکنم  در رجیستری  تغییرات  ندید  چون کار افراد  حرفه ای هست .  :-o

تعداد  زیاد  سوالات شما نشون میده   یک نوع  ترس خاصی  در وارد  شدن به منو ها  دارید و یا اینکه   در  زبان انگلیسی کمی   ضعیف هستید . من احتمال  گزینه دوم رو میدم . کامپیوتر  زبان مادرس  انگلیسیه   پس  برای   راحت کار  کردن و  راحت یاد  گرفتن  باید  انگلیسی  رو یاد  بگیرید  جواب  اکثر  سوالاتتون هم  درهمون منو ها    قابل  رویتند اگر  بگردید  میبیندشون

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

توسط unknown20 » سه شنبه 6 فروردین 1387 15:41

چرا در Registry Editor سیستم من دراین مسیر دوزیر شاخه Windows و Current Vesion نیست؟
HKEY_Local_Machine\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

من هیچ مقاله ای پیدا نکردم که به طورکامل در مورد ساختن متغیرها در رجیستری توضیح داده باشه .همشون یا فقط نام متغیرها رو گفتند یا اینکه یکی دومورد رو گفتند . اگه امکانش هست میشه لطف بفرمایید و درمورد نحوه ساختن انواع متغیرها در رجیستری توضیح بفرمایید؟! یه طوری که واقعاً به صورت عملی با اطمینان خاطر بشه با متغیرها کارکرد !

با سپاس از شما mehdi2224  ، زبان انگلیسی بنده در حد متوسط هست و معنی هرچیزی رو که ندونم قاعدتاً به دیکشنری مراجعه میکنم و زیاد نمیترسم ولی کم تجربه هستم  و ترجیح میدم از افراد حرفه ای سؤالاتم رو بپرسم . دربیشتر موارد هم جواب سؤالاتم  رو میدونم فقط میخوام مطئن بشم . به هرحال  کسی نیست که سؤالاتم رو ازش بپرسم به همین دلیل اینجا ایجاد مزاحمت میکنم!  البته از مقالات همین سایت و کلاً اینترنت و کتاب هم استفاده میکنم . :D

متشکرم  :razz: