در اين بخش مي‌توانيد در مورد ناوچه‌ها به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

no avatar
577

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 دی 1385 19:24

آرشيو سپاس: 230 مرتبه در 96 پست

توسط hedayat.m » يکشنبه 26 اسفند 1386 19:28

TOPGUN جان
برو سر اصل مطلب

بگو دردت چیه؟ این همه حواشی میری چرا؟
من و يارانم
در مشقت هاي فوق الطاقه چندين ساله هيچ  مقصودي نداشته و نداريم جز
حفظ ايران از تعرضات خارجي و فشار خائنين داخلي ، تامين آزادي رنجبران ستمديده مملكت و استقلال حكومت ملي

ميرزا كوچك جنگلي

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » يکشنبه 26 اسفند 1386 20:33

ببخشید دوستان که وارد بحث شما میشم چون سر رشته ای در مسائل نظامی ندارم اما بد نیست به نکاتی اشاره کنم .
اول از همه بهتر میدونم به این پاسخ بدم که چرا زیردریای پاکستانی اومده در سواحل ایران ؟ که باید بگم به همان دلیلی که زیردریایی ها و شناورهای نظامی ایرانی به سواحل پاکستان . هند . بنگلادش . عمان . جزایر زنگبار ( تانزانیا ) و گاها اندونزی میروند
:-)
اما دوست عزیز برخورد شما با مردم و دولت پاکستان بسیار بسیار نا عادلانه بود .
اگر در سفری به پاکستان رفتید حتما متوجه اشتباه خودتون خواهید شد .  چون مردم پاکستان مردمانی بسیار شریف و ایرانی دوست هستند این درس است که در داخل خود پاکستان بین اهل تشیع و تسنن اختلافاتی وجود دارد که گاها خونین است اما اهل تسنن پاکستان با اهل تشیع ایران چنین برخوردی ندارند به هیچ وجه . مردم کشمیر پاکستان حاظر به فدای جان خودشون برای ایران و ایرانی هستند . اگر اندکی اطلاعات فرهنگی از مردم پاکستان داشته باشید حتما میدونید که انها در روز 22 بهمن به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی جشنهایی رو برپا میکنند . اگر روز تولد امام خمینی ( ره ) به پاکستان بروید حتما متوجه شادی مردم به مناسبت تولد امام میشوید و اگر روز وفات امام خمینی ( ره ) به پاکستان بروید متوجه حزن و اندوه مردم و برگزاری مراسم عزاداری خواهید شد . :K:L
گمان نکنم لازم به ذکر باشه اما ان زمان که هیچ کشوری حاظر به کمک نظامی به ایران حتی در قبال دریافت وجه چند برابر سلاح نبود تنها کشور سوریه لیبی و پاکستان حاظر به کمک به ماشدند انهم در بسیاری از موارد بدون هیچ چشم داشتی . اگر از دوستان فعال در نیروی هوایی بپرسید که تنها کشوری که در سالهای اخر جنگ با کمک های بی دریغ خود مانع غیر فعال شدن نیروی هوایی شد به شما خواهند گفت که پاکستان اون کشور بوده . :D
اگر از همان دوستان بپرسید که خلبانهای کدام کشور در انتقال هواپیماهای عراقی به ایران در جنگ اول خلیج فارس به ایران کمک کردند حتما اونها به شما خواهند گفت پاکستان .
گمان نکنم دیگه نیازی به گفتن مسائل در مورد صنایع موشکی و کمک به نیروی دریایی مون باشه .
نیرو های نظامی پاکستان در هر دوره فارغ از دولت خودشون چه قبل از کودتا و چه بعد از کودتا با ایران همکاری گسترده ای رو داشتند که به نفع 2 طرف بوده و هست .
دوست عزیز TOPGUN  ضمن عذر خواهی از شما باید متذکر این نکته بشم که اطلاعات جغرافیایی و جغرافیای سیاسی شما بسیار ضعیف است . تقریبا گروه تجزیه طلبی از ایران در پاکستان وجود ندارد بجز جدایی طلبان بلوچ که سالهاست سرکوب شده اند ( روابط سازمانهای اطلاعاتی ایران و پاکستان بسیار قوی است )
اون کشوری که مواد مخدر وارد ایران میکنه افغانستانه نه پاکستان !!! :x
در باقی موارد هم فکر کنم با نوشته هام پاسخ شما رو داده ام  :)  :)  :)  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :(
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

Senior Poster

Senior Poster

no avatar
797

تاريخ عضويت

شنبه 11 فروردین 1386 21:11

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 48 پست

توسط TOPGUN » يکشنبه 26 اسفند 1386 20:42

msm نوشته است:TOPGUN عزیز
موزوع اينه که چرا چين با امريکا رابطه اقتصادی داره ولی ميتونه تو روی امريکا هم بايسته؟

موزوع اينه که چطور روسيه با امريکا رابطه اقتصادی داره ولی ميتونه تو روی امريکا هم بايسته؟

منظورت اینه که چرا ایران رابطه اقتصادی نداره؟
موزوع اينه که چرا با ايران اينطور رفتار ميشه؟
چرا به برزيل زيردريايی اتمی و جنگنده رفعل ميدن ، چرا روسيه 12 ميليارد بدهی عرق را ميبخشه
ولی سر يک قران با ايران چونه ميزنه؟

چون اختلاف ایران با آمریکا اختلاف ایدولوژیکه.
تنها چیزی که تو این دنیا تیشه به ریشه آمریکا میزنه اسلام سیاسیه.
آمریکا نمی تونه اینو قبول کنه. چون موجودیتش زیر سوال میره. یعنی دشمنی رو به رسمیت شناخته که دیر یا زود تمدنشو نابود میکنه.
آمریکا اینقدر مترسه که به خبرنگار صدا و سیما اجازه نمیده از نیویورک خارج بشه و براش محدودیت تعریف می کنه.

اهمدی نژاد ايران را به انجايی برد که سعيد امامی نتونست ببره .

سعید امامی فارق از مطالبی که در موردش هست آدم بسیار واردی تو کار های امنیتی بود.
اگر نگیم تمام ولی قسمت اعظم منیت فعلی کشور توسط ایشون و همکارانشون بوجود امد.

با تشکر از شما دوست عزيز

پس چين کمونيست با امريکای کاپيتاليست اختلاف ايديولوژيک ندارند، جالبه خيلی جالبه

سيستمهای اقتصادی تعريف شده که در دانشگاه ها آنها را درس ميدهند عبارتند از

1- برده داری
2- فيودالی
3- کاپيتاليستی
4- سوسياليستی

يعنی هر کدام از اين سيستمهای بالا روش توليد خودشان را دارند، ممکنه

بفرماييد روش توليد "اصلام سياسی" چيست؟

با تشکر

در ضمن اکثر کسانيکه توست امريکاييها دوره ديدن تو کارهاشن واردن چه برسد به کارهای

امنيتی بخسوس که از انورم  هواشون را داشته باشند

با تشکر

Captain II

Captain II

no avatar
577

تاريخ عضويت

توسط hedayat.m » يکشنبه 26 اسفند 1386 20:53

TOPGUN عزیز

شما پرسیدی چرا چونه میزنه. من هم جواب دادم .

اسلام سیاسی چه ربطی به تولید داره؟

چين کمونيست با امريکای کاپيتاليست اختلاف ايديولوژيک ندارند، جالبه خيلی جالبه

اینها اختلاف منافع دارن، اختلاف ایدولوژی ندارن.

چین برای جذب سرمایه گذاری خارجی بسیاری از قوانین سوسياليستی رو تغییر داد و به بازار آزاد نزدیک شد.
در غیر این صورت کسی اونجا سرمایه گذاری نمی کنه.
چین فقط در امور سیاسی هنوز مشی سوسياليستی رو داره ادامه میده که اون هم خیلی تعدیل شده.

Senior Poster

Senior Poster

no avatar
797

تاريخ عضويت

توسط TOPGUN » يکشنبه 26 اسفند 1386 20:53

javadjojo5 نوشته است:ببخشید دوستان که وارد بحث شما میشم چون سر رشته ای در مسائل نظامی ندارم اما بد نیست به نکاتی اشاره کنم .
اول از همه بهتر میدونم به این پاسخ بدم که چرا زیردریای پاکستانی اومده در سواحل ایران ؟ که باید بگم به همان دلیلی که زیردریایی ها و شناورهای نظامی ایرانی به سواحل پاکستان . هند . بنگلادش . عمان . جزایر زنگبار ( تانزانیا ) و گاها اندونزی میروند
:-)
اما دوست عزیز برخورد شما با مردم و دولت پاکستان بسیار بسیار نا عادلانه بود .
اگر در سفری به پاکستان رفتید حتما متوجه اشتباه خودتون خواهید شد .  چون مردم پاکستان مردمانی بسیار شریف و ایرانی دوست هستند این درس است که در داخل خود پاکستان بین اهل تشیع و تسنن اختلافاتی وجود دارد که گاها خونین است اما اهل تسنن پاکستان با اهل تشیع ایران چنین برخوردی ندارند به هیچ وجه . مردم کشمیر پاکستان حاظر به فدای جان خودشون برای ایران و ایرانی هستند . اگر اندکی اطلاعات فرهنگی از مردم پاکستان داشته باشید حتما میدونید که انها در روز 22 بهمن به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی جشنهایی رو برپا میکنند . اگر روز تولد امام خمینی ( ره ) به پاکستان بروید حتما متوجه شادی مردم به مناسبت تولد امام میشوید و اگر روز وفات امام خمینی ( ره ) به پاکستان بروید متوجه حزن و اندوه مردم و برگزاری مراسم عزاداری خواهید شد . :K:L
گمان نکنم لازم به ذکر باشه اما ان زمان که هیچ کشوری حاظر به کمک نظامی به ایران حتی در قبال دریافت وجه چند برابر سلاح نبود تنها کشور سوریه لیبی و پاکستان حاظر به کمک به ماشدند انهم در بسیاری از موارد بدون هیچ چشم داشتی . اگر از دوستان فعال در نیروی هوایی بپرسید که تنها کشوری که در سالهای اخر جنگ با کمک های بی دریغ خود مانع غیر فعال شدن نیروی هوایی شد به شما خواهند گفت که پاکستان اون کشور بوده . :D
اگر از همان دوستان بپرسید که خلبانهای کدام کشور در انتقال هواپیماهای عراقی به ایران در جنگ اول خلیج فارس به ایران کمک کردند حتما اونها به شما خواهند گفت پاکستان .
گمان نکنم دیگه نیازی به گفتن مسائل در مورد صنایع موشکی و کمک به نیروی دریایی مون باشه .
نیرو های نظامی پاکستان در هر دوره فارغ از دولت خودشون چه قبل از کودتا و چه بعد از کودتا با ایران همکاری گسترده ای رو داشتند که به نفع 2 طرف بوده و هست .
دوست عزیز TOPGUN  ضمن عذر خواهی از شما باید متذکر این نکته بشم که اطلاعات جغرافیایی و جغرافیای سیاسی شما بسیار ضعیف است . تقریبا گروه تجزیه طلبی از ایران در پاکستان وجود ندارد بجز جدایی طلبان بلوچ که سالهاست سرکوب شده اند ( روابط سازمانهای اطلاعاتی ایران و پاکستان بسیار قوی است )
اون کشوری که مواد مخدر وارد ایران میکنه افغانستانه نه پاکستان !!! :x
در باقی موارد هم فکر کنم با نوشته هام پاسخ شما رو داده ام  :)  :)  :)  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :(

با تشکر از شما دوست عزيز

من با مردم هيچ کشوری مشکل ندارم حتا ايسرايل و امريکا مهم دولتها و فرهنگ

دلتمندهاست

Captain II

Captain II

no avatar
577

تاريخ عضويت

توسط hedayat.m » يکشنبه 26 اسفند 1386 20:56

TOPGUN نوشته است:
با تشکر از شما دوست عزيز

دلتمندهاست

لطفا بیشتر توضیح بده؟

کدوم دولتها؟

کدوم فرهنگ ها؟

Senior Poster

Senior Poster

no avatar
797

تاريخ عضويت

توسط TOPGUN » يکشنبه 26 اسفند 1386 21:00

msm نوشته است:TOPGUN جان
برو سر اصل مطلب

بگو دردت چیه؟ این همه حواشی میری چرا؟

با تشکر از شما دوست عزيز

دست گزاشتيد رو دلم

ديروز شنيدم که اين ترکيه قرار جزو سپر دفا عی امريکا بشه

از ان بدتر ميگن مشرف با براک در مورد الهاق پاکستان به ناتو صحبت کرده

فکر کنم اين سپر دفا عی به عراق و افقانستان هم برسه

Captain II

Captain II

no avatar
577

تاريخ عضويت

توسط hedayat.m » يکشنبه 26 اسفند 1386 21:07

TOPGUN عزیز
شما تو چند پست آخرتون زمین و زمان رو بهم ریختی. مشکل این بود.

بزار ببینیم وضعیت چک و صربستان به کجا میرسه بعد بیام سراغ پاکستان و ترکیه و دیگر مناطق
من و يارانم
در مشقت هاي فوق الطاقه چندين ساله هيچ  مقصودي نداشته و نداريم جز
حفظ ايران از تعرضات خارجي و فشار خائنين داخلي ، تامين آزادي رنجبران ستمديده مملكت و استقلال حكومت ملي

ميرزا كوچك جنگلي

Senior Poster

Senior Poster

no avatar
797

تاريخ عضويت

توسط TOPGUN » يکشنبه 26 اسفند 1386 21:16

msm نوشته است:
TOPGUN نوشته است:
با تشکر از شما دوست عزيز

دلتمندهاست

لطفا بیشتر توضیح بده؟

کدوم دولتها؟

کدوم فرهنگ ها؟

دوست عزيز

منزورم کشورهای امپرياليستی و نوچه هاشون است

Senior Poster

Senior Poster

no avatar
797

تاريخ عضويت

توسط TOPGUN » يکشنبه 26 اسفند 1386 21:27

شما تو چند پست آخرتون زمین و زمان رو بهم ریختی. مشکل این بود.

بزار ببینیم وضعیت چک و صربستان به کجا میرسه بعد بیام سراغ پاکستان و ترکیه و دیگر مناطق

دوست عزيز

حق با شماست حتماً.

Senior Poster

Senior Poster

no avatar
797

تاريخ عضويت

توسط TOPGUN » يکشنبه 26 اسفند 1386 22:21

شما پرسیدی چرا چونه میزنه. من هم جواب دادم .

اسلام سیاسی چه ربطی به تولید داره؟

چين کمونيست با امريکای کاپيتاليست اختلاف ايديولوژيک ندارند، جالبه خيلی جالبه

اینها اختلاف منافع دارن، اختلاف ایدولوژی ندارن.

چین برای جذب سرمایه گذاری خارجی بسیاری از قوانین سوسياليستی رو تغییر داد و به بازار آزاد نزدیک شد.
در غیر این صورت کسی اونجا سرمایه گذاری نمی کنه.
چین فقط در امور سیاسی هنوز مشی سوسياليستی رو داره ادامه میده که اون هم خیلی تعدیل شده.

با تشکر از پاسخ شما

به نظر من موش و گربه هم با هم اختلاف منافع دارند چه برسد به دو تا کشور

ولی انچه که مسلم است اين است که هزب کمونيست خلق چين تنها حزب در چين است و هزب هاکم است

و هزب کمونيست خلق چين رييس جمهور را انتخاب ميکند

Captain II

Captain II

نماد کاربر
530

تاريخ عضويت

يکشنبه 24 تیر 1386 03:06

اصفهان

آرشيو سپاس: 151 مرتبه در 67 پست

توسط Danial_4139 » دوشنبه 27 اسفند 1386 00:09

javadjojo5 نوشته است:ببخشید دوستان که وارد بحث شما میشم چون سر رشته ای در مسائل نظامی ندارم اما بد نیست به نکاتی اشاره کنم .
اول از همه بهتر میدونم به این پاسخ بدم که چرا زیردریای پاکستانی اومده در سواحل ایران ؟ که باید بگم به همان دلیلی که زیردریایی ها و شناورهای نظامی ایرانی به سواحل پاکستان . هند . بنگلادش . عمان . جزایر زنگبار ( تانزانیا ) و گاها اندونزی میروند  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :(

دوست من نیروی دریایی ایران خیلی بتونه ناوگانشو جلو ببره تا 20 ، 30 کیلومتر بیرون دریای عمان میشه ، این موضوع شاید مربوط به ناوگان تجاری ایران بشه نه نظامی  :-(
اگر اطلاعات بیشتری دارید میتونید قرار بدید ؟

قبليبعدي