در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
720

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 3 دی 1386 21:27

God Knowz

آرشيو سپاس: 253 مرتبه در 112 پست

راهنمایی در مورد خرید اسکیت برد

توسط Justice » يکشنبه 4 فروردین 1387 22:20

با سلام
چند روزیه می خوام یه اسکیت برد واسه خودم بگیرم ولی از هیچ چیز اون خبر ندارم !
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه که دیگه
.... :grin:
1- قیمت ؟
2 - نوع (اخه میگن اندازه های اون برای سنین مختلف فرق داره) !
3 - از کجا می تونم گیر بیارم؟ (من توی شیراز زندگی می کنم)

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » يکشنبه 4 فروردین 1387 23:15

Justice  جان  :razz:
اینهمه شما کمک کردید حالا منم میخام تاجایی که اطلاع دارم کمک کنم .  :D
در مورد قیمت برات بگم که بستگی به نوع اون داره و بنا بر کیفیتی که داره از 20-25 هزار تومان تا 400 هزار تومان تو بازار ایران موجوده . حالا اگر قیمت بالاتر باشه من نمیدونم .  :-)
مهم ترین چیز در هر اسکیت برد جنس مواد سازنده اون هستش اونهایی که تو ایران هستن عموما ترکیبی از تخته های چند لایه و رزین که لایه هایی از پلاستیک رو و زیر اونها قرار گرفته هستن . انواع دیگری که کاملا کامپوزیتی هستن هم وجود داره که از مقاومت بسیار بالایی برخورداره . یه نوع دیگه هم هست که علاوه بر کامپوزیت لایه های فلزی از جنس تیتانیوم هم داره که بسیار زیبا و مرغوبه  . اما بهترین نوع اسکیت برد از الیاف کربنی ساخته میشه که من ندیدم این طرفا .
اندازه اون چندان متفاوت نیست تمام اسکیت بردهایی موجود عموما برای گروه سنی 14 تا 24 سال طراحی میشن .
بهترین نوع اسکیت بردهای موجود در کشور  ساخت امریکا و المانه که قیمتهای خیلی بالایی هم دارند اما اجناس ارزون هم میشه بینشون پیدا کرد در ضمن اگر خوب بگردید اسکیت های کامپوزیتی ساخت چین رو هم میتونید پیدا کنید که هم قیمت پایینی دارند و هم مقاومت بالا فقط یه مشکل دارن اونم اینکه نباید با شوینده های الکلی تمیزشون کرد چون از رنگ و رو میرن .
والا من نمیدونم تو شیراز از کجا میشه پیدا کرد . اما من خودم اکثر خریدهامو از طریق اینترنت انجام میدم شما هم میتونید با استفاده از خرید اینترنتی اونو تهیه کنید و پولشم دم در به مامور پست بدید  :razz:
:razz:  :razz:  :razz:  :D  :D
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

يکشنبه 9 اسفند 1394 15:07

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: راهنمایی در مورد خرید اسکیت برد

توسط stagextra » يکشنبه 9 اسفند 1394 15:10

سلام دوستان اگه کسی تو تهران جایی که اسکیت برد با قیمتو کیفیته مناسب می فروخت پیدا کرد ، لطفا به منم خبر بده مرسی ؟!؟!