در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
7

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 11 اسفند 1386 23:44

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل با يو اس بي هاي جلوي کيس

توسط saeed_2007 » يکشنبه 12 اسفند 1386 10:09

با سلام.....من نمیخواستم طبق قوانین تاپیک ایم مدلی باز کنم.ولی تاپیک با عنوان مشکلات  سخت افزار نبود تا اونجا سوال کنم.....
من تازه کیسک رو بستم....یو اس بی های جلوی کیسم قطع هست...با رجوع به دفترچه ی مادربوردم سوکت های داخل کیس رو به مادربوردم وصل کردم.....و مطمئن هستم که درسته...ولی بازم کار نمیکنه.....می خواستم از دوستان بپرسم ایا جامپر خاصی نیست که من تغییر بدم...یا تو بایوس سیستمم نباید چیزی رو تغییر بدم؟
ممنون میشم کمکم کنید :)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 13 اسفند 1386 01:45

saeed_2007 جان
هيچ مورد ديگه‌اي وجود نداره در اين زمينه، مشکل در اتصال نادرست و يا عدم سلامت کابلها و يا خود پورت USB جلو کيس هست، هيچ نوع تنظيم و يا نکته‌اي نداره در اين مورد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

no avatar
653

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 22:31

تهران

آرشيو سپاس: 715 مرتبه در 206 پست

توسط Ra30ol » دوشنبه 13 اسفند 1386 16:02

البته اين رو كه عرض مي كنم شايد فقط واسه من و سيستم خود من اتفاق افتاده باشه :?
بعد از كلي كلنجار من يو اس پي هاي جلوي كيس رو راه انداختم ،ولي سرعت ارتباطش بسيار پايين تر از يو اس پي هاي پشت كيس بود، (با جوي استيك  توي بازي فوتبال تست كردم :-)   )

New Member

نماد کاربر
10

تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 بهمن 1386 21:33

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط AMIRSEDA » سه شنبه 14 اسفند 1386 22:19

اين مورد رو حتما کابل هارو اشتباه زدي يا اين که يو اس پي هاي جلوي کيست خراب است واگر نه مورد ديگه اي نيست ولي يک کمي باهاش کلنجار برو شايد درست شد :(  :razz:  :P

Captain

Captain

نماد کاربر
2154

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 تیر 1385 22:28

آرشيو سپاس: 15787 مرتبه در 2041 پست

توسط zoornachi » چهارشنبه 15 اسفند 1386 01:03

USB جلوی کامپیوتر من و دوست من هم کار نمی کند از اول اول
تنظیمات هم کاملا درست است.مشکل از کجاست؟
ISTA OLSOON

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 15 اسفند 1386 07:49

zoornachi,
اگر کابلها درست وصل شده و مشکل داره، مشکل به خود کابل و يا پورت روي کيس مربوط هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: مشکل با يو اس بي هاي جلوي کيس

توسط Solver » شنبه 21 اردیبهشت 1387 04:24

saeed_2007 نوشته است:با سلام.....من نمیخواستم طبق قوانین تاپیک ایم مدلی باز کنم.ولی تاپیک با عنوان مشکلات  سخت افزار نبود تا اونجا سوال کنم.....
من تازه کیسک رو بستم....یو اس بی های جلوی کیسم قطع هست...با رجوع به دفترچه ی مادربوردم سوکت های داخل کیس رو به مادربوردم وصل کردم.....و مطمئن هستم که درسته...ولی بازم کار نمیکنه.....می خواستم از دوستان بپرسم ایا جامپر خاصی نیست که من تغییر بدم...یا تو بایوس سیستمم نباید چیزی رو تغییر بدم؟
ممنون میشم کمکم کنید :)

اگر از اتصالات مطمئن هستي. بد نيست به اطلاع ديگر دوستان هم برسانم كه در بايوس برخي از انواع مادربرد امكان غير فعال شدن درگاه USB وجود دارد. حتي ديگر درگاه ها مانند: كارت شبكه، درگاه موس و كيبورد و ...

شما لطفاً مدل مادربرد خود را بگوييد بنده در صورت موجوديت چنين بخشي، آدرس را در بايوس براي شما ارسال مي كن و شما كافي است كه در آن جا درگاه 1 و 2 را فعال كنيد. :-o
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]